Гей съм,но искам дете
40 год съм от София, гей, живея с мъж.
Никога не съм си и представял, че ще влзена в подобен сайт да чета, камоли да пиша нещо... но...
Живея с моя приятел от повече от 10 год. Изобщо не съм женствен, даже напротив. Моя приятел има дете с позната лесбийка която го отглежда сама, но никога не са казали или разделили детето по тази линия.
От доста консервативно семейство съм.
Много бих искал да се запозня с жена лесбийка която иска да създадем привидно семейство. Да сключим брак, да си направим дете по начин удоволеторяващ и двамата и да го отглеждаме заедно като истински здраво семейство.
Сигурно има и момичета в същото положение като мене. Тя си има свой живот, аз вой, но като става въпрос за детето-отглеждането е и от двамта, отдадени изцяло.
Може би ще получа доста отвратителни коментари, но не ми пука. Отдавна не ме интересува кой какво е казал.
Ако всепак някой реши да ми пише, може да го направи на *@abv. bg.
Това не е само споделяне на мойта си мъка, а молба и апел за помощ:)

Коментари

1.   А детето някой пита ли го дали иска майка лесбийка и баща гей или по-важното е да угодите на вашите си егоистички потребности?

2.   A защо мислиш, че това дете трябва да разбере за мен и нея?
А на всичкото отгоре, никой не си избира родителите. и това, че съм гей в леглото, какво ме прави по-малко обичащ родител от другите?

3.   Ми щом си ОК с това, че ще живеете двойствен живот пред детето, аз нямам какво да кажа. Пълен егоизъм и никаква мисъл за другите, само и само да можете да си поиграете на нормални родители и да задоволите някакви си ваши болни потребности, пък че някое си дете щяло да страда, еби го е гъза, важното е да ви задоволи на вас потребностите.

4.   Майката природа се е произнесла как да бъдат нещата и неслучайно се раждаме или мъже, или жени. Никога не съм бил против двама педерасти или две лесбийки да се сношават взаимно и да си заченат дете, щом по собствена воля са решили, че мъж с мъж могат да си направят дете; или жена с жена.

5.   Осиновяване изключено ли е?

6.   Какъо предположих, коментврите са "ужасяващи".
Не търся съвет, аз го искам.
Половината родители са разведени и даже не си поглеждат детето, но....
Както и да е, пак повтарям, съвет не искам-искам съдействие! :)

8.   За мен е по-ужасяващо, че си готов да съсипеш нечий живот за своя си интерес. Нямам нищо против вас, имайте си връзки, женете се дори, правете си там, каквото правите, но го правете между вас си. Не забърквайте трети човек в това, защото е гнусно и егоистично. Никой не е длъжен да става жертва на вашите игрички на родители.

9.   Защо съдите човека? Вместо да "се бори", еднополови двойки да отглеждат дете е разбрал, че то има нужда и от майка, и от баща. Това ми се струва много по-добрия вариант от това детето да расте без майка.

Когато е достатъчно съзнателно, ще може спокойно да схване ситуацията.

11.   Много е хубаво, че искаш да имаш дете. Това е най-голямото щастие. Но помисли как ще се чувства детето да расте с по-особено семейство. Защото семейната среда е много важна. То има нужда от мама и тате, които се обичат. Наистина... А и е възможно да предадеш тези гени и то да стане като теб. Което не е много хубаво.

12.   Познавам един, майка му беше лесбийка, след раздялата с баща му живееше с жена. Това момче само повтаряше, че мрази гейовете, а в последствие се оказа, че той самият спи освен с жени и с мъже. Накрая свърши доста зле неговата история, но не ми се говори за това. Внимавайте като създавате деца! Та как ще сте заедно с тази лесбийка, нали пред децата трябва да играете театър, че се обичате. Ако няма любов между вас ще сте като многото семейства, в които има само приятелство между родителите. Не знам обаче дали такъв експеримент не е срещу природата.
В смисъл, че когато един мъж изпитва страст към една жена, я осеменява. Когато жената навърши 40 все по-трудно забременява и това не е случайно.
Не можеш да лъжеш природата. И мисля, че за една лесбийка е лесно да си направи дете от донор или случаен секс . Но за теб не знам. Каква е точно мотивацията ти? Искаш да продължиш рода си ли? Или нещо в живота ти липсва? Все пак изборът е твой и на жената, която ще ти роди дете, но бъди искрен с нея!

