Мъжете сте прости и ограничени същества.
Мъж съм и го пиша. Очаквате всички от жените, станали сте по-меркантилни и по изискващи и от тях, а дори деца не можем да видим, пък се имаме за нещо повече. Аз самият съм мъж и съм успял, да изкарвам добри пари, да се грижа за семейството си, да съм глава на домът ми, който е моя собственост и съм приютил жена ми в него, но тя ми роди две деца и последните си сили даваше, като луда за тях. Така и до ден днешен. Никога не им е липсвала грижа, в повече даже, така че да не им липсва и нищо друго. Аз съм този, който работи, обезпечава, давам финансови блага на жена ми, на двете ми деца, тя върти цялата къща, домакинство, работи на половин работен ден, защото не й давам за повече, плюс целодневно гледане на деца и то по трудния начин, защото са с малка разлика. Готви, чисти, пере. После в спалнята, с последни сили, ми се отплаща подобаващо. С нейната заплата, тя си покрива нейните нужди, ходи на епилация, козметик, процедури за лице, понякога си купува дребни, женски артикули и дава и за децата, каквото остане. Но в сравнение с моето е нищо, аз съм главния, аз съм мъжът. На вас какво ви става, не мога да разбера? Жената е слугинята, ние сме главните, силните, работим, изкарваме финанси, прехрана, авторитет. Ние даваме апартаменти, коли, имоти и жената се пренася там и разполага с тях, но е вечно на наше разположение, ражда децата и всичко до милимунда е длъжна, да прави за нас, мъжете и за нашите деца. Да, но аз деца не мога да родя, така че няма какво да изисквам от нея. Дори от донор не мога да си направя дете, а всяка жена може. Защо карате жените, да се имат за наравно с нас? Мъже, ние сме виновни, но се обръщам към днешните мъже, като човек, който макар и да се има още, с детски акъл и младежки предпочитания към музика, филми и т. н, е на години. И то не малко. Вие ги правите феминистки, еманципирани, капиталистки и какви ли още не л*йна!!! Работили наравно с нас, учили наравно с нас, да имали и те апартаменти, коли, пари, активи, финансови облаги от техните и ако можем ние да им ги ползваме и да играем тяхната роля. Така се имат за повече от нас и нашето мъжко самочувствие и достойнство остава на дъното, бе тъпанари такива! Ми няма да работят жените ни, наравно с нас бе, като се омъжат, ще работят или на половин работен ден, или вкъщи почти през цялото време. Домакинството, къщата, печката, прането, децата, сран**то, безкрайната кочина, кой ще я оправя? Ние ли, мъжете, ползвайки техните коли и апартаменти, все едно сме едни обезценени боклуци, слаби, разчитащи на слабополовите, нежни женички... Повръща ми се от днешните мъже, и се радвам, че аз и баща ми, не възпитаваме така синът ми, който скоро ще стане тийнейджър. А вие, драги дами, знаете си мястото къде ви е и се научете, да навеждате глава и да изпълнявате, ние обезпечаваме жената, с нуждите й, като е наша съпруга и вече е омъжена за нас, за да финансираме и поддържаме семейството и най-вече, децата си!!! Най-вече децата ни. Относно простотиите, екстеншъни, фризьори, маникюри и глупости, съм съгласен само за прическа на фризьор, един път в седмицата да речем и толкоз. За друго казвам, че финансирам и покривам разходите на жена си и децата - мъж съм, плащам всичко за домът, режини, сметки, храна обилно и какво още се сетите. Няма да допусна жена ми да прави това и аз да изглеждам като долна п*тка!!!

Коментари

1-50 от 68

1.   "После в спалнята с последни сили ми се отплаща подобаващо".
Ей това като го прочетох и паднах от коня.Човек,що не вземеш и памтник в хола да и издигнеш?А не мислиш ли,че тя в спалнята просто продължава да те цоца-буквално и преносно.

