Трябва ли да пуша и да пия, за да бъда готин в очите на момичетата?
Здравейте приятели!
Бих искал да ви споделя моят проблем. На 20 години съм и още нямам приятелка. Преди около месец преживях заболяване, което не откриха веднага й се наложи да ме приемат в болница с доста сериозни проблеми.

Прекарвайки в болницата доста време бях изписан и всичко приключи добре и сега съм напълно излекуван, но съм много песимистично настроен. Не съм грозен, не съм дебел и според повечето хора изглеждам добре и точно в това е проблема. Защо лелки на по 40 години ме наричат красавец?

Аз не ходя по дискотеки, защото не намирам смисъл в това да харча луди пари, за да се запозная с момиче точно на такова място за разлика от повечето ми приятели. Не пуша, не пия, а относно облеклото не държа да се обличам с маркови и скъпи дрехи.

Моля за съвет трябва ли да пуша и да пия и да ходя по дискотеки за да бъда готин в очите на момичетата? Притеснява ме факта, че съм на 20 години и не съм спал с момиче, а мисля, че ми е време вече! Не искам да подражавам на другите, за да имам гадже, a се съмнявам, че ще се намери момиче, което да ме хареса такъв какъвто съм.

Като гледам приятелите си виждам, че и те отчаяно тръгват по дискотеките само и само да намажат нещо, но наистина ли това е начинът в днешно време? Ако е това съм готов цял живот да остана самотник, но да бъда себе си!

Вървейки по улиците и наблюдавайки виждам, че се по малко момичета биха ми харесали качествата, а по скоро биха гледали дали имам хубава работа, кола и дали живея в палат.

Може би трябва да замина за друга държава, където ще ме ценят повече, защото ако трябва да съм честен тук това не виждам как ще стане. :(

Желанието да бъда с момиче със всеки изминал ден се засилва и не знам какво да направя вече... да отида при момиче, което срещу заплащане ще ме направи мъж или да чакам още дълги години с надеждата да ме огрее? Отчаян съм.

Коментари

1.   „Може би трябва да замина за друга държава, където ще ме ценят повече, защото ако трябва да съм честен тук това не виждам как ще стане“

Недей, като те чуят, че си българин и ще избягат момичетата. (това сериозно го казвам, само за рускините, беларуските, молдавките си интересен...докато не вземат гражданство)

Винаги на българинът държавата му била виновна, но твоето си е действително личен проблем.
Първо, аз не пия, не пуша и не ходя на дискотеки и си имам приятел - той отказа цигарите заради мен. Излизам чат-пат действително с приятелки, но само да се наговорим и да се натанцуваме, никоя от нас не си е търсила и намирала някога гадже в дискотека!
Едно обаче ще ти призная. Никоя дама не иска да бъде с песимистичен и недоволен от живота мъж. Вземи се в ръце! Освен това е време да се сбогуваш с девствеността си, дори да е с платена жена, защото това отблъсква. Жените надушваме девствените мъже от километри и отблъскващо е просто, личи си!

2.   Не е решение да започваш да пиеш и да пушиш, а още по-малко да се дрогираш. Рано или късно ще намериш своята половинка, не се отчайвай! Горе главата! Успех! :)

3.   Аз съм момиче на 17 години и определено не се интересувам от момчета, които пият, пушат и ходят по дискотеки. Повярвай ми не съм единствената! Не се отчайвай, а имай търпение. Не прави неща, за които ще съжаляваш.

4.   1, преди време коментирахме в една тема тук поредния девствен. Само глупачка би помислила, че е отблъскващ мъж, който е девствен. Напротив, отблъскващ е такъв, който ходи по проститутки.
Авторе, ако някога някое момиче около теб разсъждава като 1, да знаеш, че не си заслужава.

