Истината защо българките предпочитат да се задомят със западняци от колкото с българи
Здравйте форум. В последното десетилетие да не кажа и две, забелязвам тенденцията българските жени да предпочитат западняци. Като човек живеещ на запад имам и пряк поглед над този феномен и бих искаш да разкрия истината за явлението му. Понеже от доста време следя форума и виждам как все по-често се плюе по българските мъже, че сме били грозни, некомуникативни и въобще закъсация от всякъде. Истината е, че те са просто по-големи шМатки и по-лесно манипулирани от жените. Наскоро се запознах с една нашенка на 38г. ще я нарека Пенка. Чрез мой приятел, който пък се е запознал с нея в известния сайт за запознаства Баду. Тя въпросната Пенка живее с местен западняк, който преди около пет години я е прибрал в домът си буквално от улицата, като улично псе с невръстното и дете заченато от албански сводник. Човека и помогнал да си стъпи на краката грижи се за нейното дете като за свое. Помага на Пенка да се интегрира и да си намери добра платена работа, и не и иска никакви пари за разходите по съвместното им съжителство. Това да ли би го направил един балканец или българин, я се замислете? Пенка за три години успява да си купи апартамент в Бургас и да го обзаведе. Но щаслива ли е Пенка с този уж, , Рицар на бял кон, , ами не. Намират се с моя приятел, който е българин в баду и започват да излизат. Като Пена в същото време е бременна в третия месец от западняка, но решава, че може да се получи нещо между нея и моя приятел и газ към клиниката за аборти. Обаче моя приятел е бройкаджия и след като приспа с нея, я изпрати по живо по здраво с уговорката, че ще си останат приятели. Та Пена, пак си се прибра при нейния си западняк. Това според вас кавалерство ли е от страна на западняка? Джентъчменство ли е? Високо възпитание ли? Нали все с тези качества ги изтъкват пък ние сме били прости Ганьовци. Случеи безброй тука такива като на Пена. Ползват си ги най-нахално и аругантно за провайдери пък се чукат пак с Ганьо Балкански. И един не маловажен факт, на запад жените се ползват с много по-голяма протекция от закона от колкото на изток. Тука закона защитава всички техни безобразия и гаври с мъжкото достойнство. Закона и позволява да се чука свободно с други, до като е в официално съжителство с друг мъж, и след това нагло и аругантно да го изрита от жилището му, в което не е вложила една стотинка или не е заковала един пирон.

Коментари

51-65 от 65

51.   Абе ебати и простотиите.... Не сте ни изтрябвали жените, днес модерния и умен мъж, може и без жена. Че то са ебати и претенциите, хащайте си чукалата и в чужбина, там мъже под чехъл бол... Или си остарявайте с котките ви и това е. И без друго мъже и жени допирни точки освен секс (който идва заради заложеното в ДНК да се размонжаваме) и от там и деца нямат. Нито деца искам, нито секс от такива досадни кокони, като писалите тук коктени госпожички ай у лево....

52.   Мисля, че е много просто: брак или връзка с чужденец е най-лесният начин за установяване в добре уредена и богата западна държава. Защо една млада и привлекателна жена да се "мъчи" цял живот с ниския стандарт у нас, когато може много по-лесно да се събере с чужденец и така да получи достъп до ред преимущества?

Не мога да се сърдя прекалено много на такива жени. У нас не само икономическото ниво е по-ниско, но и, да го нарека така, културата, която е по-близка до селото, отколкото до града.

53.   От Автора

32 Това, което изброи не е реалност, а твой мокър сън. Реалноста е, че за западняка жените не само от България, а източна Европа са ефтини к*рви и слугинаж. Както и нас българските мъже за ефтина работна ръка. Недейте да забравяте, че повечето западни държави като Франция, Нидерландия, Англия са били колонизатори. Тоест поробители 32. Вълка козината си мени, нрава не. Явно ти и такива като теб сте били освободени в част по история в основното училище, и живеете в заблудата, че българина като пръдне мирише на ла*на, а западняка като пръдне мирише на кореком. Пръднята си е една и съща и все на ла*на мирише, просто на запад вие е по-изгодно да се пласирате от колкото на българския пазар.

