Влюбена в по възрастен
Здравейте! Аз съм момиче на 18 и си харесвам мъж на около 40 години.. Има жена с 2 деца. Кажете ми какво да направя в тази ситуация? Когато се засечем някъде винаги ми се усмихва, но когато е с жена си не.. Дали изпитва нещо към мен..? Моля за съвет, какво да правя?

Коментари

1.   Много е вероятно...

3.   Извинявай за грубостта, но освен желанието да те изчука тайно от жена си, не изпитва нещо друго. Въобще не си мисли, че ще се влюби до там, че да остави семейството си, за да бъде с теб.
Най-добре си го избий от главата и не му обръщай внимание. Не си причинявай излишни страдания и неприятности. Ще те използва за да си разнообрази скучния брачен живот и при опасност от разкриване (а тези неща рядко остават скрити), ще те зареже. Млада си и заслужаваш нещо повече от това да си секс играчка на женен чичко с деца. Има достатъчно свободни мъже, не се навирай в чуждите семейства.

4.   Най-вероятно би преспал с теб, но няма да напусне жена си.

6.   Сигурно изпитва, но щом е женен... Че и с деца... Чичака му се ляга с млада и надали ще иска друго. От друга страна ако си му навита, ще те черпи и води на почивки срещу секс. Помисли си, но не се замахвай, че ще зареже всичко и ще тръгне с теб.

7.   Направо му кажи, че много ти се иска да правите секс с него. Питай го кога можете да се видите тайно и да се кефите един на друг. Женените мъже на 40 са много добри любовници. Гарантирам ти, че ще останеш повече от възхитена. Действай.

8.   Иска да мине девойка на годините на децата му. Мъж за чудо и приказ!
Зарежи чичката и търси някой нормален, на твоите години.

9.   Изпитва желание да те изчука, на всеки зрял мъж му се иска агнешко. Щом не те отразява когато е с жена си значи си държи на семейството и за него ще си само едно разлечение. Кой нормален мъж е полудял да иска връзка с момиче на годините на дъщеря му? А ти с кой ум се навираш в семейство, което биха могли да ти бъдат родители?

10.   Що за глупости?! Откъде решихте, че човекът изобщо иска да я чука. Аз съм на неговата възраст и изобщо не бих си и помислил да правя каквото и да е с 18 годишна. Интересно, по някаква логика, усмивка от жена към мъж не означава абсолютно нищо, но усмивка от мъж към жена, със сигурност, означава, че иска да прави секс с нея. Най-вероятно, човекът изобщо не допуска нищо за нейните желания, но тук веднага беше залклеймен като "чичко, който търси нещо младо", как нямало да напусне семейството си и куп простотии.

11.   Момиче, не се занимавай с това има си семейство! А разликата ви в годините ви е сериозна! Не знам в какво се надяваш и какво искаш, но не се надявай на нещо. Той няма да остави жена си, но може да те наебе няколко пъти и това е, и ти ще останеш с разбито сърце. Не се занимавай,потърси си свободен мъж, но тука не пипай ..

ж

13.   Не се бутай,където не ти е мястото.Човека има жена и деца,ти какво ще правиш там????

16.   Намери приятелка и му предложи тройка. Няма начин да откаже и после ще бъде твой.