Някои Мъже , сте толкова Прозрачни...а някои жени, сте толкова заблудени
Здравейте!

Пиша това, защото в момента съм, бясна на моята приятелка!
Жена съм!
С нея израстнахме заедно.
Бяхме в една детската градина, от 1- ви до 12- ти клас на един чин в училището, даже имаше период през годините, когато работехме заедно!
Дори и сега, и двете със семейства, връзката между нас никога не прекъсна.
Толкова ми е близка! Пиша всичко това, за да разберете колко много я обичам и държа на нея.
От край време, си споделяме всичко!
Много сме си помагали и подкрепяли. И до днес е така, не в това е проблема!
Тя винаги е била много, наивна и доверчива, спрямо мъжете в живота и. Добродушна до немай къде и много влюбчива.
Раздаваща се във всяка една връзка. И много страдаща след това.
Не знам как, успя да и повлияе даденият мъж, за когото ще пиша в момента, но е факт, че от 10 год. имат връзка/ извънбрачна/.
Вижда се с него веднъж в седмицата.
Не съм я упреквала за този неин избор, живота си е неин, просто още в началото на връзката им, и казах какво мисля по въпроса, колкото и да не и хареса.. и до там.
През тези години, тя доста страда заради него. Изпадаше в депресии, толкова видими, че на моменти се страхувах за здравето и.
Знам, че тя го обича. И въпреки, че той никога не и го е казвал,
/както и тя на него/ тя вярва, че той, също я обича.
Карали са се, разделяли са се и пак се връща при него.
Като обсебена е.
За мен, той е долен лицемер. Играч.
И не разбирам, как може толкова време да не го е разбрала.
Как продължава да му вярва. И защо, му позволява да я тъпче и унижава.
Днес отново ми се жалваше, заради него.
Пак е тъжна и депресирана.
Той, отново е променил държанието си към нея, от нищото.
Имат периоди в които се чуват всеки ден, и тя е толкова Щастлива тогава, че чак аз, започнам да вярвам, че нещо изпитва към нея.
Но сега е отново, този период в който, той е много, , Зает, , .. и няма време, да и се обади.
И тя му вярва.
Кажете, един, , Зает, , от много работа мъж, ще дреме ли цял ден във Фейсбук?
Как може тя, да е толкова наивна... няма време да и звънне, а има време за Фейсбук? И как изобщо вярва на това? Аз ли съм тъпа, не знам.. но , вече започнах да се изнервям с тези неини неща.
Мъже, защо сте толкова Прозрачни?
Нима не разбирате, че всяка една промяна в начина ви на държание към дадена жена се усеща. Защо когато интересът ви е насочен към друга, не приключите с настоящата която сте?
Как може да използвате, едни и същи изтъркани фрази?
Доставя ли ви удоволствие, когато лъжете жената?
Жени, защото сте толкова наивни?
Защо позволявате, да ви търсят , само когато му е удобно на мъжа?
Щастливи ли сте, от това.. и ако не сте- Защо стоите Там?
Защо позволявате да ви лъжат?
Вярвате ли, наистина ми писна от тази история.
Как да и отворя очите, като е толкова Заблудена?

Коментари

1.   Никак не можеш да ѝ помогнеш. Не се меси в личния живот на хората. Гледай си твоето семейство.

2.   Ами кажи и на мъжа и , проблимите и ще се решат веднага.

4.   Голяма завист голямо нешо. Ако изобщо тоя ферман е истина, пе тука всичко стана фейк.
Толкова сте злобни жените и толкова си завиждате, че няма никакво приятелство между жени.

