Приятелката ми е спала с над 200 мъже
С нея сме заедно от 1 година и всичко върви наистина добре, но има някои неща, които ме притесняват. Най-голямото е, че е доста властна и доминираща, плюс това знам от нея, а и от други хора, че е спала с повече от 200 мъже. Тя е много красиво момиче на 22, аз съм на 28, и когато се спорим за нещо, винаги ми казва, че във всеки един момент може да ме замени и ако нещо не ми изнася, да изчезвам. Показва ми и съобщенията си в социалните мрежи, буквално стотици мъже и пишат. Но това
е само като се караме понякога, иначе е сериозна към мен и връзката ни. Не ми изневерява и не ме лъже, проверявал съм много пъти. Разбира се, без тя да знае, защото не обича проверки и обяснения и може би би ме оставила заради това. В секса е добра, чука се като гимнастичка и е тясна, позволява ми да си играя с краката и, все пак съм фуутфетишист и без женски крачета не мога. Другата ми страст е да лижа. Знам, че го прави за себе си де, но и на мен ми е не по-малко приятно. Всъщност май гледа само собствения си кеф, ама и на мен ми е кеф както казах. Не е материалистка, учи и работи, забранила ми е да и купувам каквито и да било подаръци. Обаче едно нещо много ме човърка - че е била с много мъже, сравнява ме с тях и не я задоволявам. Това са само мои мисли де, не ми го е казвала, но се комплексирам донякъде. Не ми е малък, ама пустото съмнение... Няма и как да я питам, дори да съм по-зле в секса от другите, едва ли да ми каже. Как да разбера истината.

Коментари

1.   Това е невъзможно, няма как тя като е на 22 да е била с толкова хора. Те даже и 40 годишните нямат такава бройка, освен ако не са проститутки.

2.   Значи искаш да кажеш, че е станала като фуния долу?! Базикам се!

Брат, ако бях на твое място, щях да я зарежа не защото не я обичам, а защото после хората теб ще обсъждат, а не нея. Нея и да я говорят, ясно е, че не й дреме. Ама друго ми е интересно - тия, от които си чул, че била спала с 200 мъже, те всеки път ли са ги брояли, или само е така да си извадят една цифра на устата?! Ако това е истина, просто я напусни! Не ти трябва такъв човек в живота.

Гаро

3.   Малко трудно ще се почувстваш добре с такава жена. Не знам кой би се чувствал добре, може би някой сутеньор. Колкото да краченцата, повечето жени са с крака. Ама,ти си знаеш.

4.   Зарежи я.

Тази е от типа "И Бог не може да ме има."

Винаги ще има leverage върху теб.

Ама честно казано ти звучиш като "cuck" така че едва ли имаш ташаците да я зарежаш

Така че и лижи кракта и путката и нека те мачка

Явно те кефи

5.   Била е с 200 мъже преди теб?! Не те ли е гнус да я докосваш?
И ще трепериш да не кажеш нещо неправилно и да те замени с друг :)

от жена

6.   Такава жена пускащана всеки, не събужда уважение умен. Аз съм на 30, а съм била само с двама. И какво значение има колко я искат. Лесното и достъпно то го искат всички.
Това са прекалено много мъже, а е само на 22 г. Според мен жената, оставя по нещо от себе си във всяка връзка и се изхабява за всеки следващ, затова преди много са държали жената да е девствена. Такава жена не може да бъде само с един мъж цял живот.

7.   На 22 и е спала с 200 мъже? Ти изобщо нормален ли си, питам се....
И малко ми е интересно как е тясна, при положение, че е разпорена от 200 мъже преди теб (с атрибути с различни размери), като с някои със сигурност е повтаряла. Естествено, че няма да я задоволяваш. Скоро ще иде да спи с някой друг , ако вече не го и прави, и съвсем ще станеш излишен.
Вие мъжете ама грам идея си нямате какво правите понякога.
И после пишете по форумите "всички жени са курви".
Не са всички. Просто вие масово по такива си падате.
Вместо да ги порицаете или да ги пренебрегвате, вие шапка им сваляте на такива жени за това, че над 200 пъти са си разтваряли краката преди да ви срещнат.
Евала! Ето, и аз им ръкопляскам! Дано повече такива жени да има, за да си личим свестните повече и да могат да ни забележат правилните хора, които по правило се отвращават от 'употребени стоки' като твоята приятелка.

