Девствена на 46
Представям си как звучи, но е факт...
Имала съм ухажори. По мнението на всички съм доста привлекателна.
През годините нещо ме спираше да се отдам на симпатични и приятни мъже.
Сега бих искала да го направя. Пак има симпатяги, които демонстрират симпатиите си. И все засечка... Какво да предприема?

Коментари

1.   Ако си жена и останеш девствена при все че е имало симпатяги, проблемът е в главата ти.

Жената решава дали ще има секс или не, докато мъжете играят ролята на лакеи.

Ако не си могла да правиш секс в това феминистично общество няма надежда за теб. ПО-ЛЕСНО НЕ МОЖЕ ДА Е ЗА ЖЕНАТА!

А, и то вече няма смисъл от секс, защото основната цел е възпроизвеждане, а ти си най-вероятно в менопауза или ще си след 1-2 години.

А и да забременееш има огромен риск за детето да е с непоправими генетични дефекти.

Половината жени курви, другите девствени на 46.

Кво стана с тоя свят.

Искам да си ходя вече честно казано. Достатъчно видях.

Но като цяло това е трол тема и едва ли е вярно.

4.   Това е твой избор и винаги можеш да го промениш. Просто си избери някой, с когото има взаимно привличане, и действай. Няма какво толкова да му мислиш.

5.   Авторът на темата има чувство за хумор.

6.   Алкохол. Това е.

7.   Случаи като твоят, авторке, ме карат да се чувствам благодарна, че все пак на 24 го направих с човекът, който разби психиката ми и ми постъпи с мен ужасно, защото като нищо щях да откарам до старини така. Да си девствен/а на такава възраст говори за личностни/психични проблеми, кой каквото ще да говори за личен избор, как било нормално и т.н.

8.   То това си е провокация и без това.

9.   Коментар 1 очевидно е на мъж, който много-много не подбира.
Живеем в извратено и консуматорско общество, в което в култ са издигнати изневярата, лъжата и измамата, така че може и да е имало симпатични външно, но едва ли са те привличали с характер, с морал, с ум.
Хора в България има много, но хората с висок интелект са много малко, особено сега, когато 2,5 млн. българи са напуснали държавата.
Не се отказвай да родиш дете на тези години.
Имам съседка, която роди детето си на 45, както и приятелка, която роди второто си дете на 53..Има много актриси и певици, които родиха на възраст 46-48 г, че и по-късно. Децата им са напълно здрави.
Никой не може да ти бъде съдник, затова не обръщай внимание на подобни моралисти като номер 1, които са озлобени от собствените си неудачи.
Ако не употребяваш алкохол и не пушиш няма никаква опасност детето ти да се роди с увреждания. Всъщност собствената ми баба е родила баща ми и леля ми на 44 и на 46 години в следвоенните години, защото децата й преди това са починали от болести. Ако беше робувала на хорското мнение, нямаше да се радва на 4 внука, както и по-късно да има 7 правнука, които тя не доживя да види, но ако не беше нейното решение нас сега нямаше да ни има.

10.   Авторке, питаш какво да предприемеш сякаш не се сещаш? Ами щом има мъже, които ти самата определяш като симпатяги, и които проявяват интерес, просто избери един и не го отхвърляй отрано. Предполагам досега винаги си отхвърляла всякакви опити на мъжете още в началото. Ако ти е трудно, пробвай с алкохол.

до 1: айде ся заради някви жени да се гърмнеш. Прави си кефа и без жени.

11.   Сексът има 2 функции удоволствие и възпроизводство и N 1 на 46 бременност е чудо и се случва наистина, като прицедент, а и това не е въпросът.
Авторке пржблемът идва от семейството ти вероятно и всички неща, които са ти вменили.
Отпусни се, намери партньор.и се отдай на това преживяване. Никога не е късно, а удоволствието ще е голямо.

