Аз съм гнусен перверзен чичак
Във връзка със зачестилите напоследък теми на момичета, привлечени от значително по-възрастни от тях мъже, реших и аз да си кажа болката.

Аз съм семеен мъж на 40 и има едно около 18-годишно момиче от съседния блок, което всеки път ме гледа втренчено, като се разминаваме и дори ме поздравява с палава усмивка, без да се познаваме. Аз дори на поздрава не и отвръщам, но ако трябва да съм честен, и аз още преди си я харесах. Не мога да си обясня, но изпитвам някаква странна химия към нея, която не съм изпитвал към друга. И химията ми не е само сексуална, а имам някакво привличане към нея като за връзка. Странно е това привличане и не мога да го обясня. Сякаш има нещо като телепатия между нас, аз я усещам тя какво мисли и чувства и знам, че тя усеща какво аз мисля за нея. Просто само за секунда като се разминаваме, се разбираме само с мимолетен поглед без думи. Но и знам, че би било тъпо да правя каквото и да е зад гърба на жена ми, още по-малко пък да тръгна с нея. Не съм такъв човек да изневерявам, противоречи на принципите ми. А и тя все пак не е много по-голяма от моето дете и едва ли ще мелим брашно заедно, ще сме на коренно различен акъл. Имам щастлив брак и прекрасна жена, която обичам и която не заслужава подобно поведение. Но определено си мисля за нея - тя е толкова нежна, естествена, чаровна, като ангелче е, с руса коса и сини очи. Ако бях свободен мъж, определено бих искал да имам връзка с нея.

Чувствам се виновен и отвратителен човек, че изпитвам това към нея. Нито ми отива на годините, нито на семейното положение. Знам, че ще нападнете всички, но аз си го заслужавам.

Коментари

51-67 от 67

57.   52 и 56!!!!! Как можахте така да ме оплюете бе? Какво лощо съм казал? Просто посъветвах автора как да постъпи. На 18 годишно зайче отказва ли се бе, какви сте вие завистнички такива. След като мъжете бече не ви бройкат, умирате от яд, че бибок на 18 иска да го тъпче мъж на 40. Ако мъж не изчаластри 18 годишна буба която го желае, на оня свят него ще изчаластрят! Не ги слушай авторе, изплющявай младото, и гледай да не забравиш и дъртата и майка, за да си нямаш после проблеми.

58.   Еми те законите от какви хора мислите, че се пишат - естествено, че от чичаци, дето искат свободно да си праскат 14 годишни.

59.   57, на 22 съм и не ми липсват обожатели, даже и някои чичаци на твоите години ми се лепят. Чудно ми дали щеше да си същият либерален пич, ако жена ти я опъне някое младо 18- годишно "тигърче", понеже има много такива случаи. Все пак, едно си е младо мъжле, пълно с енергия, друго си е шкембеляк с прошарена перушина, бръчки и дъх на ракия и цигари.
Ти поощряваш изневярата, която си е истинско предателство, а такива мъже (също и жени) са боклуци, така че много ясно, че ще те оплюват. Аман от предатели, които мислят само с половите си органи. Погледни си и коментара: дърти брантии на 35, кюрпе, дърто и пр. Същинска простотия, а после реагираш като ощипана девойка, че ти влизаме в тона, че и коментар пишеш. Каквото повикало- такова се обадило, ако не знаеш.
Между другото, и жената на 70 си е жена и също може да го прави, ама кой ще си легне с бабичка или дядка на тези години, освен ако няма фетиш?! Много неуместен пример от твоя страна. . А мъж на 40 вече не е баш в разцвета на силите си. Вече почват болежки, обикновено косата започва да оплешивява, зъби почват да падат, понеже масово от БГ мъжете не си обръщат внимание на телата, зъбите и здравето като цяло, затова и много мъже на 35 изглеждат с 10 години по- стари, ако не и с повече. Тъй, че, чичаче, не се изживявай като 20- годишен, понеже не си. Знай си мястото и знай, че като провъзгласяваш аморалните си виждания, ще бъдеш оплют не само от жените, а и от мъжете, които мразим предатели. :)

От 21, 52 и не знам си кой коментар още.

60.   58, не е справедливо да мислиш така. Законите трябва да са в услуга на желаещите да се съвокупляват. Хайде да не са само на 14, но ако станат на 16, какво лошо има чичак или мъж на 40, да направи щастливо 16 годишно момиче, като го изплющи? Ами че и то душа носи и си иска неговото! Днес вече не е задължително жените да са девствени, и без друго мъжете не искат да се женят и си живеят живота. Не са жени, мъже са, и всичко им е позволено.

61.   №60 логиката ти е здраво счупена. Като направи дете на тая 16 годишна какво ще стане ? Нито тоя чичак ще се хване тепърва да гледа дете, не че може изобщо. Нито момичето е подготвено за такава отговорност.

В най-честия случай следва аборт, в по-лошия следват поне 2 съспиани живота - на майката и на детето. Пък твоите врели некипели си ги приказвай колкото искаш, те не променят фактите.

62.   Явно някой тук има поства на килограм теми за перверзни чичаци и перверзни лелки. Фетиш, може би? Аз така и не разбрах кое му е перверзното да си привлечен от пълнолетни хора, независимо на каква възраст са.

