Гузно ми е
Чувствам се зле, защото не знам дали дадената ситуация беше лоша.
С приятеля ми се скарахме, той не искаше да ме чува, напсува ме и ме блокира навсякъде. Причината за скандала беше лъжа и прикриване от негова страна за нещо.
Аз след като се скараме и един вид бяхме разделени, изязох с мой познат, в който преди имах чувства.
Виждаме се и накрая стана така, че правих секс с него.
Сега ми е гадно, защото от скандала с приятеля ми мина малко време, през което той все пак се опитваше да ме потърси, колкото да се направи на интересен и да ме провери какво правя и с кой съм.
Гадно ми е защото аз направих това от яд, че той ме псуваше, обиждаше, а преди месеци беше излизал с други момичета и ми пращаше снимки с тях. Какво мислите, сгреших ли че го направих докато съм почти разделена с него??

Коментари

1.   Единствената ти грешка би била да се събереш пак с този човек. Как пък не, някой ще ме псува, а аз ще го мисля и ще се занимавам. Какви жени има, без грам самоуважение, нямам думи..

2.   Грешка е да си лягаш с някой на момента.
С човек, който те псува, не трябва да имаш връзка.

3.   Пичове да си знаете. Тя не е ваша, само е ваш ред.
На втория ден вече се ебат с друг и после ви целуват и ви казват, че ви обичат.

4.   Дами и господа, съвременната младеж в действие! Не знае, къде се намира.

5.   Че не трябва да седиш при такъв така е . Ама че си парцалчо , и това е така

6.   До номер 3 - Евалата братко .

7.   Това е българската жена- избира си най-големият простак за връзка, скарат се, легне си с някой, ама съжалява за простака и се двоуми кой да избере.
Майките ви така ли ви учат, приятелките ли,чалгата ли, ама има нещо сбъркано в българската жена и представите и за любов.

8.   До номер едно окей той я псува ами тя кво вие да не мислите авторката за невинна в случая и двамата не са невинни

9.   Защо винаги когато има проблем една връзка, решението е изневяра? Сядаш и си говорите като нормални хора, ако не се оправя положението се разделяте. Съжалявам, но е напълно нормално да имаш гузна съвест, не че приятелят ти е много свестен и той. Според мен бъди честна с него и всеки по пътя си.

11.   От авторката :
Ние с него сме разделени.
Тъпото е, че той криеше и излизаше с други жени по няколко пъти късно вечер и криеше от мен, и накрая ми пращаше снимките си с тях и ги ползваше за защита.
При положение, че с него съм от 2 години с него, а той тези неща ги направи в началото, а аз толкова по-късно реших и то СЛЕД КАТО СМЕ СЕ РАЗДЕЛИЛИ.
съжалявам, в последно време той ме взе за играчка, казваше ми, , нали знаеш че не си единствената жена бе мършо"
, бях курва, боклук, пожелаваше ми да ми изкопаят гроба скоро, обиждаше майка ми, нападаше ме в пияни състояние и ме удряше жестоко, хващаше ме за косата и ме хвърляше.
ЗАРАДИ ТОВА аз реших да не го потърся повече и излязох с човек който познавам от 3 години, но не сме имали много пряк контакт с него и се поопознахме. Да, липсваше ми внимание и да може би съм виновна, аз за това написах темата защото ми е гадно че се случи цялото това нещо. Ето трябваше да разкажа цялата ситуация с приятеля ми, за да разберете всъщност какво съм търпяла толкова време само защото го обичах страшно много, а това го караше да вдига самочувствието си и жестокостта си. И да, станах 45кг заради него

12.   Що само по момичето плюете? А иначе е ок да излизаш с момичета, да псуваш по гаджето си и после пак да се събираш с нея все едно нищо не е било? Каквито са мъжете, такива са и жените. Но не всички са такива, просто кой каквото търси, това намира. Просто е.
Авторката ако не е разбрала до сега, да й кажа в прав текст -
Гаджето не е стока щом те псува и излиза с други, но това не ти е оправдание да се държиш и ти така, защото само такива ще привличаш.

13.   12, хората тук плюят момичето, защото тя си е избрала този принц. Та той още от началото ходи по други, ама тя седи 2 години с него. Две! А обидите са без коментар- това не е нормален психически човек, камо ли мъж. И авторката пак милее за него? ! Нарича го още приятелят ми, а не бившия или други колоритни изрази.
Факт е, че жените си избират най-големите утайки и ги наричат любовта на живота си.