Толкова да те искам
Има толкова много любовни истории. И моята е една от тях. Да обичаш човек по-голям от теб. Уж не съм дете вече,а се влюбих. Буквално понякога се вглъбяваме в някого и не можем да мислим за друго. Всъщност тя ме изважда от депресията само когато я видя. А когато си говорим се чувствам спокойно. А когато си мълчим не се чувствам неловко. Но няма как да се получи. Знам го и въпреки това понякога си фантазирам. Искам те, но не мога да те имам. Има ли някой тук, който да харесва жена с 22 години по-голяма от него ? Как се справяте с чувствата си ? Понякога искало ли ви се е просто да я прегърнете. Да и кажете обичам те. Няколко пъти бях на косъм, но се спрях. Не бива нали ? Не бива да позволяваме на чувствата да ни контролират.

Коментари

1.   Самата възрастова разлика не е проблем да изживеете любовта си. Проблем е, ако жената е семейна.

2.   Виж. Сети се за Макрон, Мик Джагър и т.н. За любовта няма граници. Ако си на 20, и се обичате истински и усещаш, че е взаимно най-вече, не се страхувай! Светът в момента е залят от толкова по-страшни "извращения", че..

3.   Абе ,какви са тези извратени работи ,цели 22 г ,жената може да ти е майка !
Имал си проблеми с детството ли,израстнал си без майчина обич ли ,кво?
Какво и харесваш на жената -външност,характер ,маниери ,обясни ,ако е до визията ,само да ти се иска секс е по разбираемо ,но за друго ...

4.   Хей, имам чувството, че си момиче, или се бъркам?

6.   Виж, лелките са лесни, ама лесно няма тесно.

8.   От автора . Не е само секс. Просто компанията и ме кара да се чувствам добре. И не е топ модел. Не е външно привличане. Разговорите. Интелекта. Добротата. Имам майчина любов. Не е липса на нещо.

9.   Аз харесвам жена с 13 години по-голяма от мен, но както каза и ти, няма да се получи, за жалост.

11.   Не пропускай шанса си, кажи й!
Съветва те жена, която се занимава с мъж, с над 20г по-млад от мен!
Иди си я вземи!
Не само ти ще си най-щастливия, помни ми думата!
Със сигурност, тя само това чака!