5.   Подкрепям номер 4 :) Аз дори ще се зарадвам, че девствен :)

6.   Ами не си "вървежен" бе пич :)))) ти сам си го виждаш... Глей са - или си вървежен и се пробваш насам натам с 'мацки' и по-често или рядко земе та стане работата :))
- или не си вървежен и тогава количеството мацки е много малко (или нула), търсиш "специална" :))
Тва е братО :)

7.   Отиди в чужбина, жените там не се обличат като травестити.

8.   Много коментари, ама не видях нищо кой знае какво...
Първо увас в коридора едва ли има мацки, ако чакаш там да се сблъскате, трудно ще стане! АЗ СЪМ МОМИЧЕ НА 20 И НЕ ХАРЕСВАМ МОМЧЕТА, КОИТО ПИЯТ, ПУШАТ, ДРОГИРАТ, ИЛИ СА БЕЗНАДЕЖНО ПИЯНИ В ДИСКОТЕКИТЕ! Само че вземи поизлизай малко насам натам.. кафенца, паркчета, пък и чата ако щеш. Първият ми приятел го срещах точно в чата. Ходихме 1 година : )Беше момче на моите години, което не пиеше, не пушеше и мразеше дискотеките : )))

Така че просто се поогледай малко и не бъди сдухан, а усмихнат, весел : )пък ако си и мислиш че първата която срещнеш ще е идеална си го избий от главата :D.. ти просто излизай повече и се запознай с много хора от твоя град в нета, излизайте просто така пък ще видиш коя става и коя не... : ))

РОНЧОО

9.   Само едно мъничко въпросче: ако не се виждаш с хора, не общуваш с хора и нямаш социален кръг, как ще си хванеш приятелка?
Лола

10.   Добре де, тая история колко пъти ще я пускат? Снощният модератор нещо ми е съмнителен ;) в една друга тема пък беше писал, че публикуват коментари само на латиница :D

11.   Всеки го разбира по-различен начин! ...

12.   Съгласна съм с номер 8!!!

13.   Според мен не трябва да пиеш и да пушиш за да те харесва едно момиче имала съм много връзки и то с момчета които пият и пушат и винаги имах против! Според мен не си заслужава да си вредиш зареди момиче и то заблудено, защото то не знае истината за теб а е излъгано само за да те хареса, а като знаеш, че някъде там има момиче, което ще те хареса такъв какъвто си!
Jelly_Girl!

14.   Ходи на места, където ще срещат момичета като теб.
В дискотеките могат само да те изнудят да им платиш сметката и единственото, с което ще се задоволиш е да си ги обарал 2, 3 пъти!
Маркоеите дрехи и гъзарското поведение ангажират с покритие. Ти сам казваш че си без кола и т. н. Следователно трябва да си направиш сметка къде би срещнал момиче с твоите интереси и от "твоята черга"
;) успеххх и да ни кажеш какво е станало!

15.   Неправи нищо, което е против волята ти! Прави това, което ти доставя удоволствие!

16.   Пич млад си! Забавляваи се! Един път се живее! Млад си живота е пред теб! Пари по доскотеки се хвалят за кеф а кеф цена няма! :) Ку.. вите си искат кинтите.... А определено на теб такива не ти трябват! :) Жимеи си живота.... каквотот такова!!! Маината им на всички... Живеи си живота! Един миг е! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Осъзнаи го!!! :) за теб е! :)

17.   Според мен не ти трябва приятелка, ако я търсиш само защото "вече ти е време" да си с момиче. Адски тъпо звучи. Когато намериш някоя, която наистина ти харесва, тогава тръгвай да действаш. Успех :)

18.   До номер 1: Няма да е лошо да правиш разлика между реалист и песимист и нека да не се залъгваме, защото ми е ясно какво харесват момичетата в едно момче! Ти би ли тръгнала с момче, което има дефект на очите? И не ми казвай да, защото и ти няма да си повярваш! И не съм съгласен за рускините и другите жени от Молдова, Украйна и Беларус. Ако ще ме харесат то ще е, защото ще ме ценят повече и ще ме приемат такъв какъвто съм при това в много други държави, но ти няма как да го разбереш. :)

И да наистина ми е много висок мерника и се стремя към момиче, което да си е баш мацка!

