Чувствате ли се специални?
Въпрос към дамите, успява ли мъжа ви да ви накара да се чувствате обичана и специална, споделете?
Или по-скоро се чувствате чистачка или детегледачка вкъщи?

Коментари

1.   Не съм специална и не изисквам /очаквам такова отношение към мен.
С малки деца, пък и с големи, е доста трудно. Не очаквам някой да се върти като пумпал около мен, само защото съм снесла златното яйце. Очаквам, обаче, помощ за домакинството и детето. Радвам се на мили жестове по повод и без повод. Живея нормално и имам нормални отношения с близките ми .

2.   Бившият ми ме наричаше "хубавице" и "най-хубавата жена за мен" и постоянно ме изтъкваше колко съм специална и над средното ниво, и докато бях с него, се чувствах адски подтисната, подценена и незначителна. Преди и след него, си имах своя личен комфорт и собствена преценка за себе си, считах/считам се за хубава, умна, талантлива и т.н. и ми е супер добре със себе си. Извод - не е в ръцете на партньорът ти да те накара да се почувстваш "специална". И да, ако е мъж, е твърде вероятно да се почувстваш като прислужница и детегледачка - и това не определя каква си всъщност ти!

4.   Чувствам се като съвсем нормален човек. Нито като принцеса, нито като слугиня.

7.   Аз се чувствам специална и обичана. Постоянно ми прави комплименти този мой мъж.
Детегледачка и чистачка съм докато го няма. Като се прибере вкъщи ставам най-добрата му приятелка, говорим си, споделяме.. А като заспят децата се превръщам в неговата секс богиня!

8.   Специална може би съм се чувствала в едни по-неосъзнати години.
Сега се чувствам обичана и уважавана, което ми е достатъчно. Съпругът ми работи повече от мен и смятам, че е логично по-голямата част от домакинската работа и грижата за децата да е моя. Той пък винаги, когато има възможност се включва доста активно и ме отменя. С годините ме е опознал достатъчно, за да знае, че въобще няма да обърна внимание, ако за някакъв повод не ми купи подарък, но пък в пъти повече ще се зарадвам, ако в произволен ден се прибере с някаква изненада за децата или е запомнил какво съм си харесала месеци преди това.

9.   Ако не се чувстваш специална в компанията му, и/или той в твоята, значи никаква връзка нямяте.

Нина