Как да обясня на жена ми , че е дебела и не искам да правя секс с нея!
Здравейте. Зад гърба ни има 23год. брак и две деца. Когато се оженихме бях луд по съпругата си и я скъсквах от секс. Но след първата бременност напълня и после се изостави и не се погрижи за тялото си и си остана закръглена даже леко дебела поне за мен. Това въобще не ми хареса и всякакави опити да и обясня че трябва да се вкара в пътя бяха безмислени. Аз така и не свикнах с новото и Аз. Преди години беше минала на диета и поотслабна но сега е по дебела от всякога и не мога да говоря с нея за това защото скандала е готов. Аз не обичам дебелите жени/ извинявам се че обиждам пълните жени/ Просто сексуално съм аут към тях. Поради тази причина аз не искам да правя секс с моята жена но има и друг проблем. След като аз не приемам съпругата си като такава то аз се дистанцирам от нея и си живеем като брат и сестра. Станах на моменти груб и не и обръщам внимание от което тя много се дразни. Има ли някой идея как мога да променя нещата?
М 48

Коментари

51-58 от 58

52.   от 46 до 49

1- Каква красота и здраве точно е рискувала? Има много жени които след раждането си връщат килограмите набързо защото не ги мързи и го искат. Да не говорим че ако не се тъпчеш през 9-те месеца след като родиш си на същите килограми най много с един два отгоре, понеже всичко е околоплодни води и бебе. Мен да дари с деца - тоест те са мой подарък видиш ли? Тя ми ги дарява и толкова - няма нищо общо понеже нали ме е дарила с тях? Я кажи като толкова е рисковано да раждаш да въртиш домакинство и да гледаш деца защо масово жените живеят по-дълго от мъжете?

2 - Както казах някой минават през физически промени след раждане други не. Зависи какви ги вършиш през бременността и след като родиш. Има достатачно примери. И никой не говори за това а става въпрос че някой е продължил с нездравословните навици и изобщо и не иска да чуе за промяна.

3 - Дрън дрън. Никой уважаващ себе си човек няма да се занемари и да стане дебел. Тялото и личността са свързани. И да си секси мацка е нещо кофти така ли? Викаш друго си е да си дебела и да наричаш "мацките" решили да полагат грижи за тялото си "курви/кучки" нали така?

5 - А ако не се е женил как стоят нещата с обетите? Защо някой хора си мислят че като подпишат някаква хартиика и айде договор имат вече. Ама то нали това е целта е тука сума ти жени реваха как като напуснели някой да му вземели апартамента. Цел номер едно на брака нали така? Осен това автора не е тръгнал да изневерява при първия проблем а се е опитвал и опитва много пъти. Нито иска да я зарязва ама кой да чете?

"Смятам, че мъжете, които имат проблем да се възбуждат от жените си заради няколко излишни килца, не ги обичат истински. Събрали са се с тях, защото за били красиви / с хубаво тяло. И когато това се промени, голямата им любов се изпарява. Съвсем различно е, когато обичаш някой наистина, тогава можеш да се възбудиш и само от гласа и погледа му. За съжаление явно много малко двойки са изградили връзката си на такова ниво. "

Аз пък смятам, че жени които отказват да се подържат и са дебели не се обичат достатачно. Вижда се и колко са злобни дебелите - веднага почнаха да му пожелават какво да му се случило. И как наричат другите жени които се подържат с грозни думи. И да нормално е да се изпари - тия фантазии как до теб има някоя 100 кг ама с глас и поглед ще те възбуди ги говори когато мъжа ти от 80кг стане на 120 и трябва да му надигаш сланините за да му намериш онова с което да ти достави наслада след като спре да говори ;) На бас че ти и другите дето много говорите ако мъжа ти/ви стане нещо загуби си работата и не ви носи пари или спре да прави секс с вас ще сте първите при които голямата любов изведнъж ще си замине и ще си заминете от него. То бива лицемери ама вашето е...

55.   Според вас нормално ли е когато ще правим секс и се събличаме а моя приятел още не се надървил Тя да ми казва Айде бе какво чакаш СМЯХ В ЗАЛАТА!!!
========
Аз така казвах на "моя", когато исках да ми се махне от главата и се молех, дано не му стане :) А, ако му станеше, бях цар на оргазмите.За 3 секунди и край. Нарочно ядях бисквити с масло, за да го дразня. Замисли се! Проблемът е, че тя не иска да отслабне. А, защо не иска, само тя си знае...