Да номер 16 така е: ЕДИН ПЪТ СЕ ЖИВЕЕ!
Понякога се питам как може да има момчета да пръскат луди пари за момичета, които дори не си заслужават. :D

И пак към ном. 1: A ако ти кажа, че положението ми е толкова лошо, че съм пенсиониран по болест на 22 години се тъпча с лекарства и нямам дори хладилник от 2 години у нас ще тръгнеш ли с мен? Изобщо с такова момче ще тръгнеш ли? За да ти спестя писането ще отговаря вместо теб НЕ, но знаеш ли, защо? Много е просто жените гледат материала а мъжете ви гледат други ценности. :D

Сега разбра ли, защо гледам на това като на проблем?

Номер 6 благодаря ти за съвета... предполагам ти си много вървежен:D

Номер 8 ама, защо само една година сте ходили заедно? Номер 15 ще те послушам и няма да правя нищо против волята ми... искам само да се гушкам с някое момиче :D много ли искам :D

Номер 7 съгласен съм до някъде с теб, но няма пари за чужбина при (истинските жени)

И номер 5 щом харесваш девствени аз съм на линия;)

И номер 17: Да определено не ми трябва приятелка да ми точи парите .Надявам се, че не съм обидил никой просто съм реалист :)

Благодаря за коментарите, но както е написала номер 8 "Много коментари, ама не видях нищо кой знае какво..."
:)

19.   Автора: Аз написах коментар 18. Искам само да допълня, че докато има такава социална класификация и докато има момичета правещи подбор към момчетата ще има още много написани истории като моята;) И още нещо към номер 1 като те отблъскват девствени можеш да пробваш с мен и ти гарантирам, че няма да можеш да ме познаеш какъв съм:D
Това за социалната класификация би трябвало да ти даде отговор на въпроса скъпа Лола :)

20.   Всъщност авторе, не не ми дава отоговор на въпроса, защото социална класификация ще има винаги, въпреки че в България е доста закърняла. И не само момичетата подбират момчетата, но и момчетата пподбират момичетата. Еволюция,какво да правиш...все пак тези методи са действали в продължение на хиляди години...
Искаш приятелка? Може би тук ще намериш правилните съвети: http://donjuan.cobrabg.com/

Лола

21.   Авторе, и аз съм точно като теб, въпреки че съм студент трета година вече

22.   До Автора,
Колкото и да не ти харесва коментара на номер 1 тя е абсолютно права, и ти ще го осъзнаеш но предполагам късно.
Само ще ти кажа че аз съм мъж минал през това което се опитваш да минеш и ти. Ако искаш да разбереш защо 1) е права мога да ти обясня много точно и ясно, но гледам че си настроен да слушаш глупости от хора които се опитват да говорят правилно но самите те не са минали през това. За сега само ти казвам слушай No 1) 100%

23.   Автора: 22 може ли да ви попитам как сте преминали през тази трудност?
Номер 1 ме съветва да ходя на платена жена... това ли намирате за правилно и и вие ли се решихте така проблема?
Номер 1 също казва, че е отблъскващо да види девствен мъж
и ми е интересно и това ли намирате за правилно? Предполагам намирате за правилно и твърдението на номер 1 за рускините и другите от бившият Съветски Съюз? Е добре, защото аз не смятам така и съм убеден, че жените от цял свят приемат българи с изключение на нашенките, които се са с претенции

24.   Авторе, няма какво да се питаш и маеш, ето че над един месец, след като си написал историята си, продължаваш да си сам и... девствен.
Явно не става по твоя начин, защо не пробваш по моя?
1. Събери си едни 300 лв. и си вземи момиче за цялата нощ.
2. Регистрирай се в сайт за сериозни връзки, вид брачна борса, в която и жени от бивият Съюз да имат достъп.
3. Излизай по-честичко, не е задължително да пиеш и пушиш. След като си загубил девствеността си, ще ти порастнат крила, вярвай ми. По-лесно ще ти е да общуваш дори със същество от женски пол, да му поишкаш телефон и фейсбук.
Вярвай ми, девствеността ти в момента ти е проблем номер 1 и причина да имаш голям проблем с жените.
от 1.

