Много съм объркан
Здравейте и от мен! На 19 съм, момче от Варна! Като за начало ще кажа че, хейтърските коментари няма да ги чета! Студент съм първа година със спец. медицина! Лятото се запознах с една жена, много красива, интилигентна и добра. От 8 месеца сме заедно-всичко е точно уж... не знам какво да правя, много съм объркан! Интимния живот върви, подаръците, ласките.. абе всичко е точно, както е казал поета хах. Чувствам се изключително объркан, защо? -защото хем ми показва че й пука, хем понякога имам чувството че не й дреме честно. Казва ми че ме обича, показва ми го... но от известно време имам чувството че не е така. Давам ви прост пример-днес тя самата ми казва че някъв който не я следва в една от соц. мрежи не я следва пък му е видяла сторито, аз разбира се изревнувах... тя започна да се цупи, вика ми няма нужда да реагирвам по този наччин... добре бе братко.. аз кво си мисля.. не знам хова мн забъркано.. не знам от кога не ми е казвала нещо мило от сорта на "искам да остана с теб" искам само теб" само аз й ги пиша тези неща и тя ми отговаря... и аз бебе.. милото ми.. мишето ми... и нищо и половина! Помогнете ми, как ада ги приемам тези неща? Забравих да кажа че е на 30! Нормално ли е всичко, аз ли много драматизирам.. моля ви кажете, не го пиша това защото просто ми се пише, пич съм, просто искам един приятелски съвет!

Коментари

1.   Aми ,милото бебе , как ти звучи ?
Каката има спешна нужда от някой , дето да й направи бебенце ,но и същевременно да й плаща сметките .Кое от двете може да очаква от теб ?
Ако не държиш да си провалиш и следването , ревнувай каката .Изборът е твой .

2.   19-годишен с жена на тридесет години... там ти е проблемът. Жената вече мисли за женитби, за семейство, какво би могъл да ѝ предоставиш ти, човек на деветнадесет, който тепърва прохожда в живота?

3.   И за това никак не е добра идея зряла жена с дечко...

4.   Дами и господа, добре дошли в 2021. Караме се щот' си гледаме сторите, не се следваме...

Ти, пичаго си бебешляк. На 19. Тя ще те върти както си пожелае, погледни, че си скубеш косите от чуденки, теми пускаш, а - у.
А тя си те прави каквото си поиска.
Има бая хлебец да изядеш докато разбереш как стоят разните му там неща.

Братан.

5.   Излез от социалните мрежи, сторита, месиджъри и живей в реалността. Какво значение има някакво си стори, писанки?
Та тя е на 30, ти си детенце. Ясно е защо си с нея, ама обратното е непонятно и сбъркано. Зряла уж жена с хлапак е като сюжет на еротично клипче, ама явно сте се нацелили по акъл.

6.   Пич на 19 години, който е много объркан, иска "приятелски съвет" в анонимен форум. Отправил е молба за помощ, в която изрично е пояснил, че няма да прочете хейтърските коментари.
Авторе, искам да те попитам каква е причината и какво очакваш да прочетеш тогава? Искаш да те успокоим, че всичко е нормално, че няма за какво да се притесняваш и ревнуваш.
Всъщност, има шанс да драматизираш напразно и заедно с тази жена да продължите напред.
Ще съм обективна.. За мен ти си млад мъж, който определено няма опит във връзките и жените. Твърдиш, че всичко е точно "уж" поради причините - интимният живот върви, подаръците, ласките. Успехът на връзката в подаръците ли се изразява? Кой на кого подарява и колко често? Какви подаръци? С парите на вашите ли й правиш подаръци или имаш собствени доходи? Защо изобщо си решил да наблегнеш на "подаръците". Не забравяй, че интереса клати феса.
В историята ти липсва съществени пояснения и по-точно къде се "намерихте", как започна връзката ви, заедно ли живеете, тя с какво се занимава, как приемат родителите ти нея и нейните теб.
Млад си, следваш медицина, животът е пред теб. Имаш връзка от 8 месеца с жена на 30 години, която казва, че те обича. Вярвам, че ти имаш истински чувства към нея. Едно видяно стори не означава нищо, както и думите "обичам те".

Ж, 29

7.   Там накъдето ти си тръгнал, каката вече е била. И не веднъж. Затова и не се вживява толкова, колкото теб. Приятно ѝ е да си гали самолюбието и суетата с младо гадже, че и хлътнало по нея, но не планира нищо по-сериозно като брак и дете, например, с човек без стабилен доход и професия, който още учи. Когато станеш такъв, тя ще гони 35-40. Ти самият вече няма да гледаш на нея със същите влюбени очи. Изобщо безперспективна работа ми се струва тази връзка. Забавлявайте се, щом ви е добре, но не очаквай нищо по-сериозно.
Знам, че не коментарът ми не е това, което би искал да четеш, не е хейт, а положението както го виждам аз.

8.   Хм, ами пише ти човек, който има опит с хора по принцип, не толкова със интимни връзки. Прилича ми, че ти малко се вкопчваш в нея, тя търси свобода. Нормална история, предполагам ще има страдание, но така само ще израстнеш. Смело напред, дано успееш да си уредиш работите със следване, т. н. и не ти завърти главата.

9.   Според мен те е взела или за играчка, докато намери някой друг или е наясно, че нещате ще приключат в един момент, защото си още доста млад. 12г по-голяма от теб надали ще продължи дълго. Жените на тази възраст търсят зрели мъже. Не, чее не невъзможно да сте заедно, но според написаното, изглежда нямате бъдеще заедно. Щом има нещо, което те тревожи, трябва да говориш с нея и ако наистина не и пука, значи не ти трябва. Аз съм на 33 от същият град и обичам страшно много моят приятел. Не спирам да му го показвам и казвам и той знае, че няма да бъде заменен никога. А това със соц мрежи е детска работа. Даже и не коментираме соц мрежи, нито се следим кой какво прави и с кого пише. Доверието е най-важното нещо в една връзка, Ако няма доверие, значи връзка не нямате.

10.   До колкото разбрах си изревнувал, защото тя е видяла сторито на момче, което не я следва? Ако я следваше по-малка равност ли щеше да изпиташ? Примера, който си дал не дава никаква яснота защо си объркан и дали тя те обърква. По-ясно става, че я ревнуваш за пълни глупости.
Причината аз да си правя труда да пиша този коментар е да те помоля да се ограмотиш малко! Имаш сериозни пропуски, от които едва ти се разбира какво си искал да напишеш, а си млад човек, който при това учи медицина.. Извиняйвай ама някои от изреченията ми се наложи 3 пъти да прочета, за да схвана за какво става въпрос.
М 22

11.   Вашата връзка няма да продължи много дълго! С добро го казвам

12.   Ееех бате бате. Тя на 30 а ти на 19. Дали според теб и пука?
Ще бъда кратък. Бегай с 200 освен ако не искаш да си чупиш още главата.