Харесва ли ме една колежка?
Питам се: „Харесва ли ме тази колежка?“. Иска да й обръщам внимание както тя ми обръща внимание. Възможно ли е да ме харесва наистина като любовник? Тя си е семейна и има деца. Може само да ме е харесала за приятел. Все пак е 15 години по-голяма от мен. Аз съм малък за нея.

Коментари

2.   Може да те харесва само за секс.

3.   Не се бутай, там не ти е мястото. Приятелче за приказки и споделяне не ѝ трябва, за тази цел си има жени-приятелки. Търси млад тъпкач за да си разнообрази семейния живот. Като ти се лепне веднъж, ще се чудиш как да се отървеш от нея. Кажи ѝ, че не си падаш по 15 години по-големи семейни жени с деца и я прати да си търси друг.

4.   Не се занимавай с глупости.

5.   Един съвет. На работа със семейна жена изобщо не се занимавай. Клишето да не си го вадиш където работиш не е просто така измислено. Говоря от опит. 15 години по-голяма означава, ше си търси младо жребче просто да си начеша оная работа. А стане ли сериозно ще ти цъфне с две деца на вратата и ше ти твърди, че си длъжен да я гледаш, щото нашата е умряла от скука.
Не се занимавай брат. За едното тъпо ебане ше си вкараш таралежа. Жените искат внимание и когато им омръзне семейния живот, а това неизбежно се случва, търсят на най-близкото възможно място, където има мъже. Особено, ако имаш хубава работа не си заслужава.

6.   Ей ся ще ида до кристалното кълбо и ще ти кажа след малко...
Ся сериозно - Не, не те харесва. Сещай се що.

7.   Възможно е, рутината понякога е причина човек да се огледа настрани

8.   Иска да и смучеш зърната.

9.   ТЯ ли ти каза, че иска да й обръщаш внимание или просто така ти се струва :D Т. е. на какво обосноваваш предположението, че те харесва? Дай факти, момче.

10.   А ти харесваш ли я, много малко информация даваш