8.   Над 200 парчета до 22 г. Ако е почнала на 15 да речем, това прави по 30 хуя на година. Демек откакто е почнала, на всеки 12 дни е поемала нов през цялото време.

9.   Тая те е направила пълен комплексар пич. След нея силно че съмнява да успееш да имаш друга връзка. Смачкалата е и ти е смъкнала цената до нулата и те е приватизирала като фалирало предприятие за един долар. С над 200 мъже? Че да беше станала проститутка на витрините в Холандия, досега щеше да има два апартамента. Една жена, ако се изгаври така тежко с мен, да ми показва, че двеста нереза от социалните мрежи искат да я чукат и да ми казва, колко бързо може да ме замени, ще я вкарам в банята и ще я смачкам. После ще я изхвърля и да я взима който иска. Само, че който я вземи само ще я чука докато му омръзне и ще изхвърли. Такъв боклук за сериозна жена една ли някой ще пожелае, освен някой смачканяк. Една жена няма ли страхопочитание от един мъж, въпрос на време е тя да го смачка и после да почнат изневерите и гаврите.

Чингис Хан

10.   Имах такава връзка. Не и знам точната бройка, не е и нужно да я питам за това, просто физиологично резултатите бяха налице. Отделно като излезем на заведение почти нямаше случай, в който да не мине да я поздрави някой с ехидна усмивка.
В интерес на истината жената се държеше изключително добре и даже заживяхме заедно. Беше перфектно, само че аз не можах да преглътна факта, че съм баджанак с половината град и прекъснах тази авантюра.
Към ден днешен бих направил същото поради факта, че това нейното е характер и не се знае кога ще се отприщи пак.

11.   Това е жена. Браво на момичето- оправя си се сама в живота и го живее на макс, не цепи и басма на комплексари.

12.   За тези невярващите, че е била с 200 ще им кажа само, че преди познавах две момичета, и двете с нормални семейства, добри оценки в училище, ама пак си правеха състезание помежду си коя ще направи повече свирки, е не се съмнявайте, че пък някоя са я минали 200 човека. Авторът е много добър пример за днешния средностатистически мъж. С триста зора си е намерил една приятелка, която е турбо курва и която може да го замени с някой с повече от всичко само да щракне с пръсти и заради това момчета като автора са задължени да търпят подобни простотии, ако искат да правят секс редовно. Ама то пък и един секс..

13.   Брат, това са 30 метра хуйове, както искаш, така ги гледай. 200 парчета по 15 санта са си 30 м. Да ти го кажа нагледно - едно легло персон и половина двойно легло е 160 х 200 см. Демек ако наредиш всички хуйове по периферията на матрака, ще го обиколят 4 пъти и половина. Ако си фен на футбола, това е почти половината широчина на футболно игрище. Ако си шофьор, това са 2,5 автобуса.

15.   Бягай надалеч докато не си затънал още повече.

16.   Е, ама е красива и се чука като гимнастичка, нали тъй? Хвани си някое невзрачно момиче, което на 22 я е била с 1-2, я не и се успокой. Ама не щеш, а? Идеята е да е секси мацка все пак. Тогава ще търпиш и върволицата от кандидати, за които може да се остави на мига, и всичките ти баджанаци. Пищите за готини мадами, ама не щете да им сърбате попарата. Е, няма как да стане... Ако може да е на 18, да сте ѝ първият, да е 10/10 и да има очи само за вас.

17.   И какво като е спала с над 200 мъже? Една съвременна независима жена има пълни права над тялото си и прави каквото си пожелае с него. Ти не си й собственик, не си й никакъв, че да имаш претенции за това с колко мъже да спи. Колко мъже са допустими според теб? 0? 1? 2? Твоето мнение няма никакво значение. Ако иска с 2000 мъже да спи, евала й! Знае какво иска и как да го постигне момичето! Ти ще слушаш и ще изпълняваш, защото жена като нея е силно желана и още утре ще те замени с друг. Колко жени ти пишат на теб на ден да те свалят? 1? 0? А на нея й пишат стотици мъже, пич. Ти си почти на ниво аксесоар за нея, който трябва да си върши работата без да имаш претенции.