13.   а мъжа ти каква роля ще играе не разбрахме

14.   Здравей, и аз съм като теб, но на 32. След 1-2 години отивам на запад, сключвам брак и си осиновявам 2 деца. Ганьовците тук да си се кланят на православни "ценности", шериат, на Кремълски опорки и средновековни глупости! Бъди щастлив! :)

15.   Много ми е интересно как гей и лесбийка ще правят секс. Ти, за да свършиш, значи ти харесва да си с жена било то лесбийка или каквато и да е.

17.   До 15 ми те лезбийките да не са като по порно филмите. Приличат на мъже повечето така че няма да му е трудно ;)

18.   Ти си пълен егоист и боклук. Еби се ако щеш със 100 мъже, ама да ти пука за детето. Господ да те накаже.

19.   В Украйна има сурогатни майки, но сумата стига 60 000 евро. Поне детето ще си е само Ваше и няма да Ви шантажират.

20.   Нямам нищо против гейовете - даже имам такива приятели и много ги харесвам, но въпросът с децата е много сложен. На хартия звучи добре и честно казано е по-добър вариант отколкото хомо двойка да отглежда хетеро дете (в този случай трудно се обяснява, че хетеро е нормално). Според мен обаче няма да се получи както си го написал, а по-скоро като при приятеля ти - правиш детето и тя си го гледа, а ти го виждаш от време на време. Как ще живеете като нормално семейство, а ти ще ходиш да спиш другаде? Или ще спиш с жена, която не харесваш, а сегашният ти приятел - само за секс от време на време като проститутка? Или той ще живее с вас, което 100% означава, че рано или късно детето ще ви види. Не се залъгвай, че децата не разбират. Дори да оправите нещата с кой къде ще живее, в дома ви с лесбийката ще липсва интимност - гушкане, целувки, любов - и детето ще си изгради грешна представа как изглеждат отношенията в едно семейство. Не ти казвам да нямаш деца - много хетеро двойки са мега зле, изневеряват си, бият се и т.н. - просто бъди реалистичен. Според мен ще бъдете по-скоро като разведени родители отколкото като нормално семейство.

21.   Привидно и истински здраво са определения за семейство, които си противоречат. Да не говорим, че не знам как ще намериш, лесбийка, която да се съгласи на брак с теб. Трябва добре да помислиш какво би могъл да предложиш на една жена в тази ситуация. Не за друго, а защото първият въпрос, който ще ти зададе е "ти за какво си ми"?

22.   Може да намерите майка донор, да я оплодят ин-витро с твой сперматозоид и после съвсем спокойно да си отглеждате детето заедно с мъжа си. За едно дете е важно родителите му да го обичат и да се обичат помежду си, а не от какъв пол са те. Няма нужда да се жениш за лесбиика и да го играете семейство. Детето ще го усети и ще му създадете травма.

23.   "Психично болен съм, но искам дете". Айде стига вече, вие обратните като сте такива си приемете съдбата. Не може хем да сте сбъркани, хем да искате като нормалните да имате и отглеждате деца. Не е редно. Защото ще отгледаш извратеняк като теб, в това е проблема.

26.   Привидно семейство искал да създаде, тоест да лъже родителите и близките си, че е хетеросексуален и има семейство като тях. В следващото изречение фалшивото семейство ще отглежда дете като ЗДРАВО семейство? Кое му е здравото на нещо, изградено върху лъжа? Че вие с "жена ти"трябва да сте народни артисти и отгоре, ако можете да заблуждавате и детето си, че има семейство като на всички останали деца! Както и всички наоколо. Тъй като природата си иска своето, ти ще имаш любовник настрани, а т. нар. ти жена- любовница. Колко време мислиш, че ще се криете като мишки, цял живот ли? Струва ми се, че не си даваш сметка как точно се отглежда дете (аз имам две) и няма да се получи желаното от теб уж семейство.
Даваш пример с твоя приятел, но защо жената отглежда детето им на практика сама и той не живее с нея, а с теб?

