Къде най-често срещате половинките си?
Кажете сега, къде най-често срещате половинките си?

При мен положението е някакво - никакво. Завърших университет, така че няма колежки. На работа няма много момичета, а и да има всички са или женени, или обвързани. Като излизаме с приятели рядко се присъединяват техни приятелки и там греда. Да пиша на някакви случайни които съм видял в социалните мрежи също не е оферта. Абе, като цяло греди навсякъде.

Коментари

1.   Чакай те да те намерят...това е единственият ти избор!

Необвързан мъж на 40

2.   В Тиндър.

3.   Аз се запознах с мъжа си в университета.

4.   Когато ти е фиксидея - не става нищо и всичките ти опити се провалят.

Трябва да изчистиш мисълта си и да не си "нуждаещ се" и ще се получи от самосебе си.

5.   Ако се събираш само с коч компании скоро няма да си намериш половинка. Аз моята я намерих на стадиона. Играех в отбор от В група, и на един мач, мой съотборник дойде на мача с 2 момичета. Едната беше приятелката му, другата се оказа свободна. Момчетата от отбора веднага започнаха със свалките, но дали аз бях най настоятелен или най чаровния, тя си хареса мене. И така вече сме повече от 10 години заедно, и дай боже да остареем заедно

6.   Видях я в абитуриентския албум на братовчедка си.

7.   На работата ми. Бесен гражданин нахълта, погледна ме, ухили се като хлапак и грейнаха пустите му трапчинки дето ме омагьосаха тогава.

8.   При мен винаги е било от общи познати и без да го очакваме.

9.   Моята най-често я срещам във фантазиите си. Пробвал съм онлайн, но няма свестни места, където да си заслужава търсенето. Всичко е запуснато, населено от курви от двата пола и луди. Навън - или обвързани, или религиозни фанатички /да, нямате си идея колко такива съм намирал в иначе кротката ни и не твърде религиозна страна/.

10.   Виж жените спрат ли да те търсят значи няма какво вече да ти взеюат акп ислаш да те търсят пази това което ислат да ти вземат:)-

11.   Мисля, че мястото не е от значение, когато усетиш че това е ТЯ я грабвай. Но не го прави фикс идея, че е задължително да си намериш човек до себе си, защото това просто няма да се случи.
Аз открих приятеля си в един чат. Е да не са минали 10 години, дай боже и това да стане.

Късмет. :)

12.   Моят мъж дойде като майстор да ми спре теч в... тоалетната. Ако щете вярвайте.
Странно, но нямам нито един приятел или приятелка, които да са се срещнали с половинката си на работното място. Казвам "странно", защото човек прекарва там огромна част от времето си.

13.   Ми навремето като нямаше социални мрежи, се забивахме по купони, дискотеки. После по паркове, градинки. Сега с тия социални мрежи е супер лесно. Все някакви интереси имаш, където да дискутираш някакви теми. Там ще има и жени, ще завържеш дискусия, ще почнат едни лайкове, после ще пренесеш разговора на лични. И ако ти допадат мадамите, ще ги поканиш на среща. Писал съм си с всякакви, по няколко едновременно. Накрая избрах точната. Бях вляязъл в една голяма група, съобразно моите интереси. Не съм търсил точно там жени за флирт, но просто ми се случи с няколко да имам връзки. последната е моята съпруга. С нея стана така: забелязах в един хубав октомврийски ден, че едно яко маце ми лайква коментарите. Пратих и покана, запознахме се, початихме някакви теми свързани с дискусията и нещата от живота. После пак се засичхаме и изведнъж започнахме да се търсим и да си пишем. След 1 месец излязхоме на среща без очаквания. Първата среща протече приятно и приятелски, като ни беше хубаво заедно. Продължихме да си пишем през ден, през два и след около 10 дни пак излязхоме, но този път нещата ескалираха и се награбихме. Секс правихме реално около 2 месеца и половина след запознанството ни във фейсбук. С други съм правил и на първа и на втора среща. Та при мен фейсбука ми свърши добра работа и мисля, че за работещ човек е добра алтернатива, ако нямаш време да излизаш много.

14.   С горе-долу половината съм се запознавал на улицата, на летище/гара или в интернет клуб (когато все още ги имаше преди 12-13 години), а с другите - в Тиндър или Елмаз. В последните 6-7 години така или иначе повечето време бях в чужбина и интернет си остана единственият начин за запознанство с българки; чужденките не ми бяха интересни, нито искам небългарка за жена. Като съм си идвал в България за почивките, съм се запознавал с жени в моя град по време на каране на велосипед и на морето направо на плажа, но никога не е било планирано предварително, а ми е идвало на момента хрумването направо да действам без подготовка. За кратко излизахме и с една мацка, която преди това ме беше наела да ѝ преподавам уроци по моделиране.

