Моля за съвет
Здравейте, сега ще ви запозная с моя проблем и се надявам да получа отговор и да го реша!
Значи, преди 5 месеца се запознах с едно момиче с което доста си допаднахме, но проблема е, че аз живея в Лондон, а тя си е в България. Доста пъти ми е казвала, че това за нея не представлява проблем и че заедно ще намерим някакво решение. Окей, но всичко вървеше добре до преди 2 седмици, когато тя спря да ми звъни и все по рядко ми отговаря на съобщенията. Когато забелязах това моментално я попитах какво става! И я помолих ако има друг или вече е загубила интерес към мен, да ми каже, защото не заслужавам да бъда лъган! Отговора и беше категорично, че иска да бъде с мен, но днес когато отново не ми отговори на съобщенията, видях че е излязла с един неин много добър приятел и реагирах доста остро! Попитах я, как не можа да намери време просто да ми напише едно “Добро утро”, а се е изстреляла с него навън. И естествено отговора който получих е че съм сътворил голям филм... и веднага последва въпроса дали още иска да е с мен и така цял ден не мога да получа отговор на въпроса ми!!!

Моля за помощ, как да постъпя в тази ситуация, защото за това време в което поддържам връзка с нея, доста ми влезе под кожата и не их искал да я изгубя!

Коментари

1.   Връзка от разстояние не може да има.

2.   Според мен вече си я загубил. Повечето връзки от разстояние са неуспешни, рано или късно единият или и двамата намират друг партньор близо да себе си. Моят съвет е да спреш да я търсиш.

3.   Как да е още с теб, като вие само си чатите и говорите по телефона, намирайки се на хиляди километри? Реален контакт нямате. Много си се вманиачил.

4.   Когато я попитах, защо ми избягва въпроса, отговора и беше “Не знам”. Не знам как да реагирам и какво да правя?

5.   Брато, monkey branching, казва системата дето ти я прилага.
Вземала си някой тъпкач да я пълни, но не иска да те оставя, щото ти можеш да се окажеш далаверата за нея и да я издърпаш в Англия. Държи те в резерва, докато и писне новия й тъпкач.

6.   Номер 5 е абсолютно прав. Но и ти имаш вина. Не може да се държиш като половинка на някаква жена, с която де факто не си се срещал въобще. Колкото и да си самотен. Винаги съм се чудел на такива работи...

7.   Не знам как може да има толкова наивни хора. Приятел, каква точно връзка си имал, че не ти се ще да я загубиш ? Не си имал нищо, прощавай, че ти го казвам. Спри да си губиш времето, че още ще страдаш!!!

8.   Не знаеш как да реагираш? То е очевидно, момичето няма особен интерес към теб, най-вероятно тук си има друг, но все пак не иска да те отреже директно, за да има и някой на резервната скамейка.
Отрежи я, няма да стане нищо, а и да стане, не си струва. Не е твоят човек, ще намериш друга.