12.   Какво разбираш под девствена? Единствено, че не си била с мъж или изобщо не си правила секс? Никога ли не си изпитвала нужда от самозадоволяване, вибратор и т.н.?

13.   Не се занимавай с тия глупости, ами влизай в манастир. От всички хора на земята ти си живееш живота най правилно. Другите сме психопати, за които темите в Сподели говорят достатъчно.
Не случайно Господ ти е дал химен и не случайно боли, за да ти напомни че предстои да вземеш непоправим избор. Малцина са жените като теб и са достойни за уважение човешки същества.
Другите сме буклуци - повярвай ми...

14.   Номер7, за теб единственото важно трябва да бъде това, че ти си с разбита психика, т.е. вече самата ти си с психични проблеми.

Не всеки може да прави секс без наистина да изпитва привличане.
Аз бях девствена до 21. От 15-годишна възраст започнаха малко по малко да се намират хора, с времето все повече, които да ме мачкат, потискат и дори да ми се подиграват по разни начини за това, макар и заобиколни. Може би защото съм от малък град, а повечето хора там като цяло са някак по-ограничени. Дори един 10 години по-възрастен злобар беше пуснал слух из цялото градче, когато бях на 19, че съм лесбийка, защото никога не бил ме виждал да обикалям някъде сама с мъж. Изобщо, изживях невероятен стрес и целия този психологически натиск дори вече години след това, когато си дойда в градчето и се случи случайно да мярна някъде някой от тези, които ме тормозиха и унижаваха на тема девственост се улавям как в този момент изпадам в същия стрес все едно още съм девствена. Оставате девствените жени на мира. Впечатлението е, че на жените ни е по-лесно да правим секс, защото не сме ние тези (поне в повечето случаи), които сваляме, но не всяка жена има късмета да попадне на мъж, който наистина да я привлича, а никоя жена не може да прави секс без да изпитва реално привличане, освен ако не е проститутка.
Ясно е, че тази тема е измишльотина и провокация и е писана от мъж, който изпитва наслада да мачка жените, които по една или друга причина не са правили секс. Оставате на мира девствените хора - те нито са престъпници, нито по някакъв начин ви пречат да живее както желаете. Не ги мачкайте, не ги карайте да се чувстват виновни, жените не ги притискайте да лягат с такива, от които не се привличат действително като ги обвинявате, че много подбират, ча имат високи критерии, че ще им изтече срока и такива в този род, защото както вече казах - никоя жена не може да прави секс без да изпитва реално привличане, освен ако не е проститутка. Секс насила, т.е. против волята си, могат да правят само проститутките.
Някой път, когато ми се занимава повече, даже и тема ще пусна да повторя това, което казах дотук, защото наистина е важно и реално.

15.   Ами, не искам да те обезкуражавам авторке, но щом досега не си била с никого, не знам дали ще намериш привлекателен мъж, с който да го направиш сега. Повечето 40 и няколко годишни, търсят по-млади жени за секс, не че за теб е невъзможно, но ще е по-трудно сега. Съгласен съм с номер 1, вероятно имаш проблем на психична основа, щом досега не си била с никой. Предполагам и животът ти не е бил лек.
Няма нищо страшно в секса, но е много гадно ако човек умре девствен. Успех авторке.

16.   7 - То и да пускаш такива фейк теми не говори за психично здраве.

17.   Забелязвам,че когато някой напише провокативна тема веднага всички се втурват да коментират,но истинските теми с автори искащи съвет остават в трета глуха. :(((

От женомразките истории за жените к***и до задръстените,емоционално нестабилни и изкукали девственици на по 30-40 години...
В сайта или има много женомразци,или гъмжи от гейове плюещи по женското съсловие,иначе по друг начин не мога да си го обясня.

~darkgirl~

18.   Darky, липсваш ми...

19.   Пиши ми...готов съм да ти платя 10К Е, да съм ти първи в този прелестен и вълшебен момент!