Общо-взето, нямаш ли някакво занимание, което по естествен начин да те поставя в условия на често общуване с жени на млада възраст, нещата са в пъти по-трудни. Затова и повечето хора, които стигат до сватба, обикновено са се запознали покрай това, че са състуденти или са се събирали в обща студентска компания. И по-рядко са тези, които се събират, работейки на едно място.
Почти всички жени в приложенията за запознанства лъжат, нахални са, груби са, вирнали са нос в небесата и повечето такива всъщност са там единствено с цел да получават внимание, а не за истински запознанства и срещи. Затова един мъж трябва да знае как да отсява подобни времегубки. Голяма част от жените там са разведени с дете/деца и си търсят кой да ги издържа, като често крият възможно по-дълго време, че имат дете. Някои дори си имат и съпруг/годеник/приятел, като зад гърба му си търсят негов заместник, обаче мишкуват и не смеят да се разделят с него, докато не намерят при кого да отидат. Миналата година излизах с едно бивше манекенче и след месец ми изсипа, че имала дете, макар че още в самото начало я бях питал изрично два пъти за това и тя казваше, че няма дете и е напълно свободна. Разбира се, че се отдръпнах моментално, защото никой мъж не би искал да е редом до лъжеща го в очите жена и да рискува кой знае още колко лъжи за в бъдеще.

Доста сигурен начин за запознанство с млади жени, и то предимно хубави и необвързани (но и с риск да са кухи лейки и златотърсачки) е да си организирате с приятели авто сбирки по пицарии и големи паркинки в града в делничните дни, или походи из почивните дни из разни планински забележителности, а защо не и с преспиване по хижи. Там редовно се навъртат млади момичета, които са приятелки с някои от момчетата и мъжете, и водещи свои необвързани приятелки. На младини съм бил в такива среди и на моменти чак ме дразнело как разни момиченца сами се предлагат по много евтин начин, ако те видят, че караш някоя "бегачка" (без непременно да е скъпа - може да е обикновена Хонда Сивик с широки гуми и ниско окачване или БМВ 3-ка два-три модела преди последния).
Подобно е и при мъжете, които са с пистови мотоциклети. Досега не съм редом до такъв собственик на мотозиклет "пистарка" да стои жена, която тежи повече от 50 кг и която да не е красива в лицето. По-пълните и некрасивите жени сигурно не си падат по моторите. :)

В квартала има и двама братя, които от може би вече две десетилетия внасят употребявани Мерцедеси S-клас и БМВ-та 7 серия от Германия и ги препродават тук, след като ги постегнат в сервиз. Карат ги известно време преди продажбата, гъзареят из града и по ресторанти с тях, съответно периодично ги виждам да движат с различни златотърсачки. Не бързат да се задомяват, макар че единият брат наближава 50-те, а другият е малко под 40. Всеки месец са с нова кола за над 100 000 лева, на разположение винаги имат най-малко по 3 коли наведнъж и жените ги мислят за доста по-заможни, отколкото са всъщност. Те може би за всяка препродадена кола печелят по 20 хиляди лева и харчат през пръсти, но жените не са наясно с истинския им доход и вместо това си правят сметката, че ако един мъж кара кола за 100 хиляди лева или повече и има още 1-2 такива коли в наличност, значи би трябвало да е задължително милионер. И като знаят, че е необвързан, рязко започва да им става много симпатичен, макар и да не е хубав.

И един пресен пример отпреди два дни. В моя квартал тази година построиха една нова голяма жилищна сграда, в подножието на която има скъпи ресторант и пицария. Те са се превърнали в нещо като сборен пункт на новобогаташи с всякакви скъпи возила, като дори имаше и един Ролс-Ройс кабрио, Ламборгини Урус, Ауди R8 и обичайните Рейндж Роувър-и, БМВ Х6-ци и АУДИ Q8. И там се навъртат млади и издокарани момичета и жени, които сами търсят запознанство с мъжете, седнали на масите на открито в ресторанта и пицарията. Тъкмо минавах онзи ден оттам и две мацки се снимаха пред Ролс-Ройса и едната попита "На кого е тази кола? Нали няма проблем да си направим по една снимка с колата? ", съответно от мъжката компания на една от масите стана един доста млад мъж на не повече от 20-25 години и каза, че е негова (по-вероятно е да е на баща му или да му е подарък от него). Отиде и се заговориха с двете мацки и онези явно имат опит в подобни "случайни" запознанства с богати мъже, защото веднага попитаха "Вие сами ли сте? Има ли място и за нас? " (имаха предвид място на масата, но се сещате с каква цел по-нататък).

- Кифлоприземител