54.   Авторе, само не стана ясно ти на колко си, жена имаш ли, дете? Или си вреш носа в чуждите животи, защото твоя е ужасно скучен?
Излез от Тиндъра, Инстаграма, Бадуто и прочие приложения и виж реалността- сам си, вероятно на 30-40, бездетен, пълен със злоба, мърморещ като клюкарка пред блока.
Българката избира чужденци, защото са хора.

55.   51 ето, за това оставяме българските селяци - защото за тях да уважават жените си и да ги зачитат за нормални хора, са "простотии", а жените които го искат, са "кокони". Иначе, вие българчетата нямате ли маса претенции!? Да, ама на вас ви е простено, защото сте мъже, нали?
Това, че западняците не бият по масата, не са агресивни павиани и не псуват жените си за щяло и нещяло, не значи че са мъже под чехъл.
Мъжете и жените имат много допирни точки, просто българинът се отнася с жените като с второ ръка и после "мрън- мрън, където са свестнит!? . Ами, намериха си по- добри от българчетата!

От 45.

56.   51 Искрено ме разсмя... модерният мъж можел и без жена. Ами разбира се, ще си седи цял ден на лаптопа, ще си цъка порно, ще си спинка със секскуклата от Китай последен модел, ще лапа замразени храни, вместо дете ще отглежда куче и ще си говори сам. Идилия просто!

57.   Българките се женят на запад за по-добър и уреден живот, но после ги тегли назад и идват изнервени и инезадоволени в България. Лично аз съм имал връзка с 4 българки по време на ваканциите им в България. Две от тях забременяха, в Дания и Австрия, а с една поддържам връзка от 4 години и често си идва, за да сме заедно.

58.   Да ти кажа, номер 2, аз не съм бройкаджия и съм толкова далеч от това, колкото авторът от българския език, но нещо не ме търсят особено жените. Кой ги е излъгал, че съм бройкаджия? Да си признае и да дойде да си понесе срама като мъж! В миналото можех да го поканя и на дуел, мишока с мишок!

А сега сериозно: причината да се хващат със западняци не е една, а няколко:
1. мизерия и желание за бързо излизане от нея.
2. народопсихология, според която чужденците са нещо велико /чували ли сте лафа "станахме за срам пред чужденците" - те са някакви вселенски съдници, които трябва да са на наша страна, иначе горко ни/. Това води до някакво погрешно схващане, че мъжът чужденец е нещо повече. Нашият бил Ганьо, а онзи рицар. Онзи е западният Ганьо със съответните недостатъци като такъв. Нима повярвахте, че има съвършени мъже? Наивници!
3. личностни проблеми като комплекси например. Как само звучи "българите не ме щат, но пък аз се задомих с чужденец, майната ви, тъпанари, аз съм велика, красива, незаменима и т. н. " Дааааа, все някой от някоя държава /свят голям, континенти и държави да искаш/ ще се върже на нашата девойка с проблеми и ето ти лечение без да направи нещо за себе си, да се самоусъвършенства да речем. Все някой е достатъчно отчаян или има друга причина да се захване с госпожата, но тя си вярва, че я е избрал, защото е неповторима. А човекът може даже да я ползва за пред общността, докато крие, че е гей. Колко му е?

Това не значи, че трябва да хвалим родните мъже като велики - помните ли, че казах нещо по-горе: никой не е съвършен! Онези не са, но и ние не сме. Както и гордо веещите чужденецът до себе си нашенки не са, но пък и чужденките не са. Извод: седнете си на дупетата /без извинение/ и спрете с тия тъпотии кои били по-добри: нашенците или чужденците, защото вече писна дори на най-кротките! Стига сте си го мерили или ако ще го правите, ползвайте тялото си или ваши вещи, а не хора, които нямат никаква вина за липсите ви, мили мои!