2.   Пак някоя постоянно прескача стара мома с нереализирани амбиции за мъж, който да и даде апартаменти, имоти, доживотно обезпечаване само защото можела да ражда……. Толкова ли си зле бе мила, че освен за инкубатор за нищо друго не ставаш………?

Чингис Хан

3.   "А вие, драги дами, знаете си мястото къде ви е и се научете, да навеждате глава и да изпълнявате, ние обезпечаваме жената, с нуждите й, като е наша съпруга и вече е омъжена за нас, за да финансираме и поддържаме семейството и най-вече, децата си!!!"

Да бе, ще наведа глава пред мъж, изповядващ партриархални комплекси от времето на последния ледников период. :D Аз Тарзан, ти Джейн. Колкото не харесвам използвачи и консуматори, толкова не си падам и по алфа мачовци. Добре, че си женен, та не ми се налага да се занимавам с теб. :D
Харесвам силни и независими мъже, които харесват силни и независими жени. Бракът не е договор за взаимна изгода (бартерна сделка), а израз на любов и преданост.

4.   Как си проютил жена ти? Тя бездомна ли е била? Ти си я прибрал от улицата и си й направил децата. Колко мъже ще приберат бездомна жена, адмирации.

5.   Пич, моля те , отвори си една биричка ....

6.   До тук само ми става ясно, че жена ти явно много те обича, понеже аз толкова досаден мъж не съм срещал през 30-те си години живот... Гадове под дърво и камък, но такива досадници не. Не знам как те търпи изобщо въпросната дама, сигурно заради всичките материални привилегии, които изброи. Не се ли се замислял, че и те са хора, и някои от тях искат да постигнат нещо сами, без някакви надути пуяци да им снасят? След като си толкова "преуспял", отиди и си плати на психиатърче - явно ти трябват няколко сеанса. Не вярвам и да си на "възраст", а в същото време да ти харесват съвременните филми, музика и т.н. форми на "изкуство". За мисленето ти на хлапак, няма две мнения. Лошото е, че днес се намират тук-там и някои хлапаци с по-разчупено мислене... И в крайна сметка, всеки си има обстоятелства - не всеки има привилегията да е роден с мама и татенце да го дондуркат в саксийка, а той след това и за житейски философ да минава. На това се казва неравен старт в живота и всеки драпа - кой, както може. Не е твоя работа, след като никой не се занимава с теб, именно ти да казваш кой какъв е. Поне като се пишеш за яхнал гризли полуразголен, вземи и застани зад думите си като мъж - с лице и име. Но силно се съмнявам и да си изразяваш така свободно комплексите някъде освен в анонимни форумчета като това. Иначе щяха да те повъзпитат други, след като и двамата ти родители не са успели...

7.   А ти авторе, си срам за мъжкото съсловие! Нямаш си на идея колко са гадни, коварни и меркантилни жените в България. Правят на нищо мъжете си, не се грижат за децата си и не ги възпитават, затова от малки стават боклуци. Така че ТИ авторе си прост и ограничен щом не виждаш това. Нямах намерения да пиша повече тук, но бях провокиран.

8.   Авторе. не сме ти в къщата, нито на издръжката, че да определяш на кой къде му е мястото. Може да се правиш на голямата работа само пред онази, дето си я "приютил" в дома си да я ползваш за слугиня и инкубатор.

9.   Имам собствен апартамент в центъра, платих си наскоро последната вноска и мъжът ми живее в него, чисти и готви, защото обича, аз не припарвам до печката. Пръсни се от яд.

10.   Много си се наел нещо. Спокойно.

11.   Майко, такъв симп до момента не бях виждал. Синчето ми, ако наистина си мъж, вземи помоли чичо доктор за едра доза конски стероиди, барем ти паднат накрая плаващите тестиси. Няма по-жалко от подпичкването. Ако пък си женско, пак си фемсел. Какъвто и да е случаят, психиатър ти трябва.

