Въпрос към мъжете в сайта
Здравейте, искам да ви попитам дали ви се е случвало след секс за първи път с нова жена, да ви домъчнее за бившата, да я оцените и да ви се прииска да се оправите.
Ситуацията при мен е, че след като преспахме с въпросният човек ( с когото мислех, че се харесвахме взаимно), той спря да отговаря на съобщенията ми и скоро след това видях, че "бившата" му е сложила сърца на публикациите във ФБ.
Та въпроса ми е според вас, дали аз не съм го отблъснала с нещо и да е поискал да се сдобрят( били са разделени около 5 месеца) или е възможно изобщо да не са били разделени.
По принцип срещата мина добре, секса също, малко се притеснявахме и двамата, имаше и неловки ситуации( Не се познаваме добре, само на здравей-здрасти няколко месеца бяхме, но мислех, че и той ме харесва, колкото аз него).
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Кой ти е виновен, че си сваляш гащите пред човек, с когото сте на здравей-здрасти? И сега ни питаш дали е влюбен в бившата? Ми питай бившата му? Щом й имаш фейса значи ще ти обясни подробно, какво има между тях. А ти може да й кажеш, че обичния й те е изч*кал най-неволно!

Българка ли е = винаги има проблеми, изневери и нелицеприятни истини!!!!

3.   Авторката до 1.
Нямам нейният фейс, а неговият.

4.   Не, момиченце, просто не е имал сериозни намерения към теб. Временно е бил свободе и те е нацелил с удоволствие и за спорта- както се казва.

5.   Не мисля, че много мъже биха искали сериозна връзка с жени, които си лягат с почти непознати мъже след "Здравей!" - "Здрасти!". На такъв тип жени те гледат като на лесен начин да топнат чушката, но без отговорности и вричания във вярност.

- Кифлоприземител

6.   Най-вероятно ѝ е натрил носа за нещо чрез тебе...
"Бивша" - другия път... По-скоро ти си била временна и удобна за конкретното изпълнеие.

7.   Разделил се е с нея преди 5 месеца, не я забравил. Логично е, прекалено малко време е минало.
Ти си била междудругото , тя му е на сърце и други части. Друг път не се занимавай с такива скоро разделили се.

8.   Браво на номер 1 за последното изречение. От българки далеч.

9.   9 - Използвал те е за еднократна употреба, какво неясно има?

10.   Ако може, не си съставяй погрешни впечатления за мъжете, на базата на този конкретен екземпляр. Щот’ видиш ли, на мен това което е станало ми е супер противно - да използва доверието ти, да се навре и да си изчезе след това - истински търтей. Значи за него “доверието” е изгубило стойност пред егото му, рано или късно им се връща на тия, светът им се разпада, буквално. Гледай себе си по-добре, намери онова, което да ти възвърне човешкото достойнство, което сама си си отнела.Помисли, кои са нещата на света, които са вечни, защо вярата ни например не се е поддала на ръждата на времето, както този индивид само след двайсет-трийсет години ще започне да дава фира?

11.   Отговарям ти по мъжки и се опитай да ме разбереш. Когато на един мъж му се прави секс /когато е загорял/ той много не обръща внимание на женската привлекателност, а просто гледа да се освободи от натрупаната сексуална енергия. Но след като вече е свършил и му е олекнало той започва да те вижда много по-трезво. Не казваш какви са тези неловки ситуации които сте имали, но със сигурност е бил разочарован още в самото начало от твоето поведение, а може би и от твоята интимна област на тялото ти. Вие жените си мислите че след като си предлагате вагината на даден мъж това е всичко което той иска. Да ама не. Ако той е бил разочарован от нейния вид с това може да си го отблъснала и втори път да не желае да прави секс с теб. Той те е сравнил с бившата и е преценил, че е по-добре да се върне при нея. Съжалявам те, че си се разочаровала. Опитай се с другите мъже в бъдеще да бъдеш по-привлекателна.

12.   И за какво ти е тази мъжка курва? Не те ли беше гнус? Кой знае колко са го минали...

13.   Въпрос до 11. Какво по-точно би те разочаровало във видът на вагината? Знам, че може би при всеки е индивидуално, но все пак, ако може да споделиш.
Макар, че да, мисля, че си прав( горе-долу и аз това като цяло си помислих, въпреки, че пак само той си знае, колкото и да гадая. )

14.   12, какво искаш да кажеш? Колко жени са минали мъжа, или колко жени той е минал? И как да го разбирам, жената е изплющяла мъжа, или той е изплющял нея? То си има и мъжки израз към жена, с която мъжът току що се е запознал.

"Да мина да се взема, или да взема да те мина?"

13, женската вагина не винаги е приятна за гледане, особено ако е с увиснали срамни устни и с пигментация от тъмна до черна. Ако пък е избръсната прилича на кравешка муцуна и боде! И да знаеш авторке, че след еякулация жената става много противна на мъжа, особено чуждата

15.   14, А, ако жената иначе е красива и с хубаво тяло и горе-долу и като характер е добра?? Пак ли ще е противна за мъжа след еякулация? Всички мъже ли сте така?

16.   "искам да ви попитам дали ви се е случвало след секс за първи път с нова жена, да ви домъчнее за бившата" - не

17.   Според мен, най-естественото нещо е след любенето двамата да си вземат душ и после да се гушнат, заспивайки в прегръдка. Или, след любенето да се целунат, прегърнат и гледат очи в очи. Или галене и целуване по раменете и вратлето. Или с прокарване на пръст по лицето на жената. Или играене с кичурите на косата ѝ, ако това е нещото, което ѝ харесва. И всякакви подобни неща, изразяващи нежност, обич и желание да накараш другия да се чувства добре. Всеки го разбира по свой си начин. Е, някои хора предпочитат после веднага да обърнат гръб един към друг и да няма нежност помежду им след "основното действие", защото спането им е по-важно. А всъщност голяма част от удоволствието е в последващите ласки.

- Кифлоприземител

18.   15, няма как да знаем и да гадаем, кифлите обикновено се самооценяват 11/10, въпреки че някои стават само с торба на главата и в крайна сметка са само малко над една по-скъпа кукла... И не, някои от нас не се и занимават със славянки като цяло понеже си знаем стоката. Удивително как с други култури я няма тая помия, която успяват да въртят жените от екс-соца. :Д

19.   Емоционално обвързан е с бившата. Явно не е имал самочувствие да я потърси пак и си е търсел забивки. Възможно е да си много по-хубав, много по-стойностна от бившата, но този още не си е изживял връзката с нея. Много е вероятно още да са заедно.

20.   15, какво значи красива жена и с хубаво тяло? Няма красива жена, има мъжки полов нагон! Всички жени са грозни и след време имат целулит. Стават дебели и мазно-сланинести. След еякулацията самата обстановка за мъжа става противна, особено ако е в нехигиеничен вид. Мъжете сме така, но не всички си го признават.