Прекаяние
Здравейте, хора?
От доста време има химия между мен и един мъж, но има един проблем той е женен има и дете! Всичко между нас започна на едно гостуване на моята близка приятелка, която ми е като сестра а той е техен близък семеен приятел, останахме сами накрая почнахме да си говорим и от дума на дума разбрахме че имаме доста общи интересни, от този момент на сетне почнахме да си общуваме чрез съобщения започнахме да се виждаме, но дойде и лошия момент тя научи за нас, когато и бях на гости и без да иска видя съобщение изпратенот от него вдигна ми доста сериозен скандал, говори ми много че не съм такава жена, че това е грешка, че не е правилно все пак са техни семейни приятели познават се от много време, и като цяло наистина се оказа права, дадах си сметка че това което правя не е правилно и трябва да сложа край! Не знам вече как ще погледна приятелката ми и съпруга и в очите като знаят за моето прекаяние!
Та въпроса ми е как да му съобщя, че всичко между нас трябва да приключи, тъй като той много се привърза към мен и аз към него?
П. С от него знам, че със съпругата си не се разбират много добре, и че са заедно само заради детето.

Коментари

1.   Не бих слушала никой с кой да бъда или не,щом усещам ,че това е моя човек ,моята сродна душа ,никой и нищо не би ме спряло
Ж25

2.   Класика всички женени мъже са нещастли и на сила стоят при жените си. Стегнете се и сложете точка. Един човек няма как да е с двама. Щом е толкова точен и е заради детето с жена си физически той ще е толкова честен към детето и психически и няма да има връзка с вас.
Ж30

3.   Ама естествено, че със съпругата не се разбира и само от страх и детето е с нея! Как не се изтърка вече това оправдание на коцкарите?! Само ти и още други наивни се връзват, че някой си стоически ще понася ужасен човек заради нещо си , класиката-заради детето. Да те светна-редовно спи с нея и са заедно, защото друга няма да го изтърпи. Не е глупак, че да си остави готвеното, чистото и да дремуца сам.
Имаш добра приятелка, дано да ти е вляла акъл. Паслушай я, този е задявал още бая.

4.   Номер 2, не е точно така. Има хора, на които наистина връзката им се е превърнала в кошмар. Моят съпруг има дете от бившата си жена и когато на двамата просто се налага да се срещнат, заради нещо, свързано с детето, аз задължително присъствам на срещата ПО НЕЙНА МОЛБА. Иначе, ако останат 10 минути заедно, просто стигат до бой. Случвало е да се видят у нас и докато аз направя по едно кафе в кухнята, те вече са успели да се хванат за гушите: той крещи, тя реве и си разменят обиди. Пълна непоносимост има между тези хора. На него физиономията му се променя, ако тя звънне по телефона. Дете, дете, ама то това дете е било свидетел на тези отношения доста, преди аз да се появя на сцената.

5.   Дежурните глупости- "Аз не я обичам жена си, ама няма да се разведа заради детето"...пък теб ще си те чука ей така, между другото защото много те обича! Как няма да те обича, нали си му секс играчката и му осигуряваш безплатен секс !? Че и се чудиш какво да му кажеш? Ами кажи му КРАЙ, точка, финито!

6.   От авторката: от него знам, че спят отделно, защото тя неможела да се наспи от детето защото много ревало, и цялата грижа пада върху него. Приятелката ми също ми го е казвала, даже тя има проблем и с пиенето постоянно се крила от него за да пие, родителите му също не могат да я понасят! Когато говорих с него той каза, че все още не иска да наранява психиката на детето!
Просто не знам вече какво да правя, много съм привързана към него...