14.   Вече не се чудя защо толкова се гордея, че съм гъркиня, а тва че имам и българска кръв е само срам за мен. Цялата държава ви е посмешище буквално. Авторе за бог ли се мислиш, че да ограничаваш свободен човек.

15.   Автор е, мъжът ми живее в моя, собствен апартамент и кара моята кола с пълномощно.. работим за що-годе еднакви пари. Я, моля те кажи сега кой на кого е длъжен да коленичи?

16.   Аз като мъж изобщо не се обиждам от автора, неговите излияния ме забавляват. Но подозирам, че ще настане още по голяма забава когато феминистиките засекат това изречение - " Жената е слугинята, ние сме главните".

Пичове, аз предлагам да последваме един от съветите в коментарите, да си отворим по една биричка или там кой квото пие, и да се наслаждаваме на представлението. Ние и без тва сме "прости и ограничени" и нашия глас в този хмм.. диспут нема да се брои :)

17.   Та искаш готвач- жената готви 500 лева
та искаш прислужница- чисти пере глади 500 лева
искаш децата да са написали контролните- 300 лева
на края искаж и жена в леглото 1200 лева
е какво искаш

18.   Ама и вие пък веднага му се вързахте, че това има жена. Звучи точно като отхвърлените тук, които се пеняват до припадане с цинизми и престъпни закани към жените. Има един смачкан мизерник, който все опява къде ни било мястото и как трябвало да ни бият и убиват- точно на него ми прилича. Вероятно е някой дърт прошляк едва свързващ двата края, който гледа как жените изкарват поне петорно на неговата заплата и се пръсват от живеене.

19.   "Жената е слугинята, ние сме главните"
"После в спалнята, с последни сили, ми се отплаща подобаващо."

Хей пич, голям тартор и деспод се изкара. Не прекаляваш ли малко с господарските си маниери и разпореждания? Бих казал за съпругата ти само "Горката женица! Как те търпи още, не знам."
Жена ти, не ти е робиня! Тя се е изтощила цял ден от работа, за да ти угоди, а ти вечерта в караш да ти се отблагодарява и със сетни сили секс да прави с тебе.
Ами, я си представи, че днес примерно, жена ти не е била на кеф и не сготвила за ядене? Тогава, какво се случва?

20.   Ти си за лечение. Обади се на 112 да те прибират.

21.   Номер 9,автора съм,твоя любимец , заради такива простички и феминистки като теб, ние мъжете губим функцията си и правата си на този свят. Аз трябва да съм на твое място,жена ми на мястото на мъжът ти. Ти ценната мъж ли си,мъжкарана ли си ,камион ли караш,бе тираджия ? С душа на алчен тираджия , жена с мисленето и правенето на мъж, изобщо мокриш ли се,по време на еб*не? Или ти го е*еш "твоята"? Защото ,това въобще не е мъж, а унижава силата и могъществото на нашия пол. Жената ходи при мъжа,той трябва да е осигурения,тя домакинята. Всички да млъкнат. Чингиз Хане , ако майка ти или дъщеря ти,са стари моми, или ти е омръзнало,да ч*Каш жена си, отиди на психолог и помогни на тях и себе си. Защото аз съм мъж , първото което е ,второто което е ,съм женен за зло или за добро и да аз трябва да имам и дам от мен имоти,коли и апартаменти на жена ми, тя трябва да идва и да се снесе при мен, нали за това е жена ?!? Да дойде,да роди деца,да отдаде живота си на тях,на кухнята, домакинството,спалнята и почитта за това,че аз съм мъжът и аз имам и давам. Ясно ли ви е , пчелички?

22.   100% Това е писано от жена.

23.   По шопски ще ти отговоря.
Оти се пенявиш са толко? Това почти съм сигурен, че е писано от жена, която има за цел да ни накара едва ли не да се покайваме, че не сме путкопоклонници.
Обаче ако си мъж, не ти завиждам за нищо. С това мислене си за никъде.

