Видях бившата и леко се сдухах
Случи се вчера, късно сутринта. Правех си сутрешното тичане из града и я видях с нов. Разделихме се преди половин година и си мислех, че въобще не ми пука за нея, тъй като докато бяхме заедно често се държеше гадно и накрая ме заряза по доста тъп начин. Направо си прекратих тренировката след като ги видях и се прибрах вкъщи. Хем знам, че нищо не съм загубил, защото не е стока, хем пък ми стана тъпо. След нея не съм имам друга приятелка, не съм и търсил, защото реших да не си хабя усилията за жени. Но сега като се замисля май ще е най-добре да се стегна и да си намеря нова. Чувствали ли сте се по този начин?

Коментари

1.   Нормално е, намесени са емоции. Винаги, когато срещна бивш съм се вълнувала, но това не означава, че към всеки съм имала чувства към конкретния момент или не съм го забравила.
Просто си е неловко, това е. А това, че си я видял с друг, пък ти още нямаш друга, е удар по егото ти.
Търси си приятелка, защо не. Нови емоции, нов късмет. :)

3.   "След нея не съм имам друга..." Ей за това си се сдухал. Ако до теб вървеше жена по-готина от нея, хич нямаше да се почувстваш кофти, нали?

4.   Пич, зарадва ме с това, че спортуваш! Гони си целите, мадамата е част от това да си добре, а не да бъдеш обслужващ персонал на някое несигурно същество. Ако си систематичен в развитието си, жените сами ще започнат да те заграждат, те имат силен радар за целеустремени мъже. А щом бившата ти е била инициатор на раздялата, не виждам причина въобще да ти прави впечатление наличието и. Тренирай си, работи или учи, и нещата ще си дойдат на мястото. След 10 години ти ще си по- добре от сега във всеки смисъл, а тя ще се хапе по задника защо мъжете я ползват само за секс...

5.   Намери си жена, която да те обича и да е достойна за тебе, да отговаря на изискванията и да не е неосъзната като бившата.
Време е да продълбиш и да се хванеш в ръце и да си позволиш да си щастлив и да намериш истинската любов.
Това, че някоя неосъзната не те е оценила, не трябва да те отказва да търсиш, а да те стимулира.
Време е да си намериш истински човек и да продължиш.
Не слагай жените под общ знаменател.
Вярвам, че ще намериш подходящата и ще бъдеш щастлив.
Истински ти го пожелавам от сърце :))

6.   Сдухал си се, защото на подсъзнателно ниво смяташ, че е по-щастлива с него и се държи по-добре с него. Пък и най-вероятно ти е много самотно като нямаш приятелка и не можеш да осъзнаеш всъщност, че по-скоро си спечелил като сте се разделили, защото бившата ти е била токсична и се е държала неуважително с теб. Не е загуба, просто го осъзнай, обичай себе си и знай, че си стойностен човек, работи върху себе си и самочувствието си и тогава - когато най-накрая се почувстваш цял, правилният човек ще те намери.

7.   Единствената причина да се сдухам, като видя бивша е защото се сещам какъв баламурник съм бил. И се сдухвам, че не съм я отебал по рано, а съм позволил да ме разиграват. Няма какво да се сдухваш.
Най-сладкият реванш към жените, които те зарязват е да те видят успял, щастлив и да видят, че не ти пука.
Е тогава, казвам ти направо откачат. Не могат да понесат факта, че си превъзмогнал лесно раздялата.
А като видят, че си сдухан и гледаш като кученце, си казват - ох добре, че се махнах от него, още ме обича.
Наеби друга жена, изслушай любимите си песни на макс, качи се на колата покарай безцелно, седни изпуши 1 пура и изпий едно уиски, а накрая кажи- абе я си еби майката.
На сутринта ще си като нов човек, ако го направиш тоя ритуал.

8.   Разбира се,жена съм.При такива ситуации пол няма.Всеки неподходящ ни показва с какви хора не трябва да бъдем.Урок,по трудния начин!

9.   Братле, давай смело напред. Има доста жени търсещи мъжко внимание. Показвай се в инстаграм, бъди готин и лесно ще намериш нова и по-качествена от бившата ти.

М 22

10.   Т'ва е его, няма нищо любов с чувства и любов.

Тя се шие и е ''щастлива'', ти не ебеш и не си. Тъпо ти е от тоя факт. Точка.

Братан.

11.   Ти сега заради себе си ли искаш нова приятелка и то жената за теб, а не каква да е, за да имаш просто някаква там до теб или заради бившата? Нормално е да се сдухаш вероятно. Но се стегни и не позволявай на това минало да влияе на настоящето и бъдещето ти по негативен начин. Ще ти мине. Успех!
ж

12.   Одобрете коментарите вече ако може. :)

Moд: щом сте толкова любезни с удоволствие. Последната седмица съм сам. Отделям по няколко часа дневно измежду служебните си задължения, но толкова успявам.

13.   Нещо подобно ми се случи и ми стана много кофти.

Бившият ми каза, че още не се е пуснал на пазара и ако реши веднага и без проблем ще си намери жена. Не мога да скрия, това ме разстрои много, защото за всичките години заедно се държеше ужасно с мен, докато на мен не ми писна.

Някак си това ме мотивира поне да ходя по срещи. Но с ясната идея, че го правя за себе си. Мотивацията идва от коментара му, но все пак - благодарна съм му, че с гадориите, които ми наговори ме мотивира поне да "напипам почвата".

Ако смяташ, че имаш нужда от човек до себе си, ЗАРАДИ СЕБЕ СИ - направи го. Хубаво е на човек да му се случват нови неща. Виж я нея - не си е стояла. :) Помисли и вземи най-равилното решение за себе си.

14.   Забравих да напиша, горният коментар съм аз - Ж28

15.   Към модератора от автора, номер 12: разбирам, затова търпеливо изчаках. Все повече теми се пускат и само мога да си представя колко е трудно да се чете всяко нещо отделно... Със здраве и всичко най-хубаво!

16.   Защото мъжете сте такива. Винаги тичате и се хващате е кучки, които се държат с вас отвратително и накрая ви зарязват. А свестните момичета и жени, които ви угаждат и правят всичко за вас не ги уважавате грам, изневерявате им и им се качвате на главата. Кучките, когато ви зарязват не може да ги забравите, а за свестните момичета, дори не се сещате. Сбъркана работа!

17.   До 16.
Ако свестните момичета поне малко ме привличаха визуално нямаше да има ядове. В повечето случаи грозноватичките компенсират с грижи за мъжа, защото знаят, че с визия не могат да се мерят с другите. Красивите пък знаят, че са красиви и това им е достатъчно да привличат мъжете.
И не казвам да са топ модели. Ама са извинявай. Не може да си по тежка от мене и да искаш същото отнишение, което моделките получават.

18.   17, свестна не е равно на грозна или дебела.
Аз лично познавам хубави И свестни момичета. А това, че една жена не е привлекателна не е гаранция, че ще ти угажда.