Дали наистина е лесбийка или просто не ме харесва
Здравейте! Мъж съм на 27г, мога да кажа че изглеждам добре и си падам коцкар. Обичам да спя с хубави жени в изобилие, като разбира се им заявявам предварително намеренията си за една нощ. Не съм използвач! Това лято работих по морето и се нагледах така да го кажем на много красиви жени, българки и чужденски. Спах с доста, беше ползотворен сезон. Към средата на август месец видях едно момиче, ще я наричам А. Тя не е като всички останали момичета, на 24 г е, не носи абсолютно никакъв грим, даже и спирала и се облича семпло и спортно - тениски, клинове, спортни къси панталони и така нататък. Забелязах я случайно не в заведение, а една вечер когато бях излязъл да се разхождам по плажа и тя спортуваше там. Нещо ме привлече към нея, въпреки леко мъжественото и държание, трябва да уточня че въпреки грубоватия и стил и рошавата дълга коса е много красива в лице, с големи кафеви очи, светлокестенява коса, плътни устни и детинско малко нежно лице. В тяло богиня моделка от виктория сикрет, не не се шегувам наистна висока 1, 70 почти, с широкички рамене. Попринцип аз си падам по млади момичета тип кифли за това и доста се изненадах че тя ме привлече. Реших да я заговоря съвсем непринудено, на което тя отговори отначало беше дистанцирана, дръпната и готова да ме разкара. Но понеже съм с опит, подходих приятелски и със шегички на което тя нямаше как да не отговори. Предложих и да се разходим и да изпием по едно кафе след тренировка, а тя два пъти повтори че това не е среща. Питах я дали е заета и тогава тя за пръв път ми каза че не е, но харесва жени. Нищо не казах, а го обърнах на невини приятелски шеги с които сменихме темата. Оказа се че много лесно се общува с нея, страст са и колите и спортовете силовите, може би за това е доста якичка в ръце, добре че и аз съм добре сложен хаха инак щеше да ми смачка самочуствието. Смееше се непринудено, шегуваше се наравно с мен, бе все едно сте с авер, познати от години. Уговорихме се пак да се видим, чисто приятелски. След седмица от срещата ни отидохме на клуб, някакъв блус или софт рок беше тя го избра около плажа, приятно си изкарахме, макар да нямах очаквания, все пак съм свикнал на заведения тип бедрума с българска чалга. Верно показа ми друга стана. Пийнахме бира, след това уиски доста се разпуснахме и като тръгнахме да се прибираме леко и залитнах в таксито като я погалих по ръката и целунах. Тя не се отдръпна, което за мен бе знак че и е приятно. След като слязохме пред нейното бунгало (забравих да кажа че бе сама на почивка), реших да я целуна. Тя малко се спече и за това се отдръпнах. Погледна ме в очите и ми каза това, което по принцип аз казвам на жените - че ще бъде игра за една вечер, да не очаквам нищо специално защото харесва жени. Вече бях супер възбуден и не и обърнах много внимание, влязохме и правихме секс уникален. Верно тя поиска да води през по голямата част от играта, но съдейки по опита ми доста и хареса и свърши няколко пъти, дори ми направи частично орален. Много е добра, чак не ми се вярваше че е лесбийка. На сутринта когато се събудих беше на верандата, изкъпала се облякла се, беше направила кафе и купила нещо за хапване. Усмихна ми се топло - такава нежна по детински, с влажна коса от душа, с широка мъжка тениска и широк анцунг. И все пак с тяло убиец като на манекенка, направо ми се разпърхаха пеперуди в стомаха, целунах я по челото, но тя се отдръпна. Леко като на шега ми каза ей кви са тези целувки, да не вземеш сега да ми хлътнеш. И аз го обърнах на шега, но то май наистина си хлътнах аз сериозно в това леко мъжкаранесто момиче с уникално тяло и страхотна в секса. Наистина знае как да накара един мъж да се чуства специален и въпреки това да го прави нежно и страстно. След първият ни път се видяхме още 5 пъти и на всичките се чукахме. Така хлътнах още и още. На 6тия обаче тя не дойде на плажа където работя. Принципно не си уговряхме срещи, тя идваше да се разхожда или спортува и от там се виждахме, не обича да използва смартфона си и всички приложения с които ние "нормалните" сме свикнали. Започнах да я търся, но не ми вдихаше. Отидох до бунгалото и вечерта, нямаше я, зачаках отсреща само да я видя след няколко минути как се прибира с колата си и друга жена - доста хубава, натискаха се и така влязоха. Истината ме удари с мокър парцал, наистина съм се влюбил в лесбийка, която ме предупреди 100 пъти да не развивам чувства към нея. Прекарах пиянска вечер, на следващият ден хич ме нямаше беше ми лошо. Един ден по късно отидох отново до бунгалото и да я видя и нея я нямаше. Прибрала се, заминала, без да се обади. Имаше други хора настанени там. Супер разочарован вече не се чуствах себе си. Останалите дни на работа ги изкарах като зомби, наливайки се с алкохол вечерите. Жена не съм поглеждал друга, драйфа ми се. Копнея за секса с А. уникален беше, толкова страстен и пълноценен, караше ме да се чуствам като истински мъж с истинска жена, а не просто поредния коцкар еб*щ поредната лека кифла. Вече не ми допадат преди красивите жени. Прибрах се в родния си град вече и почти не излизам от къщи. Намерих и фейсбук профила из тези дни на А. но не намирам смелост да и пиша, живее на около стотина километра от мен в съседен град. Да и пиша но какво да и кажа че съм лудо влюбен в нея, но нали тя ми заяви че харесва жени... ще ме изгони като мръстно коте... а аз и такъв се чуствам. Много ми е зле, обичам я. Какъв съм кретен, може ли някой да ми даде съвет дали да се занимавам с нея или да се хвърлям с главата надолу от етажа.... шегувам се уж, но вече не съм същият. Не знам как ще я забравя, досега не съм се вклюбвал така никога.

Коментари

1.   Безсмислена тема! Ако е лесбийка, нямаш шанс! Ако не те харесва, пак нямаш! Не се е родил мъжа, който да промени женско мнение и ако не те харесва, това си е като да е лесбийка, но е по-необратимо.