24.   Това е писано от жена. Един мъж никога няма да напише "Мъжете "сте" много еди какви си"... Тема-провокация.

25.   Авторе, и като се събуди, краката отвити, а чехлите ги изяло кучето, нали?

26.   Абе ей, женщини тъпи, какво ми се правите на мъже с п*шки ,а нас на п*тки, да ни давате апартаменти,коли,къщи?!? Нашият мъжки авторитет и величественост,къде отива ?!? Ние ли трябва да раждаме вместо вас и да сме слугините вкъщи, защото видиш ли,вие искате да сме мъжът,дето издържа семейството и дава финансите и активите ?!? От автора питам,къде са ви п*ткитеееее да е?!?

27.   Т.н мъже, познавам лично мъже като вас -еми, жени им разгониха фамилиите, унижиха ги, беше страшно. И, то, не някакви кучки- най-обикновени жени. Мит е, че сте нещо велико и жените са втора ръка хора. Колкото по-бързо го осъзнаете, толкова по-малко ще страдате.

28.   Според мен това е писано от жена, защотото пише “мъжете сте”, значи ти не си мъж. На мен също ми се иска да имам такъв мъж и да се държи така с мен, но не съм попаднала на такъв. Винаги съм се борила сама и съм си купувала всичко сама. Настоящият ми приятел ми казва, че не може той да плаща сметки, защото аз изкарвам повече пари от него, като цяло имам и повече имоти и повече спестени пари от него. Откакто е с мен доста дръпна благодарение на това, че аз постоянно го тикам напред, но още не може да ме настигне, а аз освен, че съм жена съм и по-малка от него. Това определено не е добре, защото имаме доста разправии на тази тема. Той е от типа мъже, от които ако му кажа, че аз ще плащам всичко веднага ще се съгласи. Аз обаче не искам да съм по-силната, всяка жена иска мъжът да е повече от нея.

29.   Авторе, социализмът наложи жената да работи, да има професия и кариера. Ако жената не работеше през социализма, а си гледаше семейството, идваше милиция и я арестуваха защо не работи. Така че думите ти, че това са го измислили жените са смешни и нелепи. Ако си млад и не помниш социализма, питай по- възрастните си роднини. Та това дето тръгна оттогава по навик или традиция продължава и сега. Другата причина жената у нас да работи е бедността и ниските работни заплати. Мъжът трябва да взима поне 3000 - 4000 лв, за да може сам да издържа жената и децата. А колцина взимат такива заплати? И да - в богатите страни жената не работи и си гледа децата, но тя получава майчински и детски от държавата, доста пари, така че тя не е без доход.

30.   Ами той и моя всяка вечер ми се отблагодарява подобаващо в леглото. Пъшка, охка, поти се, грухти, ама трябва да върши работа, задължение му е, нищо, че работи като вол по цял ден. То и аз пъшкам като ме напъни анално, но какво да правя обичам си го.

31.   Разни хора, разни идеали. Истината е, че на запад са така. Мъжът предимно се грижи за финансовата част, жената - за всичко останало. Ако остане без мъжа - има право на издръжка, защото реално този битов труд и гледане на деца наистина струва пари и е за сметка на професионалното развитие. Рядко в тези страни жените се хващат да правят кариера и тя почти винаги е за сметка на личния и живот. Принципно обаче, всяко семейство има собствена формула за успешен семеен живот. Вашият модел ще е много добър за голяма част от семействата, за останалата - не. Важното е, че сте щастливи и има любов. Истината е, че ако жената работи на 8 часа и иска развитие, наистина следва да се поделят домакинските задължения и грижите по децата, защото се натрупва голяма умора и в крайна сметка жената се чувства използвана и се озлобява. Някой по-горе спомена, че жените не си гледат децата и домът, вероятно работят на пълен работен ден и нямат сили за още работа. Такива хора просто трябва да пробват да ходят на работа, да гледат деца, да домакинстват, да се опитват и да полагат грижи за външнния си вид за да са ок пред половинката си
- поне 2 месеца да опитат, и после по друг начин ще гледат на нещата. Дали жената взима много или малко пари няма значение, ако е заета извън къщи около 10 часа с пътуването, и още поне няколко часа вкъщи - с домакинска работа и деца, то тогава е ясно, че ще се чувства зле. Така че авторе, действително за много голяма част от семействата това ще е щастлива формула, за другите - не.