63.   Като чета коментарите в тази и още една подобна тема ми става напълно ясно защо у нас педофилията е нещо обществено приемливо и закона не преследва, ако имаше такъв повечето от коментиралите тук би трябвало да излежават присъди кой знае какво вършат. Имам силна непоносимост към хора оправдаващи определени деяния с ама то това е напълно нормално и редно, защото аз съм мъж. Менталният напредък мисия невъзможна, защо е такава гордост за вас да се принизявате ментално толкова? ! Колкото до теб авторе звучиш ми като интелигентен и добър човек не като тези дето са коментирали тук. Не ги слушай и се посторай да избягаш от лапите на кризата на средната възраст! И да ти определено си чичак за 18 годишна, но примерно за 27, 30 би могло може би. Не е нещо лошо да харесаш някого на улицата, но това не означава, че непременно трябва да имаш нещо с него!

65.   Чета темата и коментарите и чудя - интересно как когато възрастен мъж харесва младо момиче, го навивате и му казвате, че е нормално, че щом му давала знаци, да действа, да си изживее тръпката, защо да не го харесва момичето и т. н. А когато темата е писана от обратната гледна точка, т. е. младо момиче е влюбено във възрастен мъж, почват някакви подигравателни коментари и се излива бая злоба - че си въобразявала, че се филмирала, защо се бута в чужди семейства, какво като се държи добре с нея, че не му е притрябвала и тем подобни и я изкарвате най-грешния човек на света.. Ами, като гледам разсъжденията на повечето мъже тук, оставам с убеждението, че е далеч по-възможно дъртият да иска момичето, а не обратното, защото със сигурност този мъж има какво да види в едно младо и красиво момиче, много повече отколкото то би видяло в човек, който може да и е родител. Тя може да му даде това, което той иска, а той на нея няма какво да даде, само може да и вземе, така че по-скоро той на нея не и е притрябвал. Но никой не контролира от кого да е привлечен, това не пита. И най-вероятно тези злобни коментари ги пишат завистливи и нещастни жени, които не получават много мъжко внимание и си го изкарват на момичетата. И това, че един мъж е женен, семеен и т. н., няма никакво значение, това не го прави импотентен или сляп за женска красота.

66.   Да ви имам двойните стандарти...
18 годишен/а не е дете по нашето, а и по което и да е законодателство. "Чичка" не може, а лелка с 18г може, а? Или айде 20 да е. И стига с тия примери с дъщерите, защото ако 18г ви синове опънат 40г лелка, няма да ги хулите, нали? Тогава ще има "Браво, сине, ". Всички сме били на 18, а някои вече сме на по 40. И? Света свърши за нас ли? Що пък да не гледаме, да не мислим и т. н. за по-млади?
Толкова са ви двойни стандартите, че повече няма на къде...
От една застаряваща лелка, според някои, не лошо изглеждаща :))
Маги

67.   Ей, Маги, ти анерикански филми не си ши гледала? В САЩ 21 г. е възрастта, която се счита за пълнолетие.
Иначе авторът си е с единия крак в чичешката възраст.
Е, към днешна дата вече здраво крачи към нея.
На 18 г., че и на 25, 40-годишнитд бяха амортизирани чичковци. Никога не са ме вълнували.

69.   Душичка си, Н 67…
Хайде да прочетеш конституцията на САЩ :))). И по специално там, където пише, че всеки граждан на САЩ на 18г., има право свободно да гласува и да прави секс…след 21г могат да пият алкохол :)).
Маги

70.   Те много от тези 18г момичета приличат на 30г и даже е трудно да им разбереш годините ако не ги знаеш.
Това пък, че били чисти и неопетнени съвсем.
Такива разпоретени има че свят ще ви се завие.
Били спо 30-40човека че и с цигани.
В цял свят милионери на 60 и отгоре ебър млади путки даже и на под 18.
Вие в кой свят живеете?
Дали е нормално м 40 ис ж 18 не е особено, но не е и ненормално щом не е подсъдимо.
Не е честно спрямо жена му.
Но ако свободен мъж на 40 му се лепят малчугани на 18, 19, 20
каквито и глупости да се изпишат тук няма да го спрете да ги оправя.
Явно някой женици се пукат от яд че не са така желани, както им се е искало!

71.   Като чета за това как на 30 и 40 хората са чичаци ще взема да казвам, че съм на 25!

Аз и без това на толкова си приличам, никой не ми дава 35. Евгени и Валерия от Ергенът 2 като са с голяма разлика как си отиват, а? !

72.   Авторе, ти си още млад пичага- 40 са нищо за мъж.
Някои пички харесват чичаци. Може и психологически дефект да е. И на мен понякога ми се лепнат 17- 18 годишни. Макар че изглеждат по- големи. Понякога се изненадвам гогато някоя ми каже че е на 17 а изглежда поне на 25. Някъде на 10- тина, 1- 2 си плакне очите с мен.
Предполагам че някои мечтаят да спят с баща си но ги е срам да си поискат. Затова си мислят че друг чичак на подобна възраст също може да им свърши работа. Но нека психолозите се изкажат компетентното мнение.
Чичак на 50.

73.   Айде стига с тези години.... на 40 г бил чичак... на 40 г един мъж започва да бъде в разцвета на силите си. Стига вече

74.   За съжаление е така. Жените сами сме си виновни че ви научихме на лесен секс извънбрачен. Така всеки мъж на 60 има опции да бъде с момичета от 18 до 60, виж при жената е обратно. За това си заслужавате и курвите и курвенските номера.
От една жена

76.   Някои чичаци на 40 се женят.
И ако са мангизлии може и за 20 годишна пичка.

51-67 от 67