59.   Кой ти каза, че НЕ уважавам жени, на работа и прочие, не съм си позволявал да наричам колежките курви, мастии и тем поодбни, други колеги са го правили това.. Не ме разбра нещо душо, с жените с които съм се виждал за по ден, а по красивите и приятната компания за по 2-3 дена са били с мен после съм ги оставял, съм се държал много джентълменски с тях, не като с парцал.. Но никога и НЕ съм оставял да ми се качват на главата, а тук се начетох на ПРОСТОТИИ, меко казано простотии и мъже са писали такива, но на жените са още повече.. Вие жените си имате проблеми не знаете КАКВО искате, НО го искате веднага на момента.. Или си мените настроенията и желанията постоянно... За такива кратки "връзки" и прочие в каквито съм бил с жени, може би най дългите да са били по седмица, не е било достатъчно време за да може една жена да хване да ми лази по нервите и де ме ядосва... Но да си хващам жена за постоянно не знам каква ще е, трябва да е доста специална, и да се разбираме иначе да ме подминава... Ми НЕ аз маса претенции нямам, искам само жената да е красива, да е разбрана и мила, не искам нито да ми готви, нито да ми пере, нито нищо.. Може евентуално апартамента да чисти чат пат, пералня си имам пускам я и това е, храна тя е лесна.. Та незнам за какви маса претенции ми говориш, това че други мъже имат такива, не значи че и аз имам.. Ми други може и да псуват, тези с които съм се виждал не сме се псували, гледал съм и да не се караме, ама то за толкова малко време как.. Само тези с които съм стигал седмица е имало на места малко дразги, ама нищо сериозно.. Тези които ги описваш павиани са разни живеещи от години с дадена жена и в последствие НЕ могат да се траят..
Ми като са си намерили по добри от българчетата прав им път, то и без друго тая територия се обезлюдява с всяка година.. След 100 години ще има само сигани, турци и бежанци тук, та не е като да има особено значение драга...

Ми какъв е проблема мацка (да приемем, че си такава щото може и да не си)? !? !? В крайна сметка секса е с репродуктивна ЦЕЛ, това че хората са се извратили и обичат да правят маратони с часове, и за лично удоволствие МЕН какво ме засяга ПО точно? !? Бил съм с немалко жени през годините, мога да кажа, че съм се наситил, или нямам същия интерес какъвто преди, когато ми бушуваха хормоните яко.. Днес жените навън (дали на работа, молове, улици, сгради и т. н. ) имат повече интерес към мен, отколкото аз към тях това е реалността ми... Пък аз вече особена нужда от секс нямам, просто си изпразвам през някакво време тестисите, и толкоз, не седя да скролвам порно сайтове с часове.. Също така с времето установих, че жените имат нужда повече от секс и ОСОБЕНО продължеителен такъв, защото те свършват бавно, а аз какво трябва да се мъча да се стискам само, за да свършели и те писнало ми е... Ти като си жена НЕ знаеш какво е да се стискаш, гадно е и омръзва... Да не отричам че съм си прекарвал хубаво с красиви жени, ама какво от това минало-свършено... Има мъже играчи дай им да си правят бройки, и аз налитах, като разгонен пес на жени преди няколко години, стигнах почти 30 години, хормоните ми се поуспокоиха и това е, сега мога и без вас ако реша... Че да живееш с жена си е наказание, а тия дръзнали да се женят са ненормалници, после такива като тебе искат разводи, и обират мъжа и го гонпт на улицата после, няма нужда по добре сам и толкоз.. Или АКО един ден си намеря някоя хубава госпожица, никакъв брак, никакви деца, пък ако иска, ако не иска прав и път.... Те западняците тотално изтрещяха тия хота феминистките организации им видяха сметката, днес за това гледаме едно абсурдно и малоумно общество там....