32.   Въпросът, авторе и коментиращи, не е до пол, а до човешки манталитет, който е, разбира се, индивидуален. Съществуват и жени, които паразитират на чужд груб, съществуват и такива мъже — и двата варианта ми се струват недостойни, незрели и директно отвращаващи ме като личност.

Напоследък, честно казано, наблюдавам малко по-често съвсем различни явления от описаните из някои коментари — мъже, нанесли се в жилищата на приятелките си/съпругите си и каращи техните автомобили, претенциозно, уж случайно и тенденциозно забравящи, че сметките са общи, а не са приети като вечни гости на далавера (пардон, не са прибрани в пансион).

Една моя близка приятелка в момента е именно с такъв — пичът, като разбра, че живее самостоятелно в жилище, така се запеняви, такива любовни обяснения пусна, такива рози и бонбони раздаде, за да се нанесе при нея на първия месец от връзката им (прилъга я, че бил финансово затруднен и не можел да си покрие квартирата), не плаща и стотинка за сметки, качва се на нейната кола, паразитира, вече абсолютно се е самозабравил. Естествено прекрасното му отношение към нея приключи точно когато вече си „завоюва територията“ на оправено и на широчко. В момента тя стремглаво се опитва да се раздели с него, а милият така я манипулира чрез заучени стратегии, че бил „закъсал с парите“ и обсебва, че е готова да му плати благородно депозита и наема за квартира за няколко месеца напред само и само за да напусне и да се разкара, тъй като едва го понася. Жив да го ожалиш... като него други и от женски, и от мъжки пол — бол!

После защо изобщо не съм споменавала в началото на взаимоотношения къде живея, как живея, какво и защо — точно заради такива хиени, които само чакат да им се падне жертва тип „златен фиш от тотото“. Приятелят ми, с когото сме заедно от година, даже не ме беше разпитвал до преди 2-3 месеца за дома ми, камо ли аз да го забавлявам с тази тема. Човекът не си е и позволявал да нахалства, да наглее или да се побутва за постоянно при мен. На него му се казва Човек с главно „Ч“! Вече наистина точно заради това започвам да се замислям по въпроса за съвместно съжителство, защото съм се убедила, че не е с мен заради социален статус, апартамент и други подобни.

33.   Покажи тази словесна диария на жена си да видим какво мисли тя по въпроса.

34.   Сериозно? А кой тегли човечеството напред?
Айнщайнка?

35.   "че аз и баща ми, не възпитаваме така синът ми, който скоро ще стане тийнейджър" Тука ми намирсва че си жена незнам защо се предстваяш за мъж.Но мъжете не възпитават синовете си с бащите най често майките им помагат,докато обратното самотна жена бащите им помагат тоест заместват мъжката липса от ясно по ясно че жена е автора.А и кой истински мъж ще се хвали че възпитава сина си какво възпитания какви 5 лева в българия е джунгла възпитанието само те спира от прогрес в тая джунгл

36.   Авторка е, не е автор. Що за мъж ще напише толкова дълга измислица.

37.   Верваме че си мъж.

38.   На мен ми звучи като да е жената от темата за мъжа й и изневярата със скандинавеца, и която също се възгордя как северняка я е "ч*кал и лизал".... Сега просто се представя за мъж.

39.   До автора: забрави да споменеш за любовниците си! Ммм да, онези които намираш и се хващаш като удавник за сламка за тях и ги използваш за да им се оплакваш от натоварените си работни дни, до като жена ти е у вас, готви, чисти и ти гледа двете деца. Голям мъж - няма що.

