Секс и изневяра
Здравейте,
Преди 10 години, когато бях на 18 приятелят ми, който мн обичах ми изневери с проститутка и дори хванах някакви кондиломи от него.. Мн се наплаших и вече имам някакви бариери и стени, които слагам пред себе си за секса.. Как да се поправя? Момчето, с което съм сега не иска да използва презервативи и повечето пъти само с пръсти е го правим.. Аз му казвам, карам го той не иска за 2 години нито една кутия презервативи не е купил, нито една и ме обвинява, че аз не искам да правя секс.. А аз му казвам искам.. Ама с предпазни мерки.. Той пак не купува. Аз съм му виновна. За това време само няколко пъти съм се предтрашавала без презерватив, но за малко да е в мен и после аз го мисля и се притеснявам да не е станала беля.. Това е несериозно и егоистично от негова страна. Представяте ли си нито една кутия не е взел за цялото време..
За мое спокойствие искам да е със..
Но по принцип съм с бариери и преди да си легна с някого трябва много добре да го опознаят, да видя, че държи на мен.. Тази случка от когато бях на 18-19 години ми стои като трън.. Какъв съвет можете да ми дадете? На вас случвало ли ви се е нещо подобно?

Коментари

1.   Купи ти, но мъж дет се стиска, а иска, махай.

2.   Дори за една секунда без презерватив пак можеш да се заразиш, ако има нещо. Изобщо не го оправдавам, че не ползва предпазни мерки, но явно поне няма болести. Мислила ли си за противозачатъчни? Има и женски презервативи. Или пък купи ти нормални и му постави по време на любовната игра. Варианти много, но явно и на двамата ви липсва желание за намиране на компромисен вариант, щом 2 години вече я карате така.

4.   Апропо, поне караш ли го да си измие ръцете преди да се прави на гинеколог и да ти бърка във вагината?

5.   Принципно всички с активен полов живот имат по няколко щама HPV, те са стотици щамове, само няколко са канцерогенни, ако имунната система си свърши работата и брадавици не излизат. Проблемът при жените е, че брадвиците са вътре и не се виждат, затова е опасно, ако се падне кофти щам и се забавиш. Кондомите не пазят от това. Има ваксина, за жените е силно препоръчителна, но вече мисля че няма смисъл при теб.

Дишай спокойно, много по-лошо е да си лепнеш хламидии без симптоми, или приятелят ти да хване течениепростатит от банална флора или трихомони във вагината ти или от устата.

Хубавото е, че ХИВ е рядък в БГ, а и има добра терапия, освен това почти няма трипер и сифилис. Ся, ако се събираш с мъже, които си лягат с магистралки без гума не знам... Преценявай по-добре.

Когато съм имал такъв проблем, не съм преценявал добре жената. Ако е интелигентна и не е алкохоличканаркоманка и тн, проблеми няма. Не съм голям фен на гумите, защото се късат и свършваш вътре, да не ти казвам колко пъти е ставало.

Та така... бърз курс венерически болести, дай му на човека не го мъчи :D

6.   Добре, за 2 години подобно отношение не ти ли стана ясно че на твоя 'приятел' му е през оная работа за теб и го интересува единствено това което той иска. Там ти е проблема че не филтрираш кой допускаш до себе си, презервативите няма да ти го решат. Но това е масов проблем на жените, и поради невъзможността да преценявате мъжете или да отказвате тактично ви връзват някви пълни измекяри.

7.   Щом за 2 год. не те е заразил, значи е чист. Какво искаш повече?!?

8.   Тоя е боклук който не му става със презерватив просто го зарязвай не те уважава, а ти малка ли си аптеката ли не знаеш къде е, купи ти. Аз съм мъж и винаги се пазя, хората са не образовани и си носят куп болести бактерии, гъбички, венерически болести колкото искаш, всякви брадавици и това е защото не се пазят, всичките ми приятели и приятелки са пълни защото не се пазят и после циврят.