И всичкото това го казвам от гледната точка на желан и харесван мъж, от това което съм преживял през годините, женско внимание никога не ми е липсвало, но отношенията с жените не са от особено важните неща, ако си решил да нямаш деца, и секса вече не ти е толкова интересен, колкото преди години...

60.   55

Кой ти каза, че НЕ уважавам жени, на работа и прочие, не съм си позволявал да наричам колежките курви, мастии и тем поодбни, други колеги са го правили това.. Не ме разбра нещо душо, с жените с които съм се виждал за по ден, а по красивите и приятната компания за по 2-3 дена са били с мен после съм ги оставял, съм се държал много джентълменски с тях, не като с парцал.. Но никога и НЕ съм оставял да ми се качват на главата, а тук се начетох на ПРОСТОТИИ, меко казано простотии и мъже са писали такива, но на жените са още повече.. Вие жените си имате проблеми не знаете КАКВО искате, НО го искате веднага на момента.. Или си мените настроенията и желанията постоянно... За такива кратки "връзки" и прочие в каквито съм бил с жени, може би най дългите да са били по седмица, не е било достатъчно време за да може една жена да хване да ми лази по нервите и де ме ядосва... Но да си хващам жена за постоянно не знам каква ще е, трябва да е доста специална, и да се разбираме иначе да ме подминава... Ми НЕ аз маса претенции нямам, искам само жената да е красива, да е разбрана и мила, не искам нито да ми готви, нито да ми пере, нито нищо.. Може евентуално апартамента да чисти чат пат, пералня си имам пускам я и това е, храна тя е лесна.. Та незнам за какви маса претенции ми говориш, това че други мъже имат такива, не значи че и аз имам.. Ми други може и да псуват, тези с които съм се виждал не сме се псували, гледал съм и да не се караме, ама то за толкова малко време как.. Само тези с които съм стигал седмица е имало на места малко дразги, ама нищо сериозно.. Тези които ги описваш павиани са разни живеещи от години с дадена жена и в последствие НЕ могат да се траят..
Ми като са си намерили по добри от българчетата прав им път, то и без друго тая територия се обезлюдява с всяка година.. След 100 години ще има само сигани, турци и бежанци тук, та не е като да има особено значение драга...

Ми какъв е проблема мацка (да приемем, че си такава щото може и да не си)? !? !? В крайна сметка секса е с репродуктивна ЦЕЛ, това че хората са се извратили и обичат да правят маратони с часове, и за лично удоволствие МЕН какво ме засяга ПО точно? !? Бил съм с немалко жени през годините, мога да кажа, че съм се наситил, или нямам същия интерес какъвто преди, когато ми бушуваха хормоните яко.. Днес жените навън (дали на работа, молове, улици, сгради и т. н. ) имат повече интерес към мен, отколкото аз към тях това е реалността ми... Пък аз вече особена нужда от секс нямам, просто си изпразвам през някакво време тестисите, и толкоз, не седя да скролвам порно сайтове с часове.. Също така с времето установих, че жените имат нужда повече от секс и ОСОБЕНО продължеителен такъв, защото те свършват бавно, а аз какво трябва да се мъча да се стискам само, за да свършели и те писнало ми е... Ти като си жена НЕ знаеш какво е да се стискаш, гадно е и омръзва... Да не отричам че съм си прекарвал хубаво с красиви жени, ама какво от това минало-свършено... Има мъже играчи дай им да си правят бройки, и аз налитах, като разгонен пес на жени преди няколко години, стигнах почти 30 години, хормоните ми се поуспокоиха и това е, сега мога и без вас ако реша... Че да живееш с жена си е наказание, а тия дръзнали да се женят са ненормалници, после такива като тебе искат разводи, и обират мъжа и го гонпт на улицата после, няма нужда по добре сам и толкоз.. Или АКО един ден си намеря някоя хубава госпожица, никакъв брак, никакви деца, пък ако иска, ако не иска прав и път.... Те западняците тотално изтрещяха тия хота феминистките организации им видяха сметката, днес за това гледаме едно абсурдно и малоумно общество там....

