Случвало ли ви се е?
Здравейте! Попадали ли сте в ситуация в която търсите и се интересувате от даден човек, но на този етап не отвръща със същото внимание като вашето и да речем след няколко месеца, година или повече от година човекът се появява отново в живота ви от нищото? И колко време им отне да Ви потърсят отново? Ще се радвам ако някой сподели историята си:)) Намирам се в подобно положение и се чудя ако сега спра да се интересувам от дадения човек дали след време ще се сети за мен..

Коментари

1.   След колко време ще се сети? Ти, наистина ли мислиш, че някой, като си разкаже неговата история, с нещо това ще ти бъде полезно?

2.   Не ми се е случвало. И да се случи, просто няма да му обърна никакво внимание. Ясно, че е останал на сухо и търси резервен вариант.

3.   Това звучи толкова отчаяно и жалко...

4.   Ако е сериозен в намеренията си, Да ще го направи, ако не го направи- не съжелявай, просто не е точния за тебе човек.
Предпогам си момиче и чакаш някое момче да те потърси, в редки случай обратната комбинация се среща, но тогава ситуацията е различна.

5.   Да, бях хлътнала по един откачалник, който беше и син на мафиот и беше бандит на всичкото отгоре, но набързо ме отблъсна с отношението си и ми беше казал, че нищо не изпитвал и не е сигурен, че иска да се видим, след малко по-малко от година ми писа от някакъв профил: "Извинявай, че така се държах, но имах много проблеми на главата, искам да сме заедно, ще те обичам много тинтири-минтири", и аз така го натирих, че повече не ме потърси.

6.   Искаш да разбереш каква е вероятността някой, който не се интересува от теб, да се плесне по челото след време и да си каже: бе да му *** майката, как я изпуснах тая мацка? Намира ти номера и ти се обажда.
Ако е останал съвсем на сухо с празна резервна скамейка, може и да се получи, иначе едва ли :-) А и да се случи, дали си струва?

7.   Ми то и аз се надявам да се върне моята жена, но не защото съм на сухо, ами защото всичко без нея е празно. Липсват ти дори най-малките нещица и детайли без любимия човек.

8.   7 - Колкото и да съм държала на някого и да ми липсва, не бих го чакала месеци и години да се сети за мен и да се върне, след като сме се разделили. Щом не е с мен, значи аз не съм неговият любим човек, бих се постарала да преодолея липсата му.

9.   Все още се сещам за теб Р...

10.   Помисли си, случвало ли се е да искаш нещо, чак да го преследваш, да си обсебена от него, но така и не идва докато в един момент когато вече си спряла да му отделяш цялата си енергия, то само идва. Така е в живота, така се сещат и някои хора да пробват да се върнат в живота ни, но ако те някога сами са пожелали да си тръгнат, ние не трябва да съжаляваме. Явно са осъзнали преди нас, че просто не си пасваме. Минава време, понякога повечко години и те си мислят, че се сещат за нас, но всъщност се сещат за хубавите спомени, като забравят за причините, довели до раздялата ни един от друг, тогава отново търсят контакт с нас, но не бива да ги допускаме отново, защото най вероятно случката просто ще се повтори. Така че живей си живота, ще срещнеш нови по подходящи хора и най забавното е, че когато това стане и човек се чувства щастлив, тогава сякаш хората от миналото усещат и се появяват отново, просто ги привлича това, че си щастлив, но не бива да ги приемаме отново, иначе пак можем да се окажем в предишната тъжна ситуация.