Куче във връзката
Здравейте! С приятеля ми сме заедно от 2г. Не живеем заедно все още ,но аз почти винаги съм у тях . (със семейството му) Той сега ще си купува куче и искам да ви попитам как това би се отразило на връзката ни? Смисъл аз не съм особенна привърженичка на животни и не знам как ще го приема. Напоследък е зает с други неща и не ми обръща особенно внимание и сега с кучето за капак ще е още по-зает и аз ще остана на заден план. Мисля ,че ще ангажира цялото му време и внимание и ще ни пречи на интимността. Какво мнение бихте дали по въпроса? Дали ще го заобичам и ще свикна с него или просто ще развали връзката ни ..

Коментари

1.   И как можем да знаем?

3.   Нямаш повод да ревнуваш от куче. Приеми го и се грижете заедно за него.

4.   Що за човек не харесва животните, при това момиче...

6.   Егоистка.

7.   До кога ще живеете у тях? Кой ще чисти на кучето и кой ще го разхожда сутрин и вечер по около час? Точно и ясно да питаш, и тогава ще си решиш. Може и тук да напишеш, какво ти е отговорил. Иначе, кучето е прекрасно.

8.   Ти, че не знаеш как ще го приемеш, не е учудващо. Та да ти кажа - тежко ще го приемеш. Хора като теб не са свикнали да не получават цялото внимание на разни балъци които се занимават с такива жени дето задават подобни въпроси, както номер 1 правилно ти намекна. Макар че едва ли ще схванеш намека.

Макар, че като се замислиш (опа, тук те изгубихме) явно приятеля ти не е чак такъв балък щом е решил да си вземе куче, че да си поуплътнява времето с някой по приятен и полезен.

9.   Как едно куче може да развали връзката ви?

10.   О боже... Дано ти набие два шамара и те изпраска в гъза, или да ти изневери или нещо такова, че ОЧЕВИДНО ти е ТВЪРДЕ СКУЧНО, та се чудиш къде да търсиш проблеми.

11.   Авторката; Да знам, че проблема ми е може би защото искам цялото внимание за мен и защото не живеем заедно и знам, че ще е с кучето постоянно, а с мен 2-3 пъти в седмицата като се видим и не знам защо това ме кара да ревнувам!!! Кучето вече е при нас аз и се радвам и се грижа за нея, но някак си не мога да свикна все още с присъствието и, някак си е нарушено личното ми пространство. Аз даже я гледам повече от него, защото е по цял ден на работа, а аз съм с нея. Надявам се да е така, до като е мъничка, а след това всичко да си влезе в релси. Просто той има по-малък брат с който спят в една стая и когато съм тук вечер спим или в хола или брат му спи в хола а след това през целия ден съм с брат му и кучето и се чувствам обезпокоявана. А и вечер до като спим кучето не спира да скимти и да иска да я взимаме при нас, а аз не бих го допуснала, искам поне леглото да си е за мен! Имам чувството, че той ще я обича повече от мен...

13.   Ти ревнуваш от гаджето си, от куче. Куче което още не е взето. Тш на 5 години ли си че да ти обръщат внимание и да те носят на ръце. Ако смяташ че с егоизъм ще стигнеш далеч, лъжеш се

14.   „Можем да съдим какво е сърцето на човек по отношението му към животните. “ И. Кан

„Не ме интересува религията на човек, за когото кучетата и котките не са достатъчно добри. “
Ейбрахам Линкълн

Много правилно са ти казали по-горе, че си егоистка, и аз ти го казвам. Със сигурност бъдещото му куче ще го обича повече от теб.

15.   Значи искам да се обърна специално към номер 10, че може всичко да е ама поне не кълна хората и не им мисля лошо за разлика от теб, нали знаеш че всичко се връща? Колкото до кученцето гледам го повече от всеки друг и съм постоянно с него и много го обичам както и то мен! А на всички които ме обидиха супер излишно без дори да се опитат да осъзнаят че има хора които просто не са свикнали с такива ситуации и да споделят опит как са се справили с това, мога да ви кажа майната ви и не аз а вие сте злобни. Приятен ден!

16.   Страшно несигурни и депресирани жени има. Днес ревнуваш от кучето, утре от котката, после от децата. Просто не се харесваш, това е.