40.   До 15. Ти вече си коленичила, след като си го приела в дома си.

41.   Абе, то хубаво авторв, ама да ти е хрумвало, че и жените са хора, че умат пеаво на мнение и че не всички си мечтаят да са домакини и майки. Затвори ме в кухнята и на 2 седмица, ще съм с нервен срив!
Обичам си работата у да, мъжът ми печели достатъчно, но аз просто не съм тип домакиня, която по цял ден да готви, да чисти и да гледа сериали.

42.   В този сайт сте малоумни ,не се обиждайте. Какво става с тези коментари ?!? Години минават,докато се одобрят или кво?

Модератор: въпреки заядливия тон и никаквото разбиране, ще отговоря най-възпитано. Първо бъди благодарен, че изобщо одобрих злобната ти тема, доста се колебах честно казано. Коментарът ти под номер 26 също го одобрих, само за да видят потребителите какво отношение имаш към хората. Считай този ми коментар като последно предупреждение да се вразумиш, преди да започна да ти оказвам всички теми и коментари и да изтрия и тази.

Второ - одобряването става изцяло на доброволни начала без заплащане. Все пак и ние имаме работа, семейства и ангажименти. Не можем да висим в сайта денонощно, коментарите са много, а сме само двама. Моята работа на работа няма кой да ми я свърши освен мен, а ме чака доста работа. Аз като ти одобрявам коментарите по цял ден, после на работа работата ти ли ще ми я свършиш и ти ли ще обърнеш внимание на семейството ми?

43.   От автора

***

Мод: прекаляваш с обидите към хората. При още един такъв коментар получавш бан.

44.   До номер 23. Не да сте п*ткопоклонници,но да не сте същите хиени и меркантилни същества,както жените. Мъж съм,не ни отива на авторитета и властта,която пола ни има,да чакаме от жена апартаменти,имоти,къщи и коли. А да попитам,ако не си поклонник на жените,тогава предполагам си сам и нямаш жена до себе си,дето да те обича,а? Прав ли съм,не обиждам никого в момента. И да,баща ми възпитава децата ми,заедно с мен. Майка ми не е до нас ,може да е далеч от баща ми ,да не са заедно,да не е в града ми,да не е в България... Защо непременно всеки ,трябва да има майка до себе си,дето да помага? Хубаво е ,но не всеки има тази възможност. Не говорете,без да знаете. Баща ми е възрастен,живее напълно сам ,но за сметка на това е като баба и дядо. Всеки път помага безропотно. Извини ме,модераторе.

45.   Манталитета на българите е такъв. Мъжете да се мислят за голямата работа, а част от жените следват принципа "преклонена глава сабя не сече". Хората кацнаха на Луната ще колонизират Марс те още спорят кой да издържа семейството. Във всяко семейство е различно. Няма точна формула. Повечето българи според мен се държат като съветски отпадъци.

46.   И двата пола имат сила, но различна сила (енергия ако щете) и не можеш да я приравниш една към друга, а точно това е, което се оптва съвременния феминизъм. Едно е жената да има право на работа със същото заплащане както мъжа, възможност за развитие и да не се гледа на нея като разменна монета за закрепване на бизнес връзки и алианси, друго е да се опитва да му се наложи и да го подчини.

По темата на авора някак се сетих директно за приказката: мъжа е глава на семейството, а жената е врата, но врата върти главата :)

Лола

47.   О, да, колко хора има жената им ражда дете, ползват й жилището, ако има нужди по време на майчинство "Оправяй се", "Да взимам кредит да ти помагам после да си го изплащам", "Само гледаш, че другите имат сватба и кръщене, другите жени са нормални -ти не", от всичко се пести, за да се ходи на платени жени, но да не се даде 1 стотинка за жената, родила дете, случайно да не се мине хубавеца. И това по правило са по-възрастните мъже, които си взимат с 10 години по-млади жени и ги ругаят, обиждат, оставят в нета изневеряват им, но пред всички "Жена ми ме нервира", докато другите изкарват пари дори за една тройка, за да си карат детето, те си пушат цигарата и пред роднините обиждат жена си.

