Връзка от разстояние
Здравейте! Момиче на 17 години съм и от три месеца водя връзка с момче от друг град. Писа ми преди няколко месеца и всичко беше шест. Запознахме се, започнахме лека полека да си пишем по често докато не стана дума да идва да се виждаме. Помислих си, че ще ме излъже и няма да дойде, но за моя изненада наистина дойде. Срещнахме се и като го видях беше нещо като любов от пръв поглед колкото и филмарско да звучи. Наистина го харесвах много външно беше точно моят тип. Прекарахме няколко часа заедно и неусетно става време да се прибира. След срещата ни исках да го опозная все повече и повече и с времето започвах да се привързвам към него. Говорехме си по телефона с часове, говорихме по дискорд общо взето неща които са нормални. Дойде още веднъж и беше още по-хубаво и от миналият път. Прекарахме си много хубаво. Ще ви спестя подробности и ще премина към същинската част. Видяхме се още веднъж и от тогава той стана малко студен. Започна да не ми пише, спря да ми звъни и постоянно се карахме. Постоянно когато се опитвах да оправя нещата той ми се нервеше и ме изкарваше виновна. Разделихме се и аз страдах много по него защото това е първата ми “любов” и доста си поплаках за него. Писа ми два дена след раздялата ни и ми каза, че не знае какво иска. Не знае дали ако се съберем пак ще ме нарани и прочие. Дадох му време да помисли и след ден се сдобрихме.. но ето пак.. абсолютно грам не ми пише и се чудя вече къде греша. Правя всичко за да се чувства окей, а той сякаш не би направил нищо за мен. Не знам какво да правя..

Коментари

1.   Според мен това момче просто освен, че не знае какво иска ами и те използва когато няма забавление. Не е нормално да сте заедно три месеца и да не те търси. Съвета от мен е да не търсиш някаква грешка в себе си и да опитваш да оправиш нещата, а просто прекрати тази връзка докато не си се привързала още повече.

2.   "Правя всичко за да се чувства окей, а той сякаш не би направил нищо за мен." Точно това ти е грешката. Щом даваш всичко за човек, който ти е показал вече, че не му пука и не държи на теб , не те очаква нищо добро. Ще се измъчваш и ще страдаш. Ако това искаш от живота, продължавай да се тормозиш с него.
Спри да му се обаждаш, да му пишеш, игнорирай, блокирай го и сложи край. Въобще го изхвърли от живота си.

3.   Ако никой не му пуска в неговия град, та трябва да си търси жени по другите градове, значи не му е чиста работата.

4.   Този тип връзки са напълно безсмислени и винаги от едната страна има изневяра. По-често жените се занимават с някой в своя град, докато баламосват този от другия град.