Неговите приятели и аз
Здравейте. Имам приятел от 2 месеца, с който много се разбираме не спираме да се виждаме, да комуникираме, да споделяме всичко един с друг. Наскоро се запознах и с родителите му, приеха ме много добре, също както и аз. Запозна ни една моя позната, започнах да излизам с нея, нейния приятел и сегашния ми приятел, ние веднага се харесахме и започнахме да общуваме и излизаме. Това момиче, което ни запозна, е доста различна т. е много глупаво и ограничено момиче, което създава интриги, натяква ми, че ме е запознала с приятеля ми, постоянно иска да излизаме с нея и нейния приятел, не ме оставя на мира, как да й обесня, че ние двамата имаме нужда от пространство и, че искаме повечето време да сме заедно, както й да й го обесня, тя не разбира, защото не остава насаме със нейния приятел. Доста е нагла и нахална, гледам да премълчавам и да се въздържам повече, защото моя приятел и нейния са най-добри приятели, и цялата компания търпим нея заради него. Другото, което е в компанията има и друго момиче, което е по близка с моя приятел, тя има дете и мъж, но приятелството им е голямо, на мен ми е трудно да приема това нещо, въпреки, че знам, че няма нищо между тях нито е имало някога. Преди да се познаваме не е спирал да излиза със нея, детето и още едно момиче, казах му, че когато си имаш приятелка приоритетите се променят, той не е малък и много добре разбира. Искам да се разбирам със всички, но ми е трудно да приема и да търпя наглата приятелка на приятеля му, защото ме е страх, да не се скарат. Също така не мога да приема и това, че иска често да ходим на гости и да се виждаме с онова момиче. Моля за съвет!

Коментари

2.   Явно тази с голямото приятелство му е била гадже или са спали заедно. Мъж приятел с жена в истинския смисъл може да бъде, ако е обратен. Хич не е нормално, че постоянно се бутат други хора и не излизате сами. Та вие двойка ли сте или дружки просто
? Уж твоят много добре знае, че не е нормално, но явно не му дреме. Да, трябва да имате компания, но време и за себе си. Явно са му по-важни от теб.