49.   Пич, кажи ми, че си шеф някъде, защото с тая мания за контрол и мераци за власт ще е жалко, ако си хигиенист и никой не те пита за мнението ти!

50.   "Има един смачкан мизерник, който все опява къде ни било мястото и как трябвало да ни бият и убиват- точно на него ми прилича"

Е, сега това много ме ядоса!!! Иде ми да си изям та*аците от яд!
18, може ли такова отношение към мен? Аз съм оня, дето все казва къде ви е мястото на жените и че мъжете трябва да ви бием по-често, за да си го знаете. И да знаеш, не съм мизерник. Голям чистофайник съм и много обичам хигиената. Само че тази тема не съм я писал аз, Господ ми е свидетел! Нямам време да влизам тук и да ви ядосвам вас жените, камо ли да пиша тема. Авторът е авторка и вече някои потребители я разконспирираха. Един вид критика срещу мъжете, а уж и тя е мъж. В днешно време при спор с мъжа жената винаги го надвиква и печели в спора, защото законът я защитава и по закон винаги е права. За това с два бързи от страна на мъжа и спорът спира преди да е победила в него! За да се променят нещата и за да има справедливост, мъжете трябва да наказват по-често жените с физическата си сила. Тогава жените ще се обезсилят и законите няма да действат. Хипотетично, ако да речем в 1/3 от семействата мъжете масово пребият жените, как жените ще могат да осъдят 1 000 000 мъже в затворите, а и кой ще ги вкара, женски полицайки от Китай ли? Добре ще да е всички мъже да се консолидират, да се вземат в ръце и да стегнат юздите на жените, употребявайки физическата си сила дар от Господ! Тогава вербалното женско насилие ще престане, защото отговорът на мъжете с употреба на физическа сила ще е единствената справедливост в ситуацията!

51.   Жена съм, изкарвам 1500 и няма да бъда робиня на нито един мъж на този свят. Предпочитам да се гръмна, отколкото да живея с мъж като тебе.

52.   Номер 17, а жените искат от мъжа:
1. да напазарува - колко лева взема като заплата доставчика на пици по домовете? Там някъде ще е и нашият хонорар за доставката на всичките там пликове с храна и продукти. И даже не отчитам факта, че покупките често са по-обемни от кутия с пица!

2. да ремонтира разни неща - тарифата е: разходи за материали, разходи за труд и процент печалба на ЕТ "Мъж та дрънка". В бизнесът винаги има някакъв процент отгоре над производствените разходи, иначе цялата занимавка не си заслужава!

3. да прави секс с тях - колко е тарифата на жиголата? Не съм ходил при мъже проститутки, но като чета колко си наясно с тарифите, няма начин да не знаеш!

4. да ги закара някъде - колко вземаха бакшишите в града ти? Наясно ли си с разликата между дневна и нощна тарифа?

5. да отговаря на въпроси като "Мило, дебела ли съм" и други подобни - а плащаш ли таксата за консултация със специалист?

6. да гледате филми заедно или да те придружава някъде - компаньоните /не говорим за сексуални услуги, мила, а за хора, които те придружават някъде срещу пари и сексът не е задължителен/ колко вземат?

7. да носи заплатата си у дома - само да уточня, че като всяко предприятие и "Холдинг Мъж Бизнесмен" има акционери, които си прибират част от доходите под формата на дивиденти. Като махнем и разходите за дейността на предприятието, на теб ти се полага това, което остане накрая /и то ако приемем, че счетоводителят на фирмата... не владее някои неособено законни хватки за редуциране на печалбата от дейността/ - колкото и да е то!

8. да организира вечери и разни там романтични мероприятия - нали знаеш, че организаторите на събития също си имат тарифа?