18.   С 200 мъже и тясна отдолу?Честито!!!Свалил си курвата на квартала!!!!От Ж на 57г.,била само с един единствен мъж

19.   До 17,
Браво, много е оборотна жената. Още с 200 да спи. Всеки самоуважаващ себе си мъж няма да му е приятно подобно нещо! Всяка самоуважаваща се жена няма как просто да спи с 200 мъже, освен, ако не практикува най-древната професия или няма и ни най-малка самооценка на себе си, тялото си и душата си.
Да заминава да се *бе, с който си иска нито е последната жена на света, а още по-малко най-красивата.
Ние в наШто село им викаме парцали!!!

20.   Едно време имаше един Торбалан тук. Според неговата теория трябва да се радваш, че дори след 200 салама избрала твоя. Това си е чест. Ако се задържите въобще де. На мен не ми се вярва цял живот да е сменяла пръча на всеки 12 дни, пък ти да и се виждаш манна небесна и да е с теб вовеки.

21.   Завиждам ти, че си си намерил опитна жена.

23.   И вагината се отпуска/разширява заради натрупаните годинки, както и всичко останало по тялото, след раждане или от прекомерното използване на големи дилда, фистинг и т.н. Освен ако половината от тия 200 не са били с пишки поне колкото бутилка от 0.5л. и не ги е ебала редовно, няма как да стане като попски ръкав, айде стига глупости.

24.   Изобщо не бих си и помислил за връзка с жена, която са я ръчкали 200 души! Ако ще и пари да ми дават, ако ще и ангел небесен да е...
Това ако роди здраво дете, и въобще ако успее да роди, ще трябва да черпи до края на живота си!
Ти знаеш ли, че всеки отделен човек си има собствена микрофлора и микрофауна - там долу, в червата, в слюнката и навсякъде? Семействата обикновено споделят общи щамове, понеже живеят заедно... Ти представяш ли си какво става, и какви мутации/малформации могат да възникнат в кофа, в която всеки си е посял бацилите?!
Това е ужасно! Дори не искам да си го представям! Не съм от гнусливите, изобщо даже, но подобно нещо ми изправя косата и ме преизпълва с отвращение...

25.   16,бате всяка може да има 200-2000 мъже.
Познавам грозни жени с над 100 бройки,познавам и много красиви жени с по 3-5 партньора.
Всичко опира до възпитание и морал.

27.   Не мисля, че проблемът, в случая, е точно бройката. Аз съм бил с жена, която на 24 беше девствена и повярвай ми, не бях очарован. То бяха само страхове - от абсолютно всичко. Но това е друга тема...
При теб, мисля, че големият проблем е поведението - това, че те заплашва с глупости от типа, как може да те замени и т.н. Не съм много опитен в социалните мрежи, но съм наясно, че абсолютно всяка жена там - независимо от възраст, визия и т.н. може да си намери секс партньор и да се хвали с фенове. Винаги ще има някои, които ще си падат точно по такива като нея, или ще искат да го направят така - за спорта. Предполагам, че това поведение щеше да е същото ако беше спала и с 2, и с 20 мъже. И точно това е нещото, което аз не бих изтърпял. Още при първият разговор от този тип щях да се махна от нея. Няма човек, който да заслужава да търпи такива евтини манипулации и заплахи...

28.   От 17: баси не вярвах, че ще получа толкова добра оценка. И тука ли навлиза cuck културата? Не знам хората не схванаха ли, че мнението ми беше лек сарказъм?

Жена с над 200 мъже зад гърба си просто не става за сериозно обвръзване и няма защо да се мъчиш в общия случай. Има психологически и емоционални проблеми и изнудването, за което споменаваш (че можела да те замени много лесно, затова да й робуваш) е изключително гнусно, отвращаващо и долно и дори и да не беше спала с 200 мъже това трябва да ти е основният мотив да се разделите. Такива жени като цяло са с много ниско самочувствие и затова търсят валидация от много мъже, често и под формата на секс, но си слагат маска на жена с висок статус. Ако 5 дни подред не й пишат мухльовци в инстаграм и фейсбук ще изпадне в криза на идентичността и ще започне да мисли за пластични операции. Заебаваш ги тези жени и това е. Нито семейство ще иска, нито деца, нито нищо. Не става за сериозна връзка тази жена. Такава ли жена искаш да е майка на децата ти? "Сине, майка ти счупи над 200 кура преди да дойде моя ред, затова не се притеснявай, че бъдещата ти жена се е чукала с 500 други мъже, тя е истинска жена, а сега е твоят ред!".