5.   Eдинственото,което ме изненада в тази история е инвънбрачната връзка на приятелката ти продължава толкова много време-цели 10 години.Никога не съм вярвала,че инвънбрачна връзка може да трае толкова време.Та тя,твоята приятелка сигурно му е втръснала повече от жена му-с нея поне имат много теми за говорене-деца,финанси,родители и т.н.А с твоята приятелка какво-тя е отдавна прочетен вестник,отдавна е преминала тръпката от новото,предполагам не приключва с нея за да си чеше егото,като я вижда влюбена и загубена.Понеже съм жена винаги заставам на страната на жените,просто от женска солидарност,но ще ти кажа,че не си права-не можеш да го упрекаш,че не и звъни,че има време за фейсбук,а за нея-не.Това е негова работа,той дължи отговорност и грижа само на жена си,има ангажимент единствено към нея.Това,че твоята приятелка е влюбена е неин проблем,не негов.А знаеш ли,че с каквито и трогателни думи да я описваш тази жена аз си представям една хитра лисица,която безскрупулно мами мъжа си години наред,вре се на чужд мъж,че има и нахалството да изисква уважение,че и сметка да му държи.Щом толкова ти пука за нея поговори с нея сериозно,ако трябва дори твърдо,без грам съчувствие,без да и даваш уши.Ако и тогава не се замисли я оставях да хленчи и да си троши главата,колкото и да я обичаш.Помага се само на човек,който иска да му бъде помогнато.

7.   Какво я съжаляваш, може пък това да е единствения и начин да се възбуди, като чука чужд мъж и да не иска да се обвързва. Като я познаваш толкова добре, сети се кой и разби сърцето !

8.   Еми и аз имам приятели мъже, дето им се чудя на акъла. Много е важно в живота, да не се ядосваш за това кой какъв е, или кой как е избрал да го живее. Просто не е твоя работа. Някои хора нямат много гънки в кората. Това не се променя.

И двете сте семейни, тя има извънбрачна връзка, доколкото разбрах. Отново, кого защитаваш и съжаляваш? Аз като някой приятел сподели нещо такова, почвам да го ругая. Животът не е емоции, животът е логика и реалност. И сигурно седите на масата с нея и мъжа и, и ти знаеш какви ги върши и нищо не казваш. Чудесен морал, браво!

И изобщо си избий от главата приятелство и тн. Освен най-близките роднини, никой не милее за теб. Темата си я написала, за да ти каже някой, че аверката ти е свестен човек, както мислиш. Няма кой да ти го каже. А човекът си боцка и не му пука. Търкулва се гърнето, намира си...

9.   "Дори и сега, и двете със семейства,"

....значи приятелката ти е изневеряващата, така ли? И то от десет (ДЕСЕТ) години вече. Обаче видиш ли много била добродушна, раздавала се била във всяка една връзка.

Ъхъ. Добре.

Нещо не виждам как се раздава спрямо собствения си съпруг тук, или ако любовникът й също е женен, колко добродушие проявява спрямо жена му, ама щом така казваш!

Искрено се надявам историята да е измислена, или да са пропуснати важни детайли.

Иначе друго не знам какво да напиша в тази пошла тема, освен да напомня, че имаме общ прародител с маймуните, и поради тази причина сме свикнали да "висим" на колкото се може повече "клони". Ей така, за по-сигурно, ако изтървем единия клон поне да можем да се вкопчим в другия. Поне така правят тези без принципи и прегърнали маймунската си страна, де, без значение какво имат между краката. Така че... както мъдро е казал народът: "К'во ми се правиш, а?"

10.   Номер 4

Хайде, разясни ми , ако можеш, на какво и завиждам?
Толкова е нелепо това , което пишеш !

Номер 5

Ами, като му е втръснала повече и от жена му , да я остави!
Да си намери нова тръпка и да му е интересно.
Защо трябва да се прави на такъв , какъвто не е.
Долно е! Хем , ти е омръзнала и шикалкавиш, хем и да те чака!
Айде, бе! От къде на къде?
Знаеш ли , не го познавам лично. Но , такива подробности знам за живота му , че чак имам чувството, че все едно ми е ,, дългогодишен познат,,
И точно от тези подробности , го определям като долен лицемер и лъжец.
И точно това не разбирам, как тя не го определя като такъв- а му Вярва ?
А, колкото до това , че съм нямала право да го упреквам, че не и звъни, имах предвид това, че е нагъл да и казва ,че е зает и има много работа и нямал време, да и се обади/ цяла седмица/..а демонстративно да дреме във Фейса- през тези дни, разбираш ли ме..плиткоумната лъжа, да беше измислил нещо друго. Защото извинявай , ама и тинейджърите, няма да се хванат на това. Прозрачно е просто. Да , дефакто лично мен, не ме засяга...но, пусто дразнят ме такива наглеци. А тя наивната му вярва.
Вместо да го изрита.. Глупава е , ама ми е мила!

