Дали е добра идея
Имам една идея, да отидем с мъжа ми на еротичен масаж. Представям си 2 жени, едната прави масаж по бельо на мен, другата на мъжа ми. При мисълта друга да го пипа и да го възбуди изпитвам една приятна тръпка и малко ревност. Цяла година седяхме затворени в къщи с децата. Зациклихме от проблеми и домакински задължения. Искам малко забавления. Но се чудя дали е добра идея и дали няма да разваля мъжа си. Той има очи само за мен. А и аз много се старая в леглото, правя му всичко. Например в събота като се прибра от работа му казах, че тази седмица е била тежка и има нужда от релакс. Постлах една голяма кърпа на леглото, пуснах щорите, намазах го целия с олио и му направих страхотен еротичен масаж с цялото ми тяло. Накрая го свърших и той остана очарован. Вечерта му предложих да отидем при професионалистка, а той не искаше, защото щяло да му е странно,друга да го пипа и съответно друг да пипа мен. Започна да ме пита какво точно предлагам и мисля да го питам пак като му кажа, че ще е само масаж, без да му споменавам нищо друго защото не знам как ще го приеме.
Втория ми компромисен план е да отиде сам, за да не се притеснява от мен.
Въобще не знам дали ще се навие, дали би искал но се притеснява. Ние имаме различни представи за някои неща. Например на мен леката ревност ми харесва и ме възбужда. Без ревност ми става едно пенсионерско такова. А той като един патологичен бивш ревнивец, който видя в мен сигурността и любовта, че може да си имаш жена, която да има очи само за теб, бяга всячески от ревност. Казва, че това е отрова.
Вече харесах няколко масажистки и смятам да им се обадя и да ги питам какво предлагат. Нещото което със сигурност не желая е да докосват интимните си части до тези на мъжа ми, защото се притеснявам от зарази. Но масаж с ръце и свършване напълно ме устройват.
Въпроса е как да го попитам, той ме отрязва веднага като казва "аз мислех, че се шегуваш" и сменя темата. Или казва, че аз го правя перфектно. Или да му кажа, че ми е тръпка, да го направи заряди мен?
И изобщо добра идея ли е, не искам да си разваля мъжленцето, да хукне по чуждо без мене.
Вие ходили ли сте на еротичен масаж, бихте ли разказали как протича, това ли са жените от снимките и предразполагат ли клиентите си по някакъв начин?

Коментари

1.   Егати майтапа.. Нищо де.. Ако останете заедно до пенсия, цяло чудо ще да е!!

2.   Мисля, че до играеш с огъня. На твое ли не бих го направила.

3.   Стига де, защо разваляш идилията и моят мъж има само очи за мен и аз за него и аз обичам да ме ревнува, направо ми е тръпка това, но се получава понякога случайно, не да хукна при някой и той е много голям ревнивец. Но да го бутна към някоя друга жена да го пипа, забрави да го направя! То е мой и само мой!
Не си играй с огъня, че накрая ще се изгориш, при това и деца имате. Ще вземеш да си развалиш семейството, от заиграване, после ще си скубиш косите.

4.   Заведи го, оная ще го "намасажира", ще го "освободи" и като му хареса другия път ще иде без теб. Ти за какво си му там, да му светиш ли? Пък може и други екстри да му предложат. При всяко положение чуждото ще му е по-интересно.
Като стане редовен клиент няма да ти е никак скучно и ревност ще изпиташ колкото си искаш.

6.   Аз съм мъж и бих се зарадвал на такъв масаж и то точно да е подарък от жена ми. Дори би ми било приятно жена ми да я масажира мъж и да я свърши с пръсти, докато мен ме свършва жена на съседната маса в същата стая. Много се възбудих, като си го представих. След това щях да правя луд секс с нея, като си говорим за това как сме се чувствали по време на масажа. Ако жена ми ми направи такъв подарък, ще съм много щастлив, но хората са различни и може на мъжът ти да не му хареса идеята.

7.   Опа отново в ритъма на нещастния семеен животец хаха.
Може пък вече да е ходил и да знаеми да не се изпусне колко му е по готино от вкъщи.