Мария Бакалова & Оскар
Според вас Мария Бакалова ще успее ли да поучи Оскар?
Какви са според вас шансовете тя да го спечели и ще Ви вдигне ли радостта в живота, че Мария Бакалова най-добрата Бг актриса успяла да стигне до Холивуд е български гражданин?
Какво мислите?

Коментари

1.   Не , няма да го вземе.

2.   АВТОРА Е ОТНОВО

Дори Мария Бакалова да не грабне световно отличние важно е,че прослави България и вече като се американците ще знаят за България повече!!!

3.   До 1

Е не говори така България ще страда!!!

4.   Няма да вземе Оскар.
Но пък от друга страна, може да получи нещо - Бакалова заедно с Рудолф Джулиани са номинирани за анти наградите" Златна малинка": Worst Screen Combo -Maria Bakalova & Rudy Giuliani (Yes, That Really IS Rudy Giuliani!) – Borat Subsequent Movie-Film. И пак да ни прослави.

5.   Все ми е тая ще вземе ли Оскар или не.

6.   До 1
ПЕПЕЛ ТИ НА УСТАТА!!!

7.   2, и с какво я е прославила?
Ти гледа ли я тая абсолютна боза, в която участва - обида за интелекта!

8.   Номер 1 доказва, че наистина българите са гадно и завистливо племе, което най-добре само да дразним и игнорираме...

Просто така стоят нещата с БГ-то.

9.   Незнам. Нина Добрев според мен заслужава много повече!

10.   За протокола: най-добрата българска актриса, която е стигнала до Холивуд, би трябвало да е Нина Добреф /би трябвало да го изписват така - с ф в края/, ако не пропускам някой друг роден пробив там! Това, че някой не я е чувал или иска да изчетка М. Бакалова, не променя фактите! Иначе утре някой ще реши да е по-добър от другите, защото съществува. Дори да вземе "Оскар", не това демонстрира дали те бива или не - на теория /практиката е по-различна/ "Оскарът" се дава за изпълнението ти на дадена роля, а не помня гражданката от Черноморието Бакалова да е номинирана за цялостно творчество. Номинацията ѝ е за конкретна роля, нали?

А ако вземе "Оскар", аз вече съм готов да ви накарам да се гордеете с българските актьори! При първа възможност блясвам с новата култова реплика "Show me your patka!". Даже ще добавя малко родни лафове като "забивам мацките", "малко коте, секс има ли" и "кефиш ме, ще те скъсам /или "ще ти звънна", за да им гледам лицата, когато се мъчат да схванат превода на английски макар и първият лаф да има потенциал/". В стилистиката на оригинала са, така че американците ще придобият хубава представа за това що е то "Секса и града" по български.

11.   Мен пък ме е яд, защото колкото по-малко хора знаят за тая клоака - толкова по-добре!

Тука трябва не рестартиране, а закриване.

Братан.

12.   Чак пак най-добрата българска актриса... хайде да не преувеличаваме.

На въпроса- не, не вярвам, че ще го спечели!
Иначе се радвам за успеха ѝ, но не ме прави по-горда, че съм българка, особено като гледам злобата и завистта на голяма част от моите съграждани. ;)

13.   Коментарите, защото се бавят винаги, наемете още модератори за Бога срамота е и то под тема за МАРИЯ БАКАЛОВА, поне уважавайте труда на жената!!!

#ТЪРСЕТЕ ОЩЕ МОДЕРАТОРИ

14.   От 1
Пробвахте ли да си причините прехваления филм?
А случайно да се заинтересувахте кои са другите актриси и за какви роли и филми?
Нашата става само за някой чалга клип или от късните филмчета. Това ли ни е славата- актриса от такъв пошъл филм?