25.   От 22 до автора.
:) )) Ти направо ме уби "как се справихте с този проблем" все едно ти е излязъл цирей на задника и сега се чудиш дали да се оперираш или да опиташ с народна медицина. Девствеността ти е най- ама най-малкият проблем ето и хората ти казват събираш едни 50-100 лв и готово операцията извършена. Ти какво си мислиш топваш го и хоп превръщаш се в мъж, да путките са много хубаво нещо и са прекрасни, но чак вълшебни не са. Казах ти слушай 1) ама айде като не разбираш ще ти преведа ама само един път и то просто защото ми е ясно колко си объркан.
"Никоя дама не иска да бъде с песимистичен и недоволен от живота мъж" това кое не му разбираш, всеки обича светлината, простора, красотата и мириса на цветя, никой не иска да се спусне в дупка с пълзящи гадини и да бъде затрупан от тонове боклуци. Хората като видят щастието и светлината искат да се докоснат до тях а другото го отбягват. Това си важи и за жените и за мъжете.
"Жените надушваме девствените мъже от километри и отблъскващо е просто, личи си! " Тука пък напълно си изключил и нищичко не си разбрал, повярвай ми кура ти и след първия и след петият път ще си е все същият. Не, тя визира този страх, тази неувереност, тази истеричност която у някои хора изглежда дори смахнато - ще се съгласи ли, ами ако се съгласи ще се справя ли, ама как ако нещо се обърка, дали ми е достатъчно голям, сега от къде да я почна, а сетих се ще направя като в оня филм и т. н. въобще целият този страх от неизвестното. Така че тя няма в предвид физическото ти обезчестяване а само да разбереш какво е да си по спокоен и уверен да не се налага да те утешават като свършиш за 3с и т. н.
В този смисъл наистина ако се лишиш от девствеността си само по себе си това няма да ти реши проблемите но ще ти отвори пътя по който трябва да тръгнеш да търсиш себе си. И това го приеми само като начало тепърва ще трябва да градиш и да откриваш.
Това е, мога още много да пиша ама като гледам и сега не съм написал малко.

26.   от 22) до автора
Забравих да ти кажа нещо много важно, спри да обвиняваш света, българките рускините китайките това са глупости пълни глупости.
Виновен си ти само ти и никой друг. И направи нещо по въпроса по-дяволите.
Както се казва "По-лесно е ТИ да обуеш сандали, отколкото да покриеш земята с килим"

27.   Аз съм момиче на 18 и трябва да ти кажа, че с теб си приличаме стра6но много. :) Аз също бих предпочела да съм сама, от колкото да съм като другите боклуци. Търся си точно момче като теб, но като гледам колко са ло6и хората и аз започнах да се отчайвам....

28.   Работата е там, че социализацията протича най-често в компании - а там се пие, пуши... Автора правилно повдига въпроса, който може да искажа така - трябва ли човек да се пропие и да пропуши за да има повече приятели? Отговора не е еднозначен... но пък не е труден :))

29.   Въпросът не в това, че си трезвеник, добър и кротък, разбран младеж-тоест-много добра партия, а дали може да се общува с теб? Лъхаш на неувереност и песимизъм, а жените обичат сигурността, мъжественост в думите и постъпките. Няма да умреш без жена, сигурно е! Но ще страдаш още, ако продължиш да обвиняваш обществото, съдбата, жените заради това, че не ти се дава шанс. Започни промяната първо от себе си! Явно нещо не е наред-постарай се да го откриеш! И прекаленият светец на Бога не е драг!

