И аз се влюбих в жена...
Здравейте! Момиче съм, на 19.
Започвам по същество - влюбена съм, до тук добре.... но обектът на моите чувства е жена, при това 25 години по-голяма от мен!
Тя е много красива и младолика, поддържа се много, непрекъснато се облича в някакви къси рокли, поли, прозрачни блузи... Изглежда зашеметяващо и много секси! Има семейство - мъж и дете, като детето отдавна е поело по своя път. Мъжът й е по- възрастен от нея, има слухове, че преди време е имала млад любовник, но й е простил изневярата!

Познавам тази жена от може би две години и винаги съм я харесвала, мислила съм я за много готина, но не сме си общували много.
Тази година се радвам, че се опознахме повече и много си допаднахме. Успях да спечеля доверието й, а тя от своя страна ми споделя доста лични неща и често търси моето мнение и съвети.

Говорим си с часове по телефона. Винаги първо ме пита дали съм сама, казва "Чакай да затворя вратата", понеже тя сигурно е с мъжа си, в тях. Обсъждаме, каквото се сетите- любовта, живота, приятелството, дори и секса. Казва ми, че съм изключително интелигентна, че й е много приятно с мен. Веднъж ми сподели, че много е искала да ми се обади една вечер, но понеже било късно, решила да не ме притеснява...

Винаги, когато се издокарам ме оглежда от горе до долу, чак ми става малко неудобно, имам чувството, че все едно ме разсъблича с поглед! Казвала ми е много пъти, че ме обича, прегръща ме, винаги първо тя. Чак се дразня на себе си, че винаги чакам от нея, тя да направи някакво действие, да реагира, а аз ако може само да седя на едно място и да се чудя как да скрия притеснението и вълнението си... Дано да успея се справя с този срам, защото не искам да изглежда, че се държа дръпнато или че нямам интерес.

Ужасно съм хлътнала по нея! Непрекъснато вися в нейният профил във Фейсбук, чета наши съобщения! От тази цялата моя "любовна драма" не мога да се концентрирам и съсредоточа в почти нищо. Уча доста трудна специалност, влязох с голямо желание в нея, но не мога да седна да уча, мислите са ми постоянно ангажирани с нея! Добре,че по някакъв невероятен късмет успявам да си взема изпитите.

Как мислите, дали да се надявам, че ще случи нещо? Не желая да си създавам напразни илюзии и да се самонавивам, аз дори изобщо не знам дали е склонна към хомо връзки...
Моля, ако някой има история, подобна на моята, нека я сподели!

Коментари

1.   Аз имам такава история, не с мен, а с братовчедка ми. Много хубаво и сладко момиче, 4 години по-малка от мен. Подозирах , че се прехласва по шефката на майка ми, 46годишна сама жена. Спрях да подозирам, когато бяхме лятото на вилата на познати. Писна ми да се моткам из планината и се прибрах преди другите. Заварих тази дърта мръсница гола върху братовчедка ми и да и бърка между краката. Побеснях направо. Връхлетях в стаята, изхвърлих братовчедка ми навън и заключих стаята. А онязи седи и мига гола. Хвърлих я по корем на спалнята и я изчуках. Мълчеше, а и явно не и беше за първи път, дажи и в дупето. Вечерта каза, че не се чуства добре и се изпари. С братовчедка ми дълго не си говорихме, но мисля се оправи, защото после я виждах с някакво момче в квартала.

3.   Номер 1, а като се събуди какво стана?

Така де... игнорирай го този горе. Хаха, смях.

Към авторката, според мен има и тя някаква симпатия с оглед това което ти казваш, просто се случва двама души да си кликнат и да намерят някаква връзка помежду си. Случва се без да искаме понякога, някак естествено и в това няма нищо лошо.

Но моят съвет е да не навлизате в дълбоки води, защото тя все пак си има семейство и живота ви рано или късно ще се усложни.
Чувствата отшумяват с времето. Ако трябва спрете контакт, за да дойдеш на себе си. Просто... какво бъдеще ще имате освен да си играете на криеница? Знам как е, емоциите те правят на луд, но спри за миг и се замисли далновидно от гл.т. на бъдещето.

Успех. :)

4.   Здравей, според мен опитай се да разбереш как те възприема тя-дали като приятелка или нещо повече. Питай я примерно какво мисли за лгбт обществото, такива неща. Защото има опасност да се изплаши и отдръпне, ако ти имаш чувства, я тя те възприема като приятелка. Също можеш да пробваш да флиртуваш с нея-да видиш дали ще ти отвърне или ще те отблсъне. Успех и сподели как се развиват нещата