28.   Брей и защо авторът да не гледа дете?
Значи всякакви олигофрени, неандерталци и изроди могат. Всякакви нефункциониращи семейства (алкохолици, побойници, изневеряващи си) могат. Сума неграмотници, които два реда не могат да напишат без 5 грешки, родили и възпитават по 2-3 деца. И в това проблем според вас няма а? Само прочетете в половината теми хора с какви психически увреждания се изказват и имайте предвид, че са плод на възпитанието на размножили се социално приемливи родители.
В колко теми става въпрос за майки и бащи, които бият, унижават, тормозят и мачкат психически децата си? В колко теми уж читави мъже зарязват малките си деца и не и сещат повече за тях? Обаче не - за тях си мълчим и си затваряме очите. Но виж автора непременно ще си увреди детето и трябва да се намесим, а? И сулю и пулю седнали тука от скука да се произнасят, кои може да има деца и кои не. Половината от вас сигурно като чуят, че съседа пак пребива жена си и детето си, просто усилват телевизора. Кой знае колко изневеряват на половинките си, кой знае колко сами идват от разбити семейства. Да не говорим, колко деца от нормални семейства остават без читаво образование и перспектива. Но за всички тези деца мълчим, нали. Големият проблем разбира се е нероденото дете на автора. Щом има желание човекът ще намери начин - вие си гледайте вашите животи!

29.   Хомофобията е силна.

30.   Важно е детето да има здраво семейство, двцата нямат хомофобски и гадни мисли, чисти и добри са и няма значение дали имат двама бащи или две майки.
Аз те съветвам да се ориентираш в държава където ще ти позволят да осиновите или сурогатна майка. Тука на хетеро двойки със стабилен собствен бизнес едва, едва дават да осиновят, какво остава за двама мъже... и то в нашето тъпо общество. Недей да правиш семейство с жена, тъпо е. Детето ще знае и вижда, че нещо не е както трябва. Сигурно ще ме оплюят, но си бъди с мъжа ти, когото обичаш и се уважавате. Говоря така, защото имам прекрасни приятели гейове, които ще възпитат и отгледат прекрасни деца, сигурна съм, отколкото повечето хетеро двойки, които познавам. Масово са пълни тъпаци и създават и отглеждат други тъпаци. Това че сте мъж и жена не ви прави по-добри родители.

32.   И защо ти е брак? Направете дете с някоя лесбийка ако намериш и 1 седмица да е при нея, 1 седмица при тебе или както се разберете. Много по-зле е едно дете да живее в такава лъжа. Тази година гледах последния сезон на Откраднат живот гей и лесбийка с инвитро си направиха дете и се разбраха да си го гледат по отделно без да се правят на "семейство". Кажи на родителите, че ти е изневерила и много се карате и тя нещо подобно да каже на нейните и това е, ако проблемът е че родителите ти не знаят какъв си.

33.   32, а колко по-лесно ще е просто да не се занимават зорлям с това, от което природата ги е лишила, и да не си го изкарват на невинно дете? Ама то егоизма е голяма работа и винаги си намира извинения.

35.   Ти след като си минал на другия брак и заедно с отказа от нормалното си се отказал от живота на другите хора - деца и семейство. Стой си сам и си понасяй последствията от избора, баси. Нямаш права, сори. Заради егоистичния си задник си готов да направиш какви ли не врътки. Дете щял да има. Алоооооооо.

36.   Здравей.
Ние сме хетеросексуална двойка с едно дете.
Имаме си проблеми, даже бяхме в ужасна криза.
Така се случи, че седем години основно аз си гледах детето - без никаква помощ. Нашият казус е много специфичен, бащата отсъстваше често.
Въпреки всичките ни проблеми, той обича детето ни - в интерес на истината тя сега е при него.
И въпреки всичките ни проблеми, тя още от бебе си знаеше ''мама и тати''.
На двегодишна възраст започна да ги реди едни.....''тате-локва, мама-локва и малкото бебе-локва'', примерно. Или ''тате-дъжд, мама-дъжд и малките дечица-дъжд''.
Опитвам се да ти кажа, че децата имат нужда от нормално семейство.
И ние решихме да положим усилия да закрепим връзката си, семействоото си - в името на нея.
Съжалявам, но такъв е естественият ред.
Животът е достатъчно тежък, дори не знаем какво бъдеще им оставяме - жестоко е да ги караме да приемат неща, които са извън установения от природата ред.
Наистина съжалявам, но ако беше мой син или брат, пак щях да те посъветвам същото.

38.   И как си представяш това, че гей и лесбийка ще създадат здраво семейство? Още повече ти вече си... създал такова с друг мъж.
Аз също се опитах да създам семейство с жена, която не е лесбийка, че й направих дете, но това със семейството така и не се получи.
Сега живея с приятеля си и полагам грижи за детето, доколкото е възможно.