Авторката!

11.   Номер 3

След като , нямаш какво да кажеш по темата, ако обичаш- Не коментирай!

Авторката!

12.   Приятелката ти е курва и просто си получава заслуженето. Но това не е всичко. Предстои да разбере мъжа и, че десет години жена му се е поебвала зад гърба му с друг и да я изхвърли с багажлето на пътя, а ония да се направи на увехнал чеп и да се прибере да си легне до жена си у тях. Дано мъжа и да не е някой луд петел военен или полицай или просто да притежава лично огнестрелно оръжие, че новите по нова ще почнат пак с поредната семейна драма завършило трагично.

Чингис Хан

13.   "Дори и сега, и двете със семейства, " - значи и приятелката ти е омъжена.
" Не знам как, успя да и повлияе даденият мъж, за когото ще пиша в момента, но е факт, че от 10 год. имат връзка/ извънбрачна/.
Вижда се с него веднъж в седмицата." - значи 10 години изневерява на мъжа си. Аплодисменти!
"Добродушна до немай къде и много влюбчива" - влюбчива добре, но добродушна?! Да си имаш 10 години извънбрачен тъпкач, да лъжеш мъжа си, но да си добродушен. Какво ли ще е ако се хванеш с някоя недобродушна? Не му завиждам на този мъж, сигурно жена му ще си има 10 ебача едновременно. Но ако е един, тя е добродушна, влюбчива, няма нищо ненормално.
П.П. Очаквам бг женичките в сподели, които изневеряват редовно на мъжете си, да ми кажат какъв голям моралист и тъпанар съм, как в днешно време изневярата е нормално и моногамност не съществува.

14.   Госпожо,толкова яростно я защитавате тази "приятелка",че почнах да си мисля,че това сте самата вие."Защо трябва да се прави на такъв,какъвто не е,долно е?"-цитирам вас.А само той ли е долен в цялата тази мръсотия,тая жена,която и да е читава жена ли е?В една изневяра,госпожо,е нелепо да се говори за морал,за честност,за отговорност.Изневеряващите са плужеци,примати,хора без грам достойнство.С две думи-търколило се гърнето,намерило си капака.Спрете да се пените,приятелката ви-или кой знае,може би сте вие,е най добре наречена с истинското и име от Чингис хан.Нищо,че коментарите не ви устройват и им пишете единички,мислех си че пишете за да чуете обективни мнения.Но явно не е така.-от№5

15.   Номер 8

Ти ругаеш приятелите си, като ти споделят нещо подобно!
Аз не ругая! Казвам и директно какво мисля, но не мога да отида и да кажа на мъжа и! Колкото и неморално да ти се струва!
Ти, казваш ли на половинките на твоите приятели? Едва ли !?
Защо трябва ,аз да нося вината след това , че заради мен - примерно се разделят?

16.   Номер 12

Ами, Не! Приятелката ми не е курва!
Точно, че я познавам много добре и знам каква е!
Със сигурност си пропуснал в историята ми следното изречение....
, , Не знам, как успя да и повлияе, даденият мъж... , ,
Това, как ти го тълкуваш си е твое разбиране!
Моето е, че тя Никога не се е поддавала на такива неща!
Знаеш, какви сте повечето мъже/ не визирам теб- да не се обидиш/
Но, като видите хубава жена и все се пробвате!
Та, мисълта ми беше такава, че на нея Никога не са и липсвали ухажори, а тя Никога, не им е обръщала внимание!
До като не го срещна въпросният. Това е третият и интимен партнюр в живота до сега! Схващаш ли какво ти намеквам! Ти със сигурност имаш много повече, зад гърба си.... от нея!

Авторката!

17.   16 А защо през средновековието са били изгаряни на клада прелюбодействалите жени, а не мъжете, които са ги подтикнали към прелюбодействие? Защото избора и да бъде опетнена си е бил неин. И за да се озапти масовото прелюбодействие, за да се запазят семейните ценности и да се дава добър пример на бъдещите поколения. Сега обаче живеем в други времена, където света се оправлява от педерасти и като направите милите очички като сърничката Бамби и отроните няколко сълзи и все минавате за жертви. Но и тая епоха ще мине, и ще дойдат пак силните мъже на власт.

