Мания към жени с татуси?
Забелязах, че винаги съм си падал по жени с големи татуси, ръкави или крачоли. Не нашарени по лицето и на неудобни места, но като цяло с видими. Ако са с трайбъли, черепи, демони или някакви животни - още повече ме привлича от розички и сърца. Разбира се на поддържана жена, не анорексичка или затлъстяла. Но мисълта ми е, че между жена с перфектното тяло, но без татуси и жена с нормално телосложение без идеални форми, ще ме привлече татуираната. Ако имат смисъл, още повече ме кефи. Двете ми ръце са целите в татуси и на мен. Порно само с татуирани жени гледам, другите и в живота мога да ги гледам. Тип рокерка с татуси - мечтана жена. Lena Scissorhands например.
Мисълта ми е, защо е двойният стандарт - пичовете с татуси сме готини, а жените ги обиждате? Също така масово се слагат силикони, хиалурони и други загрозяващи химии, но татусите правели една жена непривлекателна? С джуки като на риба, но чиста кожа, сигурно е по-секси? И защо плашите мацките, че ще като остареят ще увиснат, то като че ли ако нямат татуси кожата ще е супер и тепърва като остареят ли ще си търсят мъже? Плюс това докато се поддържаш всичко е перфе.
Но това не е беседа, а питам - има ли други като мен мъже, които се привличат от такива жени и жени, които изглеждат така? И само да вметна стереотипът, че една татуирана жена е лека е най-грешният. В рок и метъл средите особено тези жени, които познавам си знаят цената и не те гледат заради пари, или да бъдат доминирани, доста често знаят какво искат и си го взимат, абе лоши момичета в добрия смисъл. Но не мога да обобщя. А леките, обикновено са тези с диалектен говор, любов към мазната чалга и хиалуронче. Ходил съм и с двата типа все пак. Защо няма повече жени с яки и големи татуси?

Коментари

1.   Авторе, аз също харесвам жени, които са татуирани, но определено подбрани и красиви татуировки! :) Също така страшно много си падам по момичета и жени, които имат пийрсинг на пъпа! Доста възбуждащо е! :)

2.   Жена съм, имам плътен ръкав и още 11 (май) татуировки по тялото. За мен също един мъж е по-секси, ако има татуировки (хубави, не като Благо Джийзъса). Познавам много жени с рисунки по тялото, татуисти и т.н. Предимно кораджии, метълите около мен почти нямат татуси.
Не виждам проблем с това повечето хора да не харесват изрисувани жени, никой не е длъжен. Ето, ти харесваш трайбъли, мен ме ужасяват и ги смятам за признак на много лош вкус.
Иначе в алтернативните среди е пълно с курволяк (и мъжки, и женски), който не е много по-различен от тоя в чалготеките. Което е доста разочароващо, защото до една възраст си мислиш, че това е качествената среда, тук няма място за интриги и шаврантийски изпълнения, защото имаме принципи, музика с послание, стрейт едж, брат за брата, хейт сити, не знам си кво... Същата гняс като навсякъде другаде. Хората сме си просто ла@на, няма значение каква е сцената, кой си е татуирал звезда на ануса и прочее, навсякъде сме от един дол дренки.
И никой не е казал, че ако не харесваш татуировки, непременно си умираш за силиконови мумии. Няма такова нещо. Все едно някой да каже, че не харесва Моторхед и отсреща да му скочат, че непременно слуша Азис и Софка. Еми, не, може да предпочита дуум метъл или скандинавски мелодет, или фрий джаз, или хип-хоп. Има толкова много по средата, нищо не е черно-бяло.

3.   Аз не харесвам пък нито такива със силикон, хелурон и всякви такива глупости, дори такива които се гримират не ми допадат, същото се отнася и за жени с татуси и пиърсинги, не ми харесват. Просто всеки си има вкус, аз може би съм с най странни, но просто такъв ми е вкуса. Иначе признавам че някои татуси седят добре на някои хора.

М 18

4.   Кои са тези "вие", на които говориш? Повечето хора харесват жени с татуировки в наше време.

5.   Познавам мъж, който харесва жени с татуси, а преди години пишех с такъв със същия вкус. Чак на мен ми беше предложил да си направя такава. Кефя се на идеята за татуировки и особено на добре направените такива, но не и да са на мен по ред причини. Иначе, всеки харесва различни неща. Вкус приятел няма.
Между другото, има свестни метълки и чалгарки, както и леки такива. Това не е до музика, а до човек.

Black Sabbath

6.   Black Sabbath,защо не се подписваш вече във коментарите си??

7.   Популярни са в тези ширини, защото сме си цигани и се радваме на кича. Просто се огледайте- коли със стикери, затъмнени стъкла, сгради в различни цветове, шарени дрехи. Кич наподовящ изостанала африканска държава, нищо повече и затова има фенове на татусите.

8.   просташка работа

9.   Откакто се помня е имало и май винаги ще има татуировки и обеци я на пъп или език. Аз нямам нито една от тези "екстри". Харесвах обеца на пъп преди, но сега ми се струва глупаво. Не харесвам татуировки, освен по снимки в инстаграм. В реалния живот не.

10.   На мен пък са повърхностни и сляпо следващи модата.

11.   6, кои коментари по- точно визираш?

Black Sabbath

12.   Долу- горе ме описа, но черепи нямам по себе си и няма да има хахха
За мен е важно да са си мои специфични, важни за мен неща.
И някои са почти непознати за повечето хора. Сега например съм планирала следващата да е пръстена Shen на рамото, малък ще е.
И около пъпа слънчеви лъчи и на фон почти транспаретна врата.

13.   11, визирах коментар 2, защото беше с подобен стил на писане като твоя ама сега виждам, че не си го писала ти. Сори, моя грешка.

14.   Винаги съм се чудил, дали има мъже който да се докоснат до оплескана жена с мастило. Ето, че вече знам, че има и такива, както се казва, за всеки влак си има пътници. Като е оплескана цялата в пъстротии и простотии, ти какво виждаш от тялото й? Като искаш да глесаш рисунки, посети галерия и гледай. Защо си с такава жена, да гледаш, или да чукаш!?

16.   14, а, ок, няма проблем.
7, знам, че по Скандинавието много се татуират, май повече от тук. Имаме познат татуист в Норвегия и прави уникални неща. Не е до циганския манталитет. Времената са такива просто.

Black Sabbath