Има ли истинска любов? Истински чувства?
Пише ви мъж на 25г за неуспеха с любовта.

На кратко за мен:Спортна натура, добре изглеждащ подържан, висше, работя предимно онлайн търговия/бизнес.
Интереси политка, спорт, ИТ, любознателни предавания, също и някоя друга простотия.

Искам да отбележа че винаги съм търсил в едно момиче не да е миска, не да топ модел или някоя надуфка, а просто да е човек а главно Ч.

Писал съм и на слаби и по-пухкави и ниски и на високи.. без значение за мен.
Гледал съм очите, устните, държанието.. това ме е впечатлявало в дадено момиче

Започвам да си пишем... стигаме до определен етап и хоп всичко приключва.. или изобщо не се стига до това да я поканя на среща или като вече съм намекнал започват по някакъв начин да се измъкват.. почват някакви детски номера на изчакване на, на мотаене..

Въртя, сукам го.. гледам да правя комплименти, никога не съм бил груб с момиче, опитвам се да дължа като джентълмен както трябва да се държи един мъж с една Дама.
Уви винаги удрям на камък.
Говоря им доста сладки неща.. абе явно много филми гледам.. поне аз така си представям една любов..

Като я видя и да ми идва да я прегърна, а не само за да я чукам... явно трудно ще намеря.

Мисля и мисля и се ядосвам след поредната към която съм имал надежда и тя се подиграе с мен.

Сред приятели съм общителен, забавен, винаги излизам кафета дискотеки плинана плаж.. , активно спортувам фитнес и бокс.. има сравнително хубаво тяло.. уви не ми помага и това.

Дори с приятели съм си говорил за съвет... че няма не става работа..
-и всеки ми повтаря това: мина ерата на джентълмените..

Добре как да стане в такъв случай да се правя на идиот да ръся тъпотии.. то или ти идва отвътрр или не...
"-те искат хем да са като теб добри хем да се държиш като идиот.. Wtf"

Не мога да го приема.. ако се държа така това няма да съм аз..
Това ли е начина да впечатля момиче да се правиш на такъв какъвто не си?

Последните две момичета които се занимавах бяха от скромни по скромни...!
Едната си писахме месец и нещо стигаше се до доста искренни разговори, обяснения казах Си ей Ей Това момиче може да е: и изведнъж се отдръпна.. а бяхме говорили да за среща...

Втората: след запознаство в нета на втория ден спря... дори не желаеше да води разговор...

На челото ми глупак да пишеше нямаше да съм такъв карък както сега.

Коментари

1.   Ами като стигне до виждане кажи много искам да се видим, но не знам дали ще успея, ако имат интерес си проличава, не бъди досаден, а само леко заинтересован, дори по-скоро леко не заинтересован.

2.   Просто не попадал на човек за теб. И аз съм така с мъжете. Търся нежност, 2нимание, гушкане, не само чукане, да е кавалер, а отсреща получавам "здр, ко пр аре в нас да те пръсна"....

3.   Нещата няма да се случат на сила. Правилния човек ще те намери сам,спокойно, имай вяра в себе си.

4.   Щом си стигнал из нета да търсиш жена.....явно положението е много зле.....И не само ти.....

5.   Има нещо друго, което ги отблъсква. Хубав мъж и хубава жена не остават без внимание, дори между ушите да е пълна скръб. В компанията на приятеля ми неугледните девойчета никой не ги отразява, освен ако те сами не започнат да се слагат и предлагат. Преди 2 години се появи някаква страшна мадама, за която едва не се избиват - зарязваха дългогодишни приятелки, караха се, май и до бой стигнаха. Хора, по-възрастни от теб. Девойчето е на 19, нахакано, пет пари не дава за нищо, а ония ѝ тичат след полата и са забравили всякакво самоуважение. Същото е и при мъжете, даже нежният пол е станал доста по-нахален и настъпателен. Видят ли нещо по-така се почва с натискането, слагането, позволяват си да опипват и прочее. Неведнъж съм била свидетел на подобни прояви. Даже директно си искат секс. Набези от хомосексуални също не са рядкост. И това е само от външен вид, за вътрешни качества изобщо не говорим.
Масово хората пренебрегват всякакви ужасни характери и отношения, за да имат красив партньор до себе си. Положението е трагично... та пак казвам, че привлекателните хора не могат да се отърват от ентусиасти. Сред тях има много плява, разбира се, но от 10-20 все 2-3 ще стават за нещо по-сериозно. Помисли дали наистина изглеждаш толкова добре. Нямам за цел да те обидя, естествено, споделям личния си опит сред нормални хора от средната класа и малко нагоре (пари и положение не са фактор в случая). Външният вид може да ти отвори или затвори почти всички врати и за красивите животът е много по-лесен, това е жестоката реалност.

6.   Като се стигне до среща и хоп винаги съм с пръст в устата.. отрязан.

И това е винаги защото съм бил мил, добър, интересувал съм се от нея.. държал съм се много добре с нея...

