Той има деца от две жени
Той има две деца от две жени. В рамките на две години е забременил две жени, децата са малки. Не ги търси, плаща им издръжки и чат пат им купува по нещо. Обвинява и двете си жени, че били боклуци, че го използвали с две думи е попаднал на пачаври.
Само че, това мене ме кара да се замисля.
До колко бихте допуснали такъв мъж в живота си, още повече ако вие нямате деца и сте млади ?
Дали пък историята няма да се потрети и с мен ? Виждам,че бърза да задълбочим връзката и ме кани да живея у тях.
Вътрешно обаче нещо ме гложди, ами ако и аз стана третата такава ?
Добра партия ли е той според вас ?

Коментари

1.   След като говори така за жените, с които е бил, ти как мислиш?

2.   Бъди готова да си обвинявана че си пачавра и т.н. Без значение какви са жените, мъж който говори по подобен начин не може да има никакво уважение към която и да е жена. Защо те кани да живееш у тях ли ? Не е защото те обича със сигурност. Просто е от мъжете които имат нужда от прислуга и някой да им ходи по задника и да им поддържа дома. Само че предишните робини са си били камшика, ти ако се оплачеш ще получиш същите квалификации.

Мъж, 35

3.   Само речника му, начинът по който обижда бившите си ми е достатъчен да знам, че такъв цървул не може да ми диша въздуха!
И се репродуцират подобни...

4.   Мъж, който не разбира простия принцип на това да го извади навреме, или да свърши в устата - за каква друга работа мислиш, че ще става?

5.   Не търси децата си? Не ти трябва! Повярвай!
ж33

6.   С такъв не искам да имам нищо общо. Бившите му жени са такива, каквито сам си е избрал. Ако са пачаври, следва, че и той не е нещо повече или пък е последният балък. И в двата случая не ми звучи добре.

7.   Направо те виждам третата надута, като плондер, и как въпросния говори на четвърта, че си пачавра……..

Чингис Хан

8.   Ти си следващата пачавра, ползвайки неговия изказ. На твое място бих си направил труда да разбера защо се е разделил с тях. За да разбереш дали не те чака същото. Което е много вероятно.

9.   Направо мъж-мечта е.Това, естествено, е шега. Използвач и просто несериозен човек. От такъв бегом с 300 км.

10.   Добре е, че им плаща издръжки ама не е добре, че не ги търси. Дори и жените да са боклуци децата са негови и те нямат вина. Според мен е лекомислен тип, защото така лесно да правиш деца... По-добре не бързай, защото не звучи много сериозно това поведение!

11.   Не е добра партия. Точно тия дни си мислех, че не бих имал против да имам деца от различни жени, но без да развалям отношения и да бягам от отговорност и децата. Напротив, имам достатъчно доходи да издържам няколко деца и имам желание да ги възпитам и напътствам. За съжаление обаче не съм плейбой. Винаги предишните връзки са от значение и дават добра представа що за личност е този човек. Дори и да изпитва по-силни чувства към теб, би ли искала да си с такъв? Принципно е добре за всеки човек да тегли последствията за грешките си, а не да ги замазва. Така се изгражда характер.

12.   Как ще са пачаври, като те гледат и възпитават сами децата си?! По скоро той е бил причината за това положение, а жените са жертвите. Много внимавай.

13.   Хаха ,реторични въпроси задаваш,много ясно ,че ще си поредната ,третата !
Не поглеждал децата си ,плюе по бившите ,това говори всичко ,бегай с 300

14.   Не е добра партия. Бягай далече преди да си станала третата такава!

15.   Бих те посъветвала да не се занимаваш с мъж с деца от други жени и то от две различни, аз лично не бих

16.   Звучи ми, все едно този човек има самоцел да пръска семето си и да прави деца, но не и да ги гледа. Много е вероятно ти да си номер 3, затова се изпарявай с 300. На твое място не бих се занимавала с такъв.

19.   Отговарям директно на въпроса ти-Не, не е добра партия за теб.
Ако си млада и без деца, не само този, но и всеки мъж с други деца, не е добра партия за теб.

20.   Дали този тип пък не прави някакъв експеримент: да си е поставил за цел да забремени, колкото може повече жени.
И такива с такива мисли ги има. Замисли се!

21.   Тук вниманието трябва да се насочи към жените, а не към него. Той е ясен. Така, че жени внимавайте в избора си, за да не ревете после.
Тук обаче има и нещо друго. Има и свестни мъже, които си гледат и обичат децата и съпругите си, но омръзват на последните, защото са им безинтересни и скучни, и те ги зарязват. Така постъпи моята.
Ние се разведохме, защото тя се влюби в един цървул, точно като описания от авторката. Слава Богу, че не я забремени, ами просто и се насити и я изостави. Човекът е на принципа "ебе и захвърля". Не му трябва семейство и мръкнало, а иначе обещава.
Моята живее при родителите си, и те са се побъркали край нея. Канят ме често, тя ме гледа с влажен поглед, в очакване... Иначе, аз си гледам детето, плащам си издръжка, купувам му разни неща, разхождам го с колата. На 5 годинки е моето юначе. Обичам си го, но така сам ми е добре.
Докато има глупави жени, ще има и такива мъже като тоя хубостник.
М 33

22.   Според мен ти не си за него...