29.   28, нормално, всеки втори/а е курволяк.

30.   Много ценна жена си намерил, щом толкова мъже я предпочитат.:)))
По-добре не търси никакви истини и сравнения- тя на повечето от тези 200 имената им не помни, камо ли физиономиите и изпълненията. Някои са били по-добре в секса, други - по-зле от теб. Прави си кефа за момента и не се задълбочавай повече. Не си ѝ първият, няма да си и последният, просто си ѝ удобен по някакъв начин.

31.   до 16

Няма как да я е опънал половината квартал и да е 10/10. На външен вид може и да го докарва, но гаранция в мисленето - не.
А ако я е минал половината квартал шанса да я опъне и някой от останалата половина е доста голям. Наречи го какво искаш - начин на мислене, на държане, на леснодостъпост.
И такава жена на какво ще научи детето си ? Ние много се обичаме с тате, но преди него имах още 30-40 гаджета ! Или бройки, не знам как се наричат такива "връзки" .

32.   27, би ли споделил за какви страхове (при тази, девствената на 24) става дума? Моля модераторът да одобри коментара ми.
Благодаря!

33.   31, 10/10 касае външният вид. Масово мъжете искат млада, невинна, но много красива и вярна жена - рядко съвместими качества. Че и да е мръсница в леглото, ако може, ама аз да съм ѝ втория. Пичът от темата си е хванал оборотна красавица с креватни умения, ама не иска да носи евентуалните последствия от това. Хем това в онова, хем душата в рая... няма как да стане, освен ако не извадиш някакъв страшен късмет, което рядко се случва. Ако е привлекателна дамата, логично е да бъде доста желана и да има голям избор. Как ще го използва и дали ще манипулира мъжа до себе си вече е въпрос на възпитание и манталитет, които в случая липсват. А той вместо да я остави и да се простре според възможностите си, драпа да е с нея и се оплаква, че троши курци през вечер. Еми, искаш засукана мацка, получаваш си я с багаж, това е.

Номер 16

34.   27, от кое не си бил очарован - от това, че ти правеше всеки ден френска, и ти лижеше ануса, а ти си пълно дърво в леглото, не само според нея, но и според другите ти бивши ли? И не й достави никакво удоволствие. Като не беше очарован и не си я харесвал истински, защо я покани да живее при теб и все още искаше да си с нея, след като прави секс с нея?!

МОЛЯ МОДЕРАТОРЪТ ДА ПУБЛИКУВА КОМЕНТАРА МИ! ВАЖНО Е, УМОЛЯВАМ ВИ. БЛАГОДАРЯ!

35.   Хем казваш тясна, хем с 200 мъже?! Или си страшен балък, или долу е като гърлото на буркан.

37.   Тая е тъпа бе, ка ще брои до 200, тя не мое!

38.   Измислена история - коя на 22 ще е спала с 200? Че тя на 12 ако е почнала, на година трябва да ги е правила по 20, тоест по почти двама нови всеки месец. Не ги измисляш добре - следващия път се постарай повече.
Ж22

39.   Освен че е курва е и глупава щом не може да брои до 200. Освен ако не е проститутка.

42.   Н24,
Не би помислил, ако знаеш! Ама, жените крият усърдно тези факти, да не мислиш, че някоя честно ще си каже?

44.   Благородно ти завиждам. Намерил си си жена прожесионалиска. Такава си търся да ме учи. М26 детствен. Само на чикии.

45.   От 27:
34, ти да не си ми светил, за да знаеш кой на кого какво е правил всеки ден?! И откъде реши, че съм живял с въпросната?! Да не би да припознаваш себе си в някоя история? Аман от тъпи парчета. Прочитат едно мнение и са вече във филма...