Princyt

20.   От 7 до 14

Да, аз имам нанесени психически травми от този човек, но не това е темата на разговора. Именно като човек, който до една необичайна възраст е бил девствен, мога да твърдя, че да си девствен след една определена възраст, вече говори за едни сериозни бръмбари в главата, неумение и проблеми в общуването със срещуположния пол, психични разстройства и т.н. Именно от позицията на такъв човек го твърдя. Самата девственост, след определена възраст, започва да ти скапва самочувствието и да те потиска все повече и повече, да те кара да се чувстваш "недъгав", странен, пропускащ нещо и т.н. Именно затова се радвам, че все пак го направих, колкото и да ми коства други проблеми това. Щото и аз съм странна и можеше и след 30 да откарам още така. Не знам колко привлекателна и "сваляна от симпатяги" е авторката на 46, но това че си девствена на тези години сериозно може да ти скапе самочувствието и да ти се отрази на психиката, ти просто почваш да излъчваш нещо странно, колкото и да си симпатичен.

21.   до 7: абе и на мен да си девствена до 24 ми говори за проблеми :)

22.   Поетесата Албена Хинкова е на 46 години и когато беше на 39 години, доказа, че е девствена, чрез назначен от съда медицински преглед. Има и такива жени и това е съвсем нормално, ако разбиранията им са такива, че биха се отдали само на мъжа, когото считат да достоен да бъде баща на детето/децата им.

За мен е по-скоро неестествено как все повече намалява възрастта на малките момиченца, които се "таковат" с батковци, още докато са малолетни, т.е. под 14 години! Всяка година по няколко 12-годишни български момичета забременяват или раждат (циганките не ги броя - там е изтървана работа и дори е поощрявано според техните разбирания). И незнайно колко още българки на по 12-14 години прибягват до незаконно премахване на плода или на бурно пиене на противозачатъчни. Това е истинският повод за притеснение.

- Кифлоприземител

23.   За какви засечки става дума? Мисля, че мога да ти помогна, за разлика от безделниците, които се чешат езиците тук. .. бях девствена до 35.

24.   Само леко встрани от темата: Определението "Женомразец" се е наложило за всяко едно недоволство срещу очевидни неща за критика!!! Относно историята на авторката, да, има и такива на по 30 с това бреме девствеността, защо да няма и 40. Диспансеризираните се и готово, болни сте психически :)

28.   Не се ли разделите до три-четири години след пълнолетието със скъпоценната ципа, вероятността да изкарате още толкова или повече с нея Е ОГРОМНА! Общуването с девствени на такава възраст е неблагоприятно за мъжете. Само отчаян ще чака цяла вечност да го огрее, но и това да го огрее е нищожно. Жените имат огромен избор. Ние може да го направим и на 25, и на 35, но то не ни пречи на социалните умения и развитието, на вас ви пречи яко!

29.   До 1,
Няма голямо значение дали е измислица или не, действително има случаи близко до тази възраст! По-често срещани са тези с 20 години надолу от възрастта на авторката, период, в който много бързо трябва да се обърне внимание и да се търси причината за състоянието им! Писах си в Баду с една миналата година. Повярвай, на 24 е имала само един приятел, били са половин година заедно, не са правили никакъв секс и накрая са се разделили! Цялата работа била, че според нея той бил с нея заради секс, а то не е имало и един път секс! Как ще остане с нея толкова време, ако е с нея заради секс?!?? Това е нелепо и брутално тъпо от нейна страна, горкото момче. И това е само един пример, а представи си по цяла България колко десетки такива ги има. Тя, както 90% от регистриралите се, не знаеше какво търси в Баду. След 10 години ще се нареди до авторката, не се съмнявам в това. На такива момичета родителите не са особено интелигентни.

30.   Ако беше с около десетилетие по-млада, и аз щях да съм сред ухажорите. Ех, аз съм се родил късно или ти си се родила рано... Ядец!