7.   Вярвам, че има истинска любов, но рядко са тези, които я откриват онлайн. Предпочитам да видя човека на живо, да се познаваме, някак си онлайн не може да се добие добра представа за човека отсреща или се гледа на цялата работа като нещо несериозно. Познавам свестни хора, които не се доверяват и не им е достатъчно само да си пишат с човека за да се влюбят истински. Може разговорът да върви, но на живо, няма ли я искрата, пак да не се получи.
Ти продължавай да бъдеш себе си, не се отказвай, с когото ти е писано рано или късно ще се намерите.

8.   Най-вероятно си скучен в техните очи и малко сух и изкуствен. Дръж се по-непринудено, пускай шеги и говорете за разнообрани неща. Не споделяй всичко за себе си, не я разпитвай, просто си приказвайте на различни теми. Не се хвали, не си показвай тялото, не демонстрирай гранд самочувствие. Покажи и, че е важна като личност. Това е.

9.   Запомни едно момче. Никога, ама никога не прави комплимент на жена.
Така ще принизиш себе си и тя щете оцени ниско.

В интернет няма сериозни момичета, те са там да си чешат егото.
Момичетата, колкото и да се правят на светици, предпочитат алфа-момчета, докато ти си още бета. Всеки е бил така на твоите години.
Поставяй себе си на първо място, харчи времето и парите за себе си!

Това за джентълмените е пълна лъжа, ние просто бяхме промити от Холивуд. Не е нужно да купуваш цветя и да отваряш вратата на жените, не е нужно да си романтик.
Ако една жена ти кажа : " Секса не е важен", знай че тя си мисли повече за това от тебе и те лъже.

10.   Предлагай по неангажиращи срещи в неутрални зони- кафе, разходка в парк, музей т. н. Или ако харесвате еднакви/подобни филми, на кино. Да е нещо като прекарване на време заедно заради общ интерес към нещо извън свалка. Измести фокуса на намеренията за среща. Така освобождаваш и себе си и тях от напрежение, очаквания, съмнения т. н.
Ако приемем че, си точно какъвто си се описал, си моят тип мъж. Ако си и толкова любопитен че, да ровим заедно из старинни цивилизации, да си говорим за квантова физика, генетика, биоинженерство уааау, ако бях свободна- си защипан на мига ;)
Но... ето ти уловка, няма да ти вярвам докато не те подложа на различни тестове и трикчета. И ако имам повод да си мисля че, съм те хванала в издънка, в лъжа и само се опитваш да се нагодиш за да се харесаш- аут!
Говоря от позицията на красива жена, именно това ми е било огромен проблем за създаване на сериозна връзка, може би с теб се случва нещо подобно, но от обратната страна.
Обикновено при нас, жените, или лъжат да се напаснат някак поне да успеят да се наместят за едно бързо за престиж или са толкова обсебени от мания да притежават тялото че, нищо освен изцъклени очи и неуместни комплименти получаваме.
Рядко са онези които след задължителният сканер на тялото "преглеждат" и невроните, а точно те са "търсените".
Възможно е да ги притеснява видът ти, ако не са с достатъчно самочувствие, за разлика от мъжете, жените предпочитат да се оттеглят.
Важното за теб, не се променяй! Не симулирай, не се прави на идиот, те, идиотите са толкова много вече че, много жени предпочитат да си останат сами.
Успех!

11.   Въпрос на късмет е според мен. Хора всякакви, може да си помислиш, че си намерил любовтта и след 5-10 години тази голяма любов да те нарани и да ти остави такива белези, че да не можеш да си надигнеш главата дълго време. Някой са с първата си любов и са щастливи цял живот, други може да сменят по 10 и пак нищо да не се получи. Хора всякакви, ситуации всякакви. Да се влюбиш, да обичаш и да бъдеш обичан са невероятни чувства, но някои хора имат по-тежка съдба от други. Има хора, които умират рано, други не им върви в любовтта, на трети не им върви в кариерата и така нататък. Според мен не се тормози, намери си хобита да запълваш времето, още си млад и имаш време да срещнеш твоя човек.

12.   Мисля, че има. Поне така усещам. Мисля също, че истински чувства има между сродни души и пламъци близнаци. Не твърдя че съществуват, а само, че усещам, че съм го срещнала. Няма условия, а другото си се усеща, доказва или потвърждава с времето. Истинската любов според мен е между двете половини и е въпрос на време да се срещне.

13.   Има. Да я срещнеш е въпрос на късмет, според мен. А да я запазите през годините е много трудно. Благодарна съм, че съм срещнала "своя" човек и сме заедно.

14.   Към 10:

Всъщност съм човек който обича да опитва нови неща, винаги съм бил любопитен.. е ял съм и шамари, но кво пък от опит глава не боли.

Казваш неангажиращо излизане да ама не виждам как ще стане.. тук ще трябва да се преструвам ... хмм, а няма как ще проличи веднага.

Аз също докато не видя с очите си не бих повярвал на даден човек за нещо.. доста са ме лъгали и съм ги хващал.. но уви това напрежение да не се случи отново си остава.