9. освен това ти се полага да платиш сума, уреждаща ексклузивните ти права да бъдеш с този мъж и той да бъде само с теб - иначе е свободен да се договаря с други пазарни контрагенти. И нямаш право на ревност, ако не си плащаш колкото е договорено или нямате валиден договор!

10. плашащ ли му авторски права за всяко типично негово нещо, с което имаш удоволствието да разполагаш? Тук включваме всичко, даже рамото, на което ще поплачеш, а не само оная му работа, за която сигурно си се сетила и сама, че е патентована - с всички косъмчета и пъпчици по ташаците!

10. не се и съмнявам, че сте уредили разни дребни детайли като разходите за амортизация - с всяка година актива жена се амортизира и това означава по-малки разходи за шопинг от негова страна /като част от амортизационния план на актива/. Също така съм убеден, че осигуряваш условия за безопасен труд! В това число психологични такива - никакви разговори за бившите ти, никакви обяснения какви били другите мъже и колко им било това или онова на дължина, ширина, както и колко му е обема! Летящи чинии на работното място са немислими! И се стараеш да не го дискриминираш, защото едни чичковци ще са много недоволни, ако разберат, че го правиш по какъвто и да било признак - дори по полов такъв!

11. сигурно си наясно, че ако някоя от горните не се плати навреме, се добавя и наказателна лихва!

12. малко към твоите точки:
- осигурено ли му е право на рекламация, т. е. не е длъжен да си плаща за загоряло ядене, ядене, което го води в спешното, както и всякакви други аномалии? Колко звезден е ресторанта и има ли ревюта от поне 3 престижни издания?

- прислужницата върши ли задачите си навреме или си пуши цигари в работно време? Същата нали не изнася неща от къщата без знание на шефа си, за да не ходим по заложните къщи да си връщаме нашето си?

- колко получават като оценка децата? Да не се окаже, че писането на домашните се прави не от тях, а от някой, който ползва таблет, за да сметне колко е 500-50? Впрочем, мила, децата си пишат домашните, докато са у дома - контролните се пишат в клас. Ако ги пишеш у дома, се нарича "правене на пищов" - вероятно ти си го правила навремето и гафът е неволен. Но няма нищо - приемаме, че нямаш много стаж с гледането на деца... Това, естествено, ще се отрази на шансовете ти да бъдеш наета вместо по-опитна бавачка, която знае разликата между контролно и домашно. На пазарен принцип сме.

- нали си наясно, че ако си плаща за жена, той ще има право да определя какво правите, как го правите, къде го правите и т. н.? Т. е. ти се очаква да бъдеш нещо като малко по-жива секс кукла. Нито повече, нито по-малко! Просто уточнявам, защото си мисля, че после ще има обяснения как клиентът не задоволявал нуждите ти в леглото, а това не е задължение на никой клиент на проститутка /думата, която се използва за жена, на която ѝ плащат да е в леглото на някого, впрочем - останалите го правят безплатно и не се интересуват какъв бил хонорара на тази или онази професия, калпавите му бизнесмени с бизнесмени/.

След като уточнихме тези неща, съм длъжен да ти кажа, че хонорарът ми за бизнес съветите, които ти дадох, е 100 лева на час. Можеш да ми ги платиш в удобно за теб време! Като бонус вече си абонирана за нашият бюлетин "Справочник на професиите", както и за услугата "БЕЛ за възрастни /заради глагола "искаж"/" - първата седмица са безплатни, после се плаща по 5 лева на седмица, ако не се отпишеш със СМС на кратък номер ****. :Д

53.   Н 50, явно някоя те е набутала в затвор и още те боли дупето, а? !
Внимавай следващата да не те нахрани така, че да се лишим от менталните ти пръдни тук. В днешно време само ще ти пишат модерният "вирус". Кой ще ни забавлява? !
Ти може да си силен физически, но си глупав като гъбена семка, най-глупавата жена е по-умна от теб със сигурност, така че...

1-50 от 68