И всичкото това го казвам от гледната точка на желан и харесван мъж, от това което съм преживял през годините, женско внимание никога не ми е липсвало, но отношенията с жените не са от особено важните неща, ако си решил да нямаш деца, и секса вече не ти е толкова интересен, колкото преди години...

62.   60, аз знам какво искам и това е да не бъда с БГ елемент. Достатъчно ми беше отвратителното отношение спрямо мен от същите "истински мъже", защото не се обличам като плеймейтка, алкохол много рядко пия, не пуша, чалга не слушам, не кисна по дискотеки и заведения; смятаха ме за ненормална, затова че ставах рано да бягам в парка, че бях девствена до по- късно, понеже си търсех правилния човек, че бях по- свита... Понякога се отнасяха ужасно с мен само заради тези неща и без нищо друго да съм направила! Еми, не мерси, не желая повече. В България съм втора ръка, но там, където съм сега, съм доста по- уважавана и харесвана, ако че на българите ни се носи лоша слава.
Не ми пука дали българите ще се затрият като народ! Ми да, се затриваме! И без това не е мой проблем! В случая, аз бях проблемът за своите "мили" сънародници, събрах си нещата и отидох там, където не съм проблем! Българите (и мъжете, и жените) да се оправят! Само ми и жал за близките ми и за няколко приятелки!

63.   Защото им харесва отношението и маниерите на един чужденец, а също и възможностите. Чужденците не се оплакват, че жените гледат само парите(което при почти всички е факт), а и винаги пътуват и живеят интвресно. Цялата работа е, че българската жена е лакома за мангиз и безгрижие, това е крастата. Реално на българските мъже им няма нищо, нещо има на държавата!

64.   Не знам понякога си мисля, че съм направила много лош избор, мъжа ми почти никога не ми е казвал нещо хубаво да се почувствам добре. Все мрънка, все не му е оправено, с две малки деца сме, очаква да е оправено като се прибере, да няма играчки по пода. Да делим сметките. Главно аз купувам дрехи на децата. След работа сяда на компютъра да играе.
Като сеженехме ми предложи документа дето трябва да платим 20лв за него, да разделим цената. Въобще не съм гледала червените сигнали. Само дето не ме бие например. Може би по време на връзка човек не се усеща. Като цяло майките не са ги научили на нищо.

66.   62 много си заблудена драга ако мислиш, че в чужбина всичко ще се лее по мед и масло. Сега там също ги налягат кризи, така че не очаквай охолен живот и някой да те носи на ръце. Същото което го разправяш, дойде като мода именно от запад. Но то се иска малко комплексна мисъл за да се проумее. Нямаш си идея с какви тъпъ френски и английски селяндури съм се сблъсквал. Даже и нашите най тъпи елементи от селата са като джентълмни съпоставено с тях. Просто още си доста незряла и невидяла свят или живееш с натрапената мантра че чужденеца е уникален извънземен екземпляр. Дано пък на теб да ти добре и да се уредиш. Иначе след време и комуникация с любимите чужденци ще започне да се разгръща една картина, която ще те изненада доста в негативния смисъл. Това което аз виждам от западняците били в БГ е че гледат на тукашните жени като на бедни и евтини парчета месо и лесни проститутки с които да си зодоволят най-долните фетиши!!!

68.   Защото са глупави, и ги интересуват само парите, пътуванията до “екзотични” дестинации и други глупости. Аз съм момиче на 16 години, което живее в Западна Европа, но НИКОГА няма да се хвана с чужденец. Дори и най-богатия да е, пак няма да го взема. Не искам да се меша нито със заданяци, нито с цигани, нито с чернокожи - искам да имам мъж българин, децата ми да са бългачета, и българския народ да продължи да съществува!

51-65 от 65