Изневерявала ли сте?
Изневерявала ли сте на половинката си, защо го направихте?
Ако не какво ви спира, бихте ли го направили?
Как се почувствах те след това.
Мислите ли, че масово хората си изневерява?

Коментари

1.   Да, от доста време, само с един мъж. Защо? Защото се влюбих. Разбира се, и заради страхотния секс. ж36г

2.   Да, с най-добрия му приятел макар и не физически, а с чатене. Защото още от самото начало усетих че има някакъв фалш в отношението му към мен, че не ме възприема и харесва истински като жена и че май още страда бившата си, за която ми дрънкаше твърде често. Исках да му покажа че съм много по-луда от нея, и че съм жена, и че мен никой не ме прави на глупачка преди да разваля връзката. За това изневерих - от обида, накърнено достойнство и чувството, че се губя с този човек. Иначе не бих изневерила в класическия смисъл като да се напия и да се изчукам с някого или да имам афера.

3.   Аз лично няколко пъти съм го правил.Вече съм минал 30се те ,жена ми е мой набор и сме заедно от дълги години вече 8/9.Направих го с платено момиче на около 19/20 години.Просто секс,без обвързване и без излишни занимания и да си губя времето в празни приказки.Също така естествено търсех и нещо по младо и красиво за да разнобразя малко тва е.

4.   Не защото знам какво е да ти изневерят. Ако нещо не е наред, слагаш край на отношенията и това е.

5.   Не. Имах няколко гаджета, които бяха груби, не стока, единия ми изневеряваше, другия си пишеше с момичета, направо ги зарязвах и си хващах друг, но това бяха точно 3 момчета. После си срещнах съпруга и вече дълги години сме си двамата и смятаме и така да си останем. Против изневерите сме и двамата. Като не те кефи говориш с човека и спирате дотам, не да се лъжете, грозно е.

6.   Изневерявала съм на предишния си приятел. При нас беше много сложно всичко, години се преследвахме, без да се имаме, защото той все нямаше кураж. Накрая, когато поиска да сме заедно аз имах друга връзка с женен мъж, с когото ми харесваше да прекарвам времето си. Докато усетя, че бившия ми приятел е със сериозни намерения.. аз не издържах и му казах, че е имало случаи, в които съм излизала с друг. Не се почувствах добре, нямам психика да го направя. Към днешна дата съм омъжена, имам дете и някак си не си представям картинката да изневеря. Не защото прекалено много обичам мъжа си, а защото по този начин вече имам чувството, че предавам детето си. Но ако трябва да сме честни, мъжа ми заслужава всеки ден по 10 пъти минимум да му слагам рога…

7.   До 6. От цялата ти философия само не разбрах защо живееш с мъжа си. Ти си поредното потвърждение, че повечето жени се омъжвате без любов и още по страшно раждане деца без любов. Ако съпруга Ти заслужава да ми слагаш рога всеки ден, ти какво заслужаваш? Може би тояга...Как създавате и гледате деца въобще?

8.   Да, с колега- подчинен в служебната йерархия на компанията. Невъобразим слагач и тарикат. Сам се насади и в секса ми беше " подчинен". Правим го защото със съпруга ми нещата в секса не са впечатляващи- занемари се скъпия и му е все едно. Подчинения е не обвързан и си мисли за кариерно развитие, но нека има стимул.