Относно бройките ....
Сегашният Ви партньор/ка знае ли колко сексуални партньора/ки сте имали преди него/нея ?
Ако не знае, защо ? Вие ли криете бройката или той/тя не се интересува?
Ако Вие криете, защо криете бройката, поради каква причина ?
Ако той/тя не се интересува, защо според Вас е тази липса на интерес от негова/нейна страна?

Коментари

1.   Знае. Нямам какво да крия и от какво да се срамувам.

2.   Дали съм 1ви , 2ри ... 234ти значение за мен няма. Съответно не виждам смисъл да крия или да питам не ме интересува, но ако ме питат бих бил честен. Лично според мен бройката не е еталон за нищо.
Дефакто ако съм 1ви на половинката ми рано или късно може да и мине през ума, че иска да пробва и нещо друго. Така че бройката не ми е доказателство за вярност, а по отношение на опита, ако ще и с 200та души да си спал, а репертуарът е един и същи всеки път, тогава за какъв опит си говорим. Бройката си е просто число и всеки си има различен мироглед за нещата. Много мъже биха се комплексирали, ако приятелката/жена им има повече партньори от тях и затова не са напълно искрени с половинката си. Смятам че на това се отделя прекалено голямо внимание. Ако човекът до теб те обича и уважава какво значение има бройката му?

Ронин

3.   Не ме е питал, не крия, само двама съм имала с него. Просто сме заедно и другото няма значение.

4.   Не, незае. Не пита, вероятно, защото се притеснява да не го попитам за неговата.

5.   Е, не мога да кажа на жена ми, че съм спал със 172 жени преди нея, нали? Нито, че съм участвал в 28 оргии и пр. развратни истории.
Аз тук роман мога да напиша за моите похождения...
И пак не моА настигна Пищова, който бил спал с 4 хиляди жени ли, колко там...

6.   Никоха не са ме питали, но понякога съм казвала. Не са ме питали предполагам защото съм била с мъже със самочувствие, вярващи в себе си.
И аз не съм питала, но някои са ми казвали.
Не е било никога специална тема бройката, когаго сме си споделяли нещо за миналото сме споменавали.
Нямам никамъв проблем с мъжът ми да си говорим включително за сексуален опит с други партньори, не се сравняваме с тях.

7.   С 7 но му казах, че съм била само с 2ма защото той отначало на връзката ми каза, че е нямал много връзки и харесвал жени които също нямат много. Не исках да го загубя.

8.   Не съм срещал човек на живо, с който да си говорим за бройки и да не мисли, че Ако имаш много - респект, а ако имаш малко, си мислят, че не заслужаваш уважението, което до сега са ти давали.
Аз съм с малко бройки и на тези, на които съм казвал, са ме поглеждали от високо, дразнили са ме, тествали са ме, и губят уважението си към мен.
Буквално забравят кой съм, какво съм правил, как мисля и т.н. забравят всичко и ме съдят само по бройките.

Та дали да казвам? Да кажа, да промени мнението си към мен?
Аз не се срамувам, това е съвкупност от моите решения през годините, но нямам излишни нерви и енергия да се боря или да се "доказвам" на хора, които ме съдят що за човек съм по бройките.

Както казах, "Не съм срещал човек на живо, с който да си говорим за бройки и да не мисли, че Ако имаш много - респект, а ако имаш малко, си мислят, че не заслужаваш уважението, което до сега са ти давали."
Не знам дали мога да повярвам в противоположното за да споделя. А изкуствено бройки няма да си добавям, това би било доста смешно.

9.   И какво точно значение имат твоите бройки към партньора ти?
Повечето (нормални) хора навъртат бройки не от келешлък и курвалък, а от неуспешни опити да съградят нещо взаимно... В този ред на мисли "бройката" е нещо далеч по-безобидно от разпаднато семейство, изоставени деца и т.н.!
Така че бройките, освен ако партньорът ти не държи да си девствен/а, всъщност е нещо положително за него/нея, понеже чрез тях си придобил ценен опит - не само в секса ами и в това какво можеш и какво не можеш да очакваш от другия, кое е реалистично и кое не...
Културният човек не се интересува от такива неща! Точно както културната публика не се интересува майстор-готвачът колко неуспешни гозби е имал докато се е учил да готви - те гледат сегашния му майсторлък и се наслаждават на сегашните му произведения!

10.   Казал съм си. И тя ми е казала. И сме ок с това. Ако сте партньори, трябва да си споделите това.

11.   7 - По-егоистична и отвратителна можеш ли да бъдеш?

12.   Знаем и двамата. Защо не? Ясно е, че няма как след определена възраст да сме се взели девствени и без минало, без увлечения поне. Нищо неудобно не виждам.