И понеже виждам, че и 34 и 32 са един и същи човек, все пак ще обясня: Момичето не беше никак лошо, но беше решило, че е време някой да и помогне с девствеността и. И затова се стигне до там. Същевременно беше чела всякакви книжки и публикации за най-ужасните неща в секса. И затова се страхуваше от всичко. Презерватив - ок, ама ако се скъса... Лизане - ок, ама ако се протрия... Дори се стигаше и до това: " Да не се схвана в тази поза...". И още един куп такива неща. Разбирам, че някои мъже биха били очаровани от доверието и много търпеливи. Но просто това не е за мен...

46.   И аз съм на 28, вчера една ме попита за бройките ми, и верно послъгах без да искам, броих, броих и забравих наистина 2, а не са много - 12. Тая как помни до 200? Особено като е било нещо мимолетно не се помни.

И то на 22? Според мен или историята е фалшива, или тая е садист, лъже и се кефи като страдаш. Изобщо какво самоуважение имаш, след като си се обвързал с това същество?

47.   Също все пак си пусни пълен пакет изследвания за полово-предавани болести, ако ти е мил животът и искаш да имаш поколение. Отново, сматям че тая е била с двама и си четка егото с фейсбук обожатели, но в крайна сметка защо си с човек, който те унижава? Трябва много, ама много да работиш върху себе си.

48.   27 и 45, извинявай, реших, че си мръсникът, който отне девствеността ми и че на всичкото отгоре се жалва от мен по форумите. Благодаря за успокоението и благодаря на модераторите за съдействието! Извинявам се.

49.   Евала 9,
И виж пича вика че, не му е изневерявала ахахахахаха горкия.

50.   хахаха имах подобна, в леглото беше пожар, имаше много опит, спеше и с други докато беше с мен. Разбрах го това и просто си изпълних всички мръсни фантазии с нея щото ми беше ясно, че е боклук. Така, че ако имаш някакви много тайни фантазии, които ти е ясно, че нормално момиче не би направила - сега ти е момента, при мен бяха няколко месеца на тотален разврат и порнфилми от най-гнусните, защото за нея нямаше нищо забранено и беше страшна мръсница. След като ми писна малко по-малко се дръпнах, но оставяйки си вратичка ако пак ми се правят извращения да мога да я викна за 1-2 седмици и да се разцепим от разврат.
Това е единствения вариант ако искаш да не си губещ.
Обаче този тип жени са от най-долните отрепки, с проблеми, с лошо детство, лошо семейство, ниска самооценка, нулеви ценности и обикновено не са топ най-красивите, за това очакват и искат мъжете да са луди по тях - защото нямат нищо освен една путка, което е достатъчно за мъжете комплексари, които просто им се ебе без значение какво.
Мъжете със самочувствие и статус искат жена, която има много повече качества от това да си вдига краката на всеки.

51.   Съмнявам се да са 200, дори не мисля че може да запомни такава бройка. Но факта, че теб не те отблъсква ме шокира? Целия град минава някаква и пак намира балък,който да си я вземе.

52.   Цитираме номер 50:

"при мен бяха няколко месеца на тотален разврат и порнфилми от най-гнусните"

"но оставяйки си вратичка ако пак ми се правят извращения да мога да я викна за 1-2 седмици и да се разцепим от разврат. "

" което е достатъчно за мъжете комплексари, които просто им се ебе без значение какво."

Стори ми се някак забавно това откровение за изпълненията на този пич, все едно е голямо геройство да клатиш Мара общата, а накрая съвсем точно да дефинираш какъв тип мъже се занимават с такива жени. Това един от онези "Oh, wait" моменти :)

Но номер 50 е прав за едно - "Мъжете със самочувствие и статус искат жена, която има много повече качества от това да си вдига краката на всеки. "

Малкото спестено уточнение е , че "мъжете със самочувствие и статус" не чукат междувремено всяка к*рва която им пусне. Че чак и да се гордеят и хвалят с това. И накрая да претендират, че търсят, и най важното - заслужават, свястна жена. Иначе става малко лицемерно и проява на двоен стандарт. Сиреч, ако мъжа е клатил 10 к*рви е ебати героя, ръиш ли :). Ама ако жената е чупила кранчето на 10 пича, е "най долната мръсница" :) Съвсем закономерно това дразни жените, разбирам ги.