30.   Добре събирам 300 лв и отивам при платена жена и след това за да не съм самотен пак 300 и после пак и пак.. номер 29 реалист а не песимист и повярвай мъжки са ми постъпките и думите.
Благодаря на всички писали по темата и живи и здрави ще ви кажа какво е станало може да прочетете коментар номер 28. 27 браво момиче!

31.   Авторе, няма да е пак и пак, вярвай ми...
ще е веднъж. Събери ги тези пари за цяла вечер, избери си младо момиче, покани я преди това на чашка шампанско . Отваря се пред момичето, за да не си помисли, че си сложил нещо... плаща се веднага, псоле идва обслужването. Ще видиш, че ще добиеш друго самочувствие генерално с жените, когато си се оттървал от девствеността си.

32.   Авторе, аз съм също като теб и ще се зарадвам ако имам възможност да се запозная с теб

33.   До автора : с теб сме като две капки вода и с удоволствие ще се запозная с теб, ако модовете позволят тук да си напиша мейла или скайпа

34.   До номер 1 : Да не би девственоста да е порок че да е отблъскваща...? и друг въпрос имам ти така ли се сбогува с девственоста си... неподготвено? .. задавам ти този въпрос понеже виждам как гледаш на тези неща What the fuckkk? -- Сбогувай се с девственоста си! сякаш е нещо което на сяка цена трябва да бъде премахнато...

36.   До 34)
Виж коментар 25)

37.   До номерата 32 и 33 аз съм автора и ето как ще ме намерите:***... надявам се модераторите да нямат против

Модератор - след като се свържете, моля да ни уведомите тук, за да премахнем мейла.

38.   От номер 8 :
Скъсахме, защото не бяхме един за друг и може би защото не исках на толкова години да стоя в "окови". Както прочетох някъде по-горе в коментарите като получиш нещо, малко или много ти поникват крила и знаеш, че ще намериш и по-добро.

Друго, което ми направи впечатление е, че не е необходимо да пушиш и пиеш, за да бъдеш готин. Типичен пример за това съм аз.. защо ли? Не пия, не пуша, а по-голямата част от компанията ми са именно пушачи и пиячи, разбира се, в рамките на умереното.
Как го постигам?

Ами аз съм себе си, държа се точно така и показвам точно това, което мисля и усещам.
Просто не си поставям като някаква крайна цел или фикс идея да спя с някой, само защото съм девствена(ако бях де).

Та мисълта ми е, че не го превръщай в такъв проблем това.. кво като не си е..?? Струва ми се много глупаво.. та ти си на 20.. имаш още толкова време.. и между другото също някъде в коментарите видях, че единственият виновник за това пак си ти... Струва ми се, че имаш големи очаквания от момичетата.. някак си искаш всичко да е прекрасно и на място, в най-точното време и най-подходящия момент... ами събуди се!!!

Аз, че съм момиче и не искам това, не разбирам ти защо го искаш... имаш някакъв готов идеал за момиче и го чакаш да ти скочи в ръцете... което няма как да стане.. И аз искам принца на бял кон, дето да ми сваля звездите, ама след няколко връзки, разбрах, че далеч такива не съществуват или може би съществуват, но аз не съм намерила.

СЛЕДОВАТЕЛНО: трябва ли да се откажа??? Не, разбира се, продължавам да се оглеждам и да си трупам "опит". Създай си някакъв социален кръг, те съветвам аз и ще видиш как всичко ще си дойде на мястото от раз.. :)))))

РОНЧОО

39.   Автора: Благодаря ви много свързахме се :)

40.   Много много е трудно да си намериш свястно момиче, повечето пишат по чатове и форуми че са много умни и т. н., но такива пикли след завършване на средното си образование се насочват към богати чичковци и дядовци, жалко наистина жалко такива боклуци само се влачат по лицето на земята и никога не са щастливи