Защото жените винаги обичат да овъртат
Здравейте пише момче на 22 години защо винаги жените когато им предложа да излезем като се запознаем винаги ми казвам ще видим кога какво и защо това не мога да си обясня.Просто не съм свикнал така да ми отказват.На слушал съм се на най-различни глупости.

Коментари

1.   Просто ти отказват по културен начин да излязат с теб.

Чингис Хан

2.   Това, което наричаш "увъртане", всъщност е завоалиран отказ. Жените са емоционални същества и обикновенно мислят, че директен отказ ще те нарани и ще предизвика негативни емоции в теб. А обикновенно те не искат да причиняват такъв дискомфорт на някой, който ги харесва и е имал смелостта да им предложи.
Съветът ми е да се съсредоточиш не толкова на видовете женски откази, колкото на причината за тях. За да ти отказват толкова много, явно не ги привличаш с външен вид, държание, характер или нещо друго. Поработи върху подхода си, в нета има тонове литература по темата.

3.   Ами ще се наложи да свикнеш да ти октазват. ;)

4.   Не те харесват, пък не са и длъжни да излизат с всеки, който им предложи. Както ти казва №1 смятат, че това е по-приемлив начин за отказ, отколкото директното "Не ми харесваш", "Не искам да те виждам" или "Не искам да се занимавам с теб".
Те и жените са се нагледали и наслушали на всякакви глупости и за това и режат ухажорите.

5.   Това е учтив начин да ти откажат. По-добре ли ще се почувстваш, ако отговорът е: " Не си мой тип. Нямаш никакъв шанс с мен. "
По-скоро ти харесваш жени, чийто тип не си.
"Всеки влак си има пътници", казваше дядо ми.

6.   Не лъжете момчето какви книги какви подходи. Пичаго не се притеснявай даже и грозничък да си просто ти трябва светстни маркови дрешки от битака едно старо бмв и във всички социални мрежи да пишеш че тренирш мма, кикбокс или друг боен спорт качвай снимки периодично с нариглета от барове и от колата сторита със чалга и всички котета са твой гарантирам ти

7.   Защото не те искат, синко. Женките обичат като баш путки да отказват, че чувственцата ти да не барнат. Имах позната подобна, курвето отказва на един сигурно три пъти, реве пред позната как още не бил загрял, после хуква на дои переч с уста от бездомно куче. Веднъж отрежат ли те, режи не клона, а дървото. Животът е кратък, нямаш време да ходиш по дирите на някоя кучка.

8.   Аз съм на 24 години и мисля, че е по-добре да отрежа някой "увъртайки", или просто да го игнорирам. Знам, че е гадно, ама смятам, че е по-добре отколкото да кажа "не те харесвам". Ако бях мъж, би ми станало много гадно. Даже има мъже, които питат защо не ги искам. Един беше питал "Защо не ми пишеш, толкова ли съм грозен? " Наистина беше непривлекателен, но как да му го кажа...? Разберете ни и нас жените, че не е лесно да кажеш "Не те харесвам, защото си непривлекателен, освен това си и досаден. " Разбира се, невинаги отрязаният е грозен, може и да няма много акъл в главата, но обикновено е заради визията. Тя и един минимален праг, след който се гледат другите качества. Красотата и отвън, и отвътре е еднакво важна у мъжете. Не си мислете, че всичко е пари. Противния мъж и парите не могат да го спасят.

9.   Към 2,

Глупости. Били индиректни, за да не наранят чувствата на пича - лол.
Жените грам не ги ебе кого и как ще наранят.
"Увъртат" и отказват индиректно, защото е по-лесно, бягат от отговорност, пък и в същото време си оставят отворена вратичка, ако все пак, в някакъв хипотетичен момент в бъдещето, размислят.

Такива са. Манипулативни, не падат по гръб като котки, и бягат от това да застанат зад думите си.

10.   Защото не схващат че подобни откази са по-обидни от пряко 'не желая да изляза с теб'. Може би не се замислят как биха се почувствали самите те след подобен отговор.

Или просто си оставят вратичка в случай че след време си променят мнението. Жените обичат да имат резерви.