31.   Това означава ли, че не си ходила на генеколог и никога не си си правила микробиология и цитонна мазка? Ако да, доста зле за здравето ти. Ако не, как тогава са ти правили въпросните изследвания? Представям си реакцията на лекарите като те питат кога за последно си си правила цитонна мазка и ти им кажеш "никога". "Защо?", "Ми защото съм още девствена".
Болести на матката можеш да хванеш и без да си полово активна. Just sayin.
Иначе темата май е пързалка

32.   Има ли развитие по казуса? Авторката да се вясне и да докладва какво става.

33.   Сестро, не си сама. Така е от край- време. Винаги има поне по една бяла лястовица в ятото. Някога след време може и да бъдеш канонизирана- метох, вярна служба според канона и като в Библията- вълшебство. Нищо не трябва да плаши, душите ваши. Съдбата си знае работата.

34.   Не четох всички коментари., после.
Аз имах много тежко детство. Бях жертва на блудство на 13 и ако беше не в соца, а сега, щях да осъдя кучия син.
Бях и изнасилена в млади години /не от оня гореписан /.
Никога не позволих тези случки да влияят на сексуалния ми и личен живот.
Към днешно време имам дългогодишен втори брак и две големи деца.
Човек избира да е жертва след трагедия/тормоз. Или да се бори. Докоснал тялото ти - не душата ти.
Наранили те -продължаваш напред. Силен си. Ще се пребориш морално и устоиш.
Простичко е, само че не пада от небето...
Ако случайно авторката чете, да хваща първия който и хареса, защото времето тече безвъзвратно, не се връща.. Няма и какво да губи... Може да спечели, ако реши.

35.   Имала си ухажори, била си привлекателна в очите на тези ухажори. Кое е това нещо, което те е спирало да се отдадеш на един от тези които са те харесвали. И накрая казваш: "И все засечка... " Ааа, тука се крие тайната. Ти знаеш много добре какво предизвиква тази засечка, но не искаш да я споделиш. Аз се досещам каква е засечката. Имах една колежка която също като теб, но по-млада от теб, имаше засечки да си легне с мъж. Един път бяхме заедно в банята на компанията където работехме. Та там в банята тя ми показа вагината си и наистина вагината й беше неприятна за гледане. Затова тя не смееше да легне с мъж и си остана девствена. Само ме помоли да не споделям с никого тази нейна интимна особенност. Аз спазих обещанието си да не споделям тази нейна тайна. Това беше преди доста години. Сега вече не зная тя къде живее. Авторке мисля, че и ти имаш същия проблем, но го премълчаваш. Иначе защо ще казваш: "И все засечка" Много ясно е, не смееш да си покажеш гениталията пред мъжете. Права ли съм?

38.   Ами една от грешките ти е, че си мислила, че мъжът трябва да е симпатичен и приятен. Другото е че явно нямаш нужда от секс ами просто искаш да опиташ сега да видиш какво е. Другото за което се сещам е че на тези години ако трябва един мъж да те обезчести - може и да избяга, защото не му трябват проблеми. Вероятността да си помисли че ще се лепнеш за него и ще искаш да се жениш е 100%, а другата вероятност е да си помисли, че може да го изкараш, че те изнасилил или нещо такова. Може някое жиголо да се съгласи на това, но не мисля че всеки ще се съгласи също с цел да не му създадеш проблеми да го обвиниш в нещо. Чудно ми е просто страх ли си имала от болка, от обвързване или просто не си намирала смисъл от секса? Може би си е живяла с възрастни родители?

41.   Ако авторката се притеснява, че е девствена на тази възраст, много лесно може и сама да премахне ципата. Мъжът никога няма да разбере, че й е бил първи.
Освен това на тази възраст ципата може вече да не е кръвоснабдена. При някои жени кръвоснабдяването изчезва още на 15-26 г възраст, затова при първият полов акт не тече кръв.