И аз това съм се чудил относно външния вид да не би с нещо да ги плаша? Като малък бях футболистче слабичък, няколко годинки в университета тренирах, но в последните 2 години и нещо доста се промених откъм визия изглеждам едър с големи ръце, гръб понякога пускам и брада, но който реши да не опознае разбира що за човек съм.

Да не би корицата да предава твърде много грешна информация?

15.   Приятелите ти правилно са те посъветвали - джентълмените някога може и да са се котирали, но днес не е това време. Даже според мен, никога не е имало такова време, защото джентълменството е много превратно разбирано и от двата пола.
В теб има нещо, което отегчава и отблъсква жените. Щом правиш едно и също и получаваш всеки път един и същи резултат с най-различни жени, значи проблема не е в техния телевизор.
Ще се опитам да ти дам няколко насоки, а ти сам ще прецениш дали се вписваш и докъде можеш да стигнеш.
Най-общо казано, жените търсят силни, решитени и независими мъже. Те търсят и мъже, които при никакви обстоятелства не биха ги поставили на пиедестал т. е над себе си и над своя живот и стойност като мъже. Освен това, като предимно емоционални същества, жените обожават драмата и неизвестността. За да пламне любовна искра в тях, те искат да не са сигурни в намеренията на мъжа, да се чудят дали той ги харесва или не, дали ще ги потърси, защо не ги търси, друга ли си има.... т. е идеята е те да се опитат да ти се докажат, а не ти на тях.
Горе правилно са ти дали съвет за комплиментите и цветята. В началото на запознанство с жена и особено ако още не сте правили секс, те трябва да се използват изключително пестеливо. В началото на връзка никога не прави комплименти за външен вид и не носи цветя. Ако ще правиш комплименти, нека са нещо неочаквано, закачливо и двусмислено, по никакъв начин не свързано с тялото на жената - например "Хубава шапка, баба ти ли ти я изплете? ", "Днес исглеждаш.. интересно! ", "Умно момиче си! На път си да ми харесаш! ".
Съветът ми не е самоцелен и си има дълоко психологическо значение, свързано с казаното от мен по-горе. Ако в самото начало на запознанството ти с жена, започнеш с комплиментите за външен вид, букетите с рози и мазненето, е все едно да си хвърлиш картите на масата и да убиеш всякаква по-нататъшна интрига в отношенията ви. На нея моментално и става ясно, че те е спечелила само и единствено с външен вид, че си загорял, закъсал за жена и би направил ако не всичко, то поне доста неща, за да си с нея. А що за мъж е загорял и закъсал за секс? ! Значи "никоя жена не го е пожелала" т. е "нещо му има"... т. е е "смотаняк", а аз "не излизам със смотаняци"... И в следващия момент си "game over". Схвана ли мисловната схема, през която минава една жена, която си има работа с мъж, който инвестира твърде рано и твърде много в опити да й се хареса?
Разбира се, някои мъже заменят комплиментите и цветята в перчене с пари, коли, образование, тяло... но като цяло идеята е същата - опит да се поставят под жената и да й се харесат, което автоматично я отблъсква. Един истински мъж, никога не би парадирал с каквото и да е, за да се хареса на жена. Такъв мъж мисли за себе си като награда и ценност за жените. Той трябва да ги хареса и те трябва да се борят за него, а не обратното.
Лек съвет и за писането с жени в интернет - избягвай да го правиш. Особено продължителното писане. Да, по удобно е, но е вид бягане от действителноста. Опит в сигурна и предвидима среда да "си опечеш" работата" с приказки. Това показва нерешителност. Постарай се максимално бързо да пренасяш запознанството ви на живо, а не да се разводняваш с безкрайни приказки в нета, защото колкото повече "си лафите" толкова повече нараства вероятноста да кажеш някоя глупост и да те отсвирят, освен това се губи и инерцията на първиначалното привличане. При живи срещи - до максимум третата среща да си правил секс с жената... даже още на първата или втората. Ако пропуснеш този модел на действие, вероятността да попаднеш в митичната "френд зона" е огромна.
Желая ти успех!

16.   15 хубаво съветваш, а може ли съвет как да се процедира ако човек иска момиче от добро, платежоспособно семейство с влияние?

17.   15, дай и за жените съвети как да действат.

18.   Пич, ако слушаш 15 ще си още дълго на суухо или с некачествени жени. Ако до третата среща ти пусне, значи не уважава достатъчно себе си. И една жена, която си знае цената със сигурност няма да те преследва. Ти си мъжът и ти трябва да си инициативен. ;}

19.   Тоя Интернет ви развали бе хора. Не си ли помисли, че тези момичета може и да ги е страх. Може да си някой чичка. Можеш да качваш нечии чужди снимки и само да дебнеш агнешко. Аз не бих излязла с непознат. Трябва да го видя или да го познавам. Като ходиш на дискотеки и кафета там женско няма ли? Заговори някоя и пускай лафовете. Щом си забавен и красив, ще ти вържат.