Защо все повече се засилва тенденцията жените да раждат деца не от собствените си съпрузи и приятили, а от чужди?
Здравейте,
Жена съм на 26 г.., със сериозен приятел и се надявам в близко бъдеще да създадем семейство и да имаме деца.
Наблюдавам обаче в последно време в обществото една тенденция, която бавно набира скорост, а именно семейните и обвързани жени да раждат деца от чужди мъже, а не от собствените си съпрузи, които после ги отглеждат. Аз като жена не мога да си обясня такова поведение. Не мога да си представя, че ще родя дете от човек, когото не обичам или ще родя дете от човек когото обичам, но ще го натреса на друг да то гледа, като се правя, че е от него.
Ето ще ви дам няколко примера:
1. Брат ми се разведе на 33 г., заради изневяра на жена си. Глождеха го съмнения и направи тестове на децата и се оказа, че едното дете не е от него. Продължава да се грижи и за двете деца, но огорчението остава. Ясно е, че бившата му не го е обичала, според мен.
2. Моя колежка е бременна в момента, но не знае от кой. Има си сериозен приятел, с който живеят заедно и семеен любовник наш колега. И с двамата прави редовно секс. Ще задържи детето и се надява да е от приятеля и.
3. Първи браточед на приятеля ми води дело за бащинство и се оказа, че детето не е негово. Просто момичето, с което е правил секс е искало да го обвърже. Ако номера мине-мине, но той се е осъмнил. . По-късно се разбра, че детето било от бившия приятел на приятелката му.
Мисля, че децата биха били щастливи, ако родени от любов между рждителите и се оттлеждат с любов.
Вие как мислите?

Коментари

51-56 от 56

59.   58 - Тя пък като ти го даде теста... Има да си седиш сам. Или да се влачиш по проститутки.

60.   Жената иска плащач и ебач в живота си. Ако не може да намери мъж който покрива всички критерии, ги търси по отделно. Красив ебач за удоволствие и ген за децата, и грижовен паралия (който все пак не е грозен, а нещо средно). Нарича са dual mating strategy. Редовният секс във връзките е всъщност еволюирало при женските поведение да прикрият истинския баща на децата си. Идеята е редовният партньор да си мисли, че той е бащата. Стане ли секса рутинна-инстинктът да бъде оплодената от друг се е активирал. Четете книгите "Sperm wars" и "Трактат за любовта" (Анатолий Протопопов).

62.   60 то не е лошо, ако поне едно от двете да се получи. Аз съм изтеглила къса клечка и нито пари ми дава, пък и секса е рядко. Все пак има интерес във връзките, не е безусловна любов както към децата.

63.   Каква е тази тенденция? Аз съм жена, приятелките ми са жени, колежките ми са жени. Нито една от нас не се е опитала да пробута чужда дете за дете на съпруга си/приятеля си.

Темата 100% е писана от някой самотен мъж чекиджия.

64.   Жените, които се правят на ощипани и викат "ама няма нищо такова подобно нещо", "за пръв път го чувам това" и т. н., чисто и просто се припознават и ги хваща яд, че са извадили кирливите им ризи публично на показ.

65.   Защо да не е истина? Има много жени, забременяли от любовници, някои правят аборти, други си ги раждат.

51-56 от 56