Обърканата
Здравейте на всички. Искам да споделя моята история, за да ми олекне, ще бъда благодарна и ако ми дадете съвет. Знам, че моята история би накарала много хора да ме упрекнат, но това ми е на душата и сърцето. Та имам приятел ( вече годеник) от 10 г. Обичам го, с него сме преминали през много хубави и лоши моменти и винаги сме били заедно, но преди 5 години се появи ТОЙ- мъжът, който ме плени и покори от първия момент, в който го зърнах. В началото бяхме колеги този човек беше като магнит за мен-така силно ме привличаше. Когато го видех коремът ми се свиваше, ръцете започваха да треперят, а сърцето така силно биеше. Но не мислех да правя каквото и да е било, за да му привлека вниманието. В началото не знаех, че е женен с детенце, в последствие го разбрах. Не можех да си потисна чувствата, но и нищо не правех, за да го накарам да ми обърне внимание. Но той ми показа, че не е безразличен и така всичко започна. В началото се срещахме няколко пъти тайно, в последствие всичко премина виртуално, определяхме си срещи, но в деня на срещата все му излизаше нещо и така с години. Преди 2 год забременях и родих детенце на моя приятел. Около половин 1 година женения мъж не ме потърси, аз също не исках да се натрапвам, но така и не загърбих тея чувства към него. В последствие всичко се възобнови, но пак всичко отначало. Виртуално, разбирахме се за срещи и все нещо излизаше - колата, жената, детето, къщата и т. н и т. н. и аз чакам и чакам и чакам... Не искам да го притеснявам и да досаждам, но не мога да го разбера той какво иска. На моменти е супер мил, сваля ми звезди обсипва ме с внимание ( виртуално и по тела по рядко), но има случаи на пълен игнор. От преди няколко месеца на няколко пъти ми спомена, че не може без мен и че ме обича, но действията му сочат съвсем друго. Не знам дали има смисъл във всичко това, но знам че ми е адски трудно да се откажа, да се откажа от някого, който дополуда желая. Просто ме привлича този мъж и след 5 год нищо не се е променило в чувствата ми, но и в отношенията ни. Като започна темата и той ми казва, че правя от мухата слон, че не разбира защо така реагирам, че никога с нищо не ме е обидил, но това постоянно чакане така ме влудява и наранява. Боли ме от факта, че мечтите ми се разпадат. Много ще ме упрекнат, че си имам мое семейство, а се слагам на друг и че той има семейство, но всичко е по-силно от мен и него искам, нищо не е заради секса, никога не ми е било приоритет това, просто чувствата ми са искрени и чисти. Сърцето и душата него искат. :( Но започна да ми омръзва да чакам нещото, дори не знам дали има смисъл да чакам. В безизходица съм - постоянно мисля за него, дори често го сънувам, но не мога да гадая какво иска той. Като му кажа нещо и той казва, че ако не държи на мен не би поддържал толкова години връзка с мен, но каква връзка дори не знам какви сме :( относно годеника ми заедно сме, сигурна съм на 10000000 % че ме обича, но знаете с времето какво се случва с връзките- неговия начин да релаксира е придимно да играе на телефона или лаптопа. Инъче е прекрасен баща, но се чувствам празна и самотна. Объркана съм, чувствам се зле и в безизходица.
Знам, че много ще ме упрекнат, но това е по-силно от мен. ;(

Коментари

1.   Много ми е интересно как обичаш някого, раждаш му дете, а сънуваш и желаеш друг? Аз наистина се чудя на такива двуличници, да пази Господ. Не мога да си представя да обичам една жена, а да правя деца на друга. Съвет? Предполагам всичко ще свърши с една неангажираща връзка, но последствията ще покаже времето. Надявам се да няма разбити семейства и травмирани деца заради пеперудки в стомаха. Ужас.

2.   Масово е вече в България жените да раждат деца от мъже, които не обичат. Ами, всяка трета тема тук е родих, но се появи ТОЙ. Жените непрекъснато упрекват мъжете за какво ли не, но извинявайте, ама и ние мъжете вече не знаем как да се държим, точно заради вашето поведение.