Трудните времена създават силни хора. Силните хора създават лесни времена. Лесните времена създават слаби хора. Слабите хора създават трудни време………

Чингис Хан

18.   Ох номер 14

Явно, нямаш Такава приятелка! На която държиш и обичаш, Истински! Жалко е!
За това, няма как да ме разбереш!
Хубаво е , че ме цитираш...но, можеше да цитираш и това ,,Не съм я упреквала, за този неин избор, живота си е неин, просто още в началото на връзката им, и казах какво мисля по въпроса..колкото и да не и хареса, и до там,,
Това ,, колкото и да не и хареса, какво мислиш, че означава?
Че, съм я подкрепила ли...че съм и пляскала с две ръце ...напротив нещата които и казах ,, Не и харесаха,,.
Поисках съвет как да и отворя очите, да разбере, че този човек я лъже!
Че и действа Зле! А не , че била курва...

Авторката!

20.   Не можеш да отваряш очите на никого, ако той не иска да си ги отвори. Приятелката ти е не момиченце на 10-12 години, че да я излъже някой мъж, още повече и това да трае 10 години? ! Жена на около 30, може и повече да са, трябва да е малоумна, за да не усеща как някой я манипулира и лъже и да ходи да му се подлага всяка седмица. Прави го, защото на нея ѝ харесва да се чука с чужд мъж и да лъже собствения си. Тоест по отношение на съпруга си тя е същата измамница, предателка и лъжкиня, какъвто е любовникът ѝ, когото оплюваш тук. Ако е честен човек, досега да му е казала за любовта си с другия и да се е развела. Любовникът бил долен и лицемер, защото лъже аверката ти, но като лъже собствената си жена не е проблем. Приятелката ти не е невинна жертва на играча, а е също толкова долна и лицемерна като него. И няма да прекрати извънбрачната си връзка, каквото и да ѝ кажеш. Хич не се заблуждавай. Край ще има когато онзи я зареже или стане някаква издънка и се отворят очите на мъжа ѝ.

21.   За десет години толкова ли не можаха да се съберат заедно с въпросния мъж? За десет години трябва да си разбрал със кого искаш да си!

22.   21 - Очевидно въпросният мъж не е толкова тъп да иска да се събира с тази...Пък и за какво му е, като и така получава каквото иска от нея? Да започне да изневерява на него, както сега на съпруга си ли?

23.   Номер 21

До някъде съм съгласна с написаното от теб!
Явно е малоумна!
Точно това се чудя и аз- Как не разбира ,че я манипулира и лъже?
Прав/а си и за това, че ако мъжа и разбере , всичко това ще приключи!
Колкото до другият вариант- той или тя, да прекъснат връзката, почти вече не вярвам!
Във времето се е случвало! Карали са се, разделяли са се!
И тя и той са казвали край- но , пак са се сдобрявали!
Знаеш ли, пристрасна съм към нея и за това ,оплювам и пиша така за въпросният мъж!
И на нея ме е яд, но сякаш на него повече!
На нея, за това ,че му позволява да я тъпче и лъже, че му вярва, че е станала, зависима от него! Че е способен да промени настроението и!
Като кон с капаци е!
Вярваш или не , но с годините с всичките подробности и детайли, които знам, вече ми идва в повече !
Тя споделя с мен/ аз, няма с кого/!
Жалкият и вид, когото има нещо, ме натъжава,ядосва но и натоварва! Защото не искам, да я виждам в такова състояние!

За мен, не е допустимо просто, една жена до толкова да е зависима от мъж!

Авторката

24.   Според мен са кармични взаимоотношенията и имат да извървят този път щом продължава толкова време, за да се освободи от него ставайки по-силна или да остане зависима, може пък и нещо по дълбоко да е.
И да се месиш авторке и да не се месиш, докато тя сама няма волята да се откъсне от него и да продължи напред, ти нищо не можеш да направиш.

25.   Любовницата винаги страда най-много.

26.   Номер 24

Не знам, възможно е и да са кармични отношения!
Аз, не вярвам в такива неща! Но, това разбира се, си е мое мнение!
Чела съм, за тези кармични отношения, и като се замисля, това което съм чела за тях, се препокрива с дадената ситуация и това което казваш!
Но...!
За мен, е... по, скоро - въпрос на Избор!

Авторката