Но това си е в реда на нещата защото зрелите хора и от двата пола много добре разпознават манталитета и поведението на по слабохарактерните хора които дефакто си ходят след онази работа, без значение кво говорят, и просто странят от тях. Защото най накрая са осъзнали, че си е загуба на време да се занимаваш с тех. Междувременно се забавляват с изцепките им :)

53.   50, и какви пък да тези "извратени" фантазии", които никое "нормално" момиче няма да изпълни? Питам от любопитство да разбера дали и аз случайно не спадам към "ненормалните", ако че съм само с първия си. Т'ва мъжете все си хващате някакви дървета в леглото, понеже са "свестни", пък после мрънкате, че секса не върви или че "свястното дърво" ви е изневерило.

55.   Ти кажи къде я намери, за да знам къде да не ходя!

56.   200 не е нищо. Ожени се за нея и й къпи бяла свадбена рокля.
Аз ако намеря някоя с по-малко от 350 ще се оженя веднага.
Извадил си късмет брат.
Жени се докато не си я изпуснал.

57.   Тази жена не си заслужава, независимо как се представя в леглото. Мъж с достойнство не би си затварял очите срещу някакво изнудване тип "Заменим си и с хилене ти го казвам най-нагло в очите, а ти ще трепериш и ще правиш, каквото ти заповядам, иначе ще си дам оная работа на друг да я пълни! ". Има мъже, които буха търпели какво ли не, само и само да топнат чушката, но всеки решава как да постъпва в живота си.

Номер 33, бих допълнил нещо относно думите ти "Масово мъжете искат млада, невинна, но много красива и вярна жена". Факт е, че има една малка част мъже, които искат някакво невинно момиченце. Но повечето мъже искат жена с излъчване на властна кучка, а не на някаква невинна и красива. Има красиви жени, които са буквално безлични, макар и наглед да са с правилни черти. Кучката не е задължително да бъде красива. Тя просто излъчва обиграност, винаги готова е за бурни страсти, има по-натокана походка и е по-откровена в търсенията си на мъж, отколкото са преобладаващата част от жените тип "средна хубост", които се преструват на привидно много скромнички и свестнички... , поне докато не дойде един момент, в който покажат истинската си същност. Точно те са много по-лукави и пресметливи, отколкото една кучка, която ясно и недвусмислено заявява какво иска и какво може да очаква мъжът в замяна (да не се разбира само чукане, защото и много тези "скромничките" разчитат на същото).
Бил съм с хубави жени, елегантни и изискани. Но непосредствено преди или след раздяла изненадващо са се показвали като неуравновесени, бесни и устати (представи си хубавката и невинно усмихната Жени Калканджиева на конкурс за красота, а после си я представи как е пияна-заляна кирка и цапната в устата като селски каруцар: една и съща жена, но в единия случай е кротка за пред другите, защото така се очаква да се държи, а в другия показва истинския си нрав без задръжки). Бил съм и с не по-малко сериозни жени, но обиграни властни кучки, които далеч не са били красавици. Е, мъжете на улицата си счупваха вратовете подир кучките. А за бибиткането на колите да не говорим.

- Кифлоприземител

59.   Ех, разсмяхте ме!
Бройките са недоказуеми! Имаш ли снимки на калъп с тези 200? Кой твърди това? Ако някой ти завижда, че си имаш готино гадже може да ти наговори за нея какво ли не, а ти ще го приемеш за чиста монета. Тези с многото бройки винаги ще ти кажат, че ти си втория или най-много третия.
Сигурен ли си, че вследствие на многото прокрадващи се у теб съмнения не мърмориш за какво ли не на приятелката си и тя да ти отвръща по този начин, само и само, за да я оставиш на спокойствие?
Знаеш ли, че приятелки са идвали да ме питат, ти спала ли си с еди-кой си, защото той се хвали, че е спал с теб. Знаеш ли колко е гнусно да чуеш, че някой, който дори ръката ти не е докосвал лъже за подобни неща?
Промени поведението си в леглото, защото клиторният оргазъм е силно, кратко, но значително по-повърхностно преживяване от оргазъм, предизвикан от един твърд мъжки инструмент. Ако искаш жената да те уважава, дръж се като мъж, а не като лесбийка или заместител на нейните пръсти.
Кака