Време за двама
Здравейте, някой питаше как поддържате тръпката в дългия брак?
Аз искам да попитам как си позволява те време за двама, когато имате деца, примерно за почивните дни да отидете някъде само двамата, изобщо след децата имате ли такова време или е най-добре децата да са си винаги с нас?

Коментари

1.   Не мога да си представя да оставя децата си на баба им да ги гледа, а аз да ида да си гледам кефа с мъжа ми за уикенда или повече. Винаги съм се чудела на тези, които ходят на почивка без децата си.

2.   За съжаление никак, просто това е положението, ако имате наблизо бабя и дядо, ще е много хубаво, но ние нямаме и така. но в живота има много по важни неща, нека сме здрави.

3.   Децата на лятно училище или лагер. Най добре на лагер. Ние напспа. Децата са на актьорско майсторство , а момчето на бой с мечове. И двете ходят за по 1 седмица на морето. Ако седмиците са различни - и двамата отиват с другия. Така повече приятели. Понеже не сме от най заможните парите се събират от коледните подаръци, а пък аз всеки месец заделям по 100 лв в касшчка море. Каквото остане с мъжо на airbnb в някой град

4.   1 Аз пък мисля, че ако една жена гледа детето денонощно с години, особено като малко. Ден, два да остане малко насаме ще и се отрази много добре. Важното за да гледаш децата и да са добре е и ти да се чувстваш добре. Все пак и родителите трябва да поддържат също брака, поне понякога да излизат и сами. Все пак живота е да се живее не трябва всичко да се върти съвсем около децата.