56.   Мъжът ми се влюби в друга мадама когато миналата година бяхме на море и година му трябваше да я забрави. Тя беше с 5 години по голяма от мен но тренира йога и беше стегната. Аз 70 кила тя около 55 при ръст 170 и на двете ни.
Това честно казано ме обиди много защото онази определено не струваше. Смея да твърдя, че някои жени наистина си заслужават. Тази Йога актриса ме мотивира да отслабна и сега аз съм 55 кила, готова за море с перфектно тяло.
Ако сме живи и здрави тялото може да се менижира всякак но един мъж като не струва няма как това да се менижира. Аз взех необходимата бележка за себе си и това е че човекът до мен не струва, защото на мене когато съм с някой не ми дреме за други мъже. Скъпи приятели ако постоянно в главата Ви са сексове и различни партньори просто си стойте сами и ходете по дивото цял живот, а на тебе авторе мога да кажа толкова е прости просто си намери някакъв скелет и се успокой и помни, че само нещастните хора главно се стараят за тяла.
Ж30

58.   До 56. Милата колко злоба има в теб. Автора да си намерил "скелет" хаха. Тоест ако не иска да е с прасе автоматично иска скелет? Ти си отслабнала и си 55кила ама май само в мечтите си като ти гледам коментара. Като си толкова отворена заряза ли го тоя лош човек до теб? Или не ти стиска.

Абе я тия дето много защитават дебелите и как мъжа трябвало дае с някаква пълна иначе видиш ли не я обичал (имало договор то) защо тогава вие не му давате да ви чука анално или да се празни където на него му се иска нали има договор? Защо мъжа може да търпи да е с дебелана ама жената не можело да търпи фантазиите на мъжа си? Тотално лицемерие

59.   Аз съм жена 53 кг, 168см три деца и също имам проблем. Всеки ден се гледам в огледалото и се притеснявам дали мъжът ми ме харесва. Вече не съм на 20, а на 32 и колкото и да се поддържам и да спортувам, бавно остарявам, а мъжът ми е като супер модел и ме е страх, че един ден ще си хване някоя манекенка... Надявам се, да ме обича и да остане с мен. На теб мога да кажа само, че жена ти трябва да е готова да положи усилия за външния си вид. Ако те обича ще го направи. Зариби я по фитнеса, ходи в началото ти там. Ако жена ти е пълна, след много тренировки ще има хубаво тяло и голям бюст дори! Учи я да се обича, люби я и ще разцъфне отново! Не бягай от нея! Тялото е само една обвивка, то се променя с годините, ако го храним и поим добре, ще ни се отблагодари. Преоткрийте нови полезни храни и правете спорт и много любов!

60.   Криза на средната възраст. Иска ти се младичка, засукана, мислиш си, че жена ти не те заслужава вече. Не ти върви да се показваш с нея. Все едно само тя остарява, ти-не. Все едно си същия като на 18 години.
То и тя, ако я питаш, ще иска младеж на поне 30, секси, хубаво облечен, ама гледа вкъщи теб, нали?

61.   Проблемът е мързел и липса на воля. Аз съм жена на 32, с две деца, едно на 6 год. и бебе на 6 месеца.Винаги съм била слаба, (170 см, 49-50 кг ) с бременностите качвах по 8-9 кг, до 40тия ден си връщах фигурата, къде от безсъние, къде от умора .... Не съм се тъпкала с вредни храни, не съм се лишавала от нищо-салатати, месо, супи и много плодове !!!
Винаги съм намирала начин за упражнения , работих до последно и с двете бременности, вървях пеша и обратно до работа, тренирам вкъщи, дори сега, с бебе, а и покрай домакинставане вкъщи навъртам км.
Всичко е движение, спорт , но на първо място желание за промяна и ВОЛЯ !! И не напоследно място смятам, че (изключвам здравословни причини) да се запусне човек= липса на самоуважение !!!

62.   Тъжно, празно нещо е човекът. Трагедия, когато разбереш от какво се вълнува.

51-58 от 58