3.   Айде пак сценарии за турски сериали! Аман от подлост и лицемерие! Живеят с един, стават и лягат с него, деца раждат, обаче изгаряли от любов по друг! И той същата стока. Не можеш да определиш какво иска от теб ли? Щом не се сещаш- да те чука иска за да си разнообразява семейното ежедневие. Не иска да се разведе и да те вземе с детето ти. Като му омръзнеш ти и намери нещо по-ново и атрактивно ще те зареже. И да ти кажа - празен е животът на празните хора. Не мога да съчувствам на такива лъжци като теб, защото ти всеки ден и всеки час лъжеш мъжа си, лъжеш го и като спиш с него, че има нормално семейство! Жалко за него, че си губи годините с теб, заслужава по-достойна жена и майка за детето си. Цени това, което имаш, защото един ден може да го загубиш и тогава да разбереш какво е самота.

4.   Наистина ми е трудно да повярвам, че е възможно да има толкова глупави жени като авторката!
И не го казвам с цел да я обидя! Наистина недоумявам, как е възможно, тя като жена - да не знае, какви са и какво иска този мъж от нея?
И аз, съм жена но...
Авторке, прочети това което си написала. То е от ясно, по- ясно! Как така не знаеш?
Вие с този мъж, сте си никакви!
Ти, дори и любовница не си му! Какво иска от теб ли- вече нищо! Дори и секс не иска с теб! Не го ли разбираш?
Как може, да се чувстваш объркана- за какво?
Ти си, само за чат! Но до там! За друго не му трябваш!
Този мъж, ти се подиграва, какви ти чувства, каква ти любов...
Не ставай смешна. Този е женкар от класа. Със сигурност, ходи с друга, с която секса му харесва и времето му отива там. Защо се подценяваш толкова? Нали не вярваш, че с години на ред, все нещо се обърква и заради това не може да се видите? Ама това да не е ден, два три... години са, я ги сметни в дни... и вярваш, че през всичките тези дни, все нещо става, а той толкова много иска да те види... я, пак си помисли, съзнаваш ли как звучи от страни?
Не го интересуваш! Не те иска! Проумей го!
Доставя му удоволствие, да вижда как умираш за него, как се унижаваш.
Как тръпнеш в очакване, само да ти каже ела... Независимо от това, че те игнорира, че не ти пише с дни или месеци - ти си готова, на разположение си му. Това за него е чесане на егото. Но въпреки, че винаги си готова, и на него като мъж му харесва, че така ти влияе, той не те желае като жена, не иска да прави нищо реално с теб. За това само си измисля оправдания, защото не те иска. Няма тръпка към теб. Разбери го!
Не се унижавай, уважавай се, имай самочувствие, спри да се самозалъгваш, да си губиш и пропиляваш живота с неща, които са само в твоята глава.

5.   Ами 10 години са много и мъжът ти е омръзнал. Или пък сте тръгнали раво, не си имала други мъже и сега този мъж ти е интиресен. Трябвало е да бъдеш честна с мъжа ти и да се разделиш с него. И да изживееш любовта съ към втория мъж. Ти обаче си искала да имаш всичко - и си родила от сигурния мъж. Да знаеш, че от два стола се пада а земята. Тоест ще загубиш и двамата.

6.   Авторке, прочети добре написаното от номер 4. По-добре от нея не мога да го кажа.

7.   Авторке, не знам дали още четеш темата но ако да ти казвам само едно : който изневерява СЪС теб ще изневери и НА теб. Запомни го и не го забравяй. Спирай с глупостите докато имаш възможност да не избегнеш тежкия урок който ще научиш ако продължиш в същия дух. Имаш семейство и дете, почитай си ги. Не наранявай приятеля си и не ограбвай детето ти от семейство. Не се опитай да изграждаш щастие върху нечия болка и с предателство за основа. Това обикновено не остава ненаказано и последствията не са никак приятни. Кажи на приятеля ни че не си щастлива и го помоли да идете на семеен терапевт. Бори се за него и му дай шанса и той да се бори за теб, ТОЙ си заслужава усилията, не женения, който предава жена си с теб. И който ще постъпи по същия начин СЪС теб, ако ти беше на мястото на жена му. Зряла жена си, започни да се държиш като такава. Започни да мислиш с главата вместо с емоциите.