Как да ги разделя?
Здравейте аз съм момиче на 14. Страшно много си харесвам едно момче. Бяхме приятели,но наскоро той тръгна с бившата ми най-добра приятелка. Имам чувството че тя го направи нарочно само да ми е гадно. Направо като разбрах ми идеше да я удоша и все още искам. Тя е доста красива и с хубаво тяло, а аз не се намирам за грозна но съм по пълничка от нея и не толкова привлекателна,но пък го заслужавам много повече от нея! Писна ми да ти гледам как се натискат лигавят прегръщат около мен. Той беше приятел с мен,но тя го е накарала да ме блокират. Искам да ги разделя! Той трябва да е с мен,не с нея. Трябва да обича мен,да ревнува мен, да иска мен защото аз го заслужавам а не някаква си,която ще го зареже да друг след няколко дни. Едно момиче и,е казала,че аз искам да ги разделя и тя дойде при мен и моята приятелка преди два дни и ме попита какъв ми е проблема,аз отговорих,че никъв просто защото съм много срамежлива и не мога да и кажа а и нищо няма да променя. След това тя го целуна и ме погледна право в очите. След като ни подминаха просто позеленях от завист и ревност. Направо се тръшках и подскачах от нерви. Трябва да и го върна,и докато не е мой няма да мирясам. Как да го направя кажете ми искам тя да се пука от яд,а не аз, искам да и натрия носа искам,го обичам го... Моля ви кажете ми какво да правя.

Коментари

1.   Кой какво заслужава в този живот, не е твоя работа да преценяваш. А и като гледам колко си злобна и завистлива, не знам на фона на кое смяташ, че заслужаваш повече от това момиче. В конкретния случай, момчето преценява с кого иска да бъде, не ти. Ако се харесват и обичат, злобни и завистливи момиченца като теб няма как да ги разделят.

2.   Виж, мила, не можеш да накараш някой да те обича насила! Той или те обича или не. Да не говорим, че ако правиш много интриги, вместо да се влюби в теб, най-много да те намрази и тогава гаранция няма да бъде с теб никога! Така, че по-добре се радвай, че е щастлив, макар и с друга. Знам, че боли, но ако го обичаш истински, а не го искаш само за да "натриеш носа" на бившата си приятелка, ще си готова да го оставиш и ще ти стига да знаеш, че е щастлив. По-добре потърси свободно момче, с което ще сте щастливи, вместо да причиниш болка. Щастието изградено върху чуждо нещастие не трае дълго и накрая страдаш.

3.   Просто си намери друг, ще й натриеш носа повече

5.   Не се завличай в такива истории, мила! Не бъди с някого само заради отмъщение!

6.   Твоята бивша приятелка те е зарязала, защото е усетила, че й завиждаш.
За съжаление си много злобна и завистлива, , а при това и доста неграмотна. Защо реши, че си по-достойна? Ако ти липсва външна красота, работи върху характера и уменията си, и тренирай, за да отслабнеш, Не може нищо да не правиш и да имаш претенции.
Накрая да не се окаже, че твоята красива приятелка има и по-благ нрав, по-силна воля, тренира редовно, учи повече и има по-богата обща култура от теб.

7.   Изчакай да го зареже след няколко дни. :-)

8.   Ти може и да го обичаш, но той тебе-не. Щом те е зарязал заради друга, няма смисъл, значи не те заслужава. Просто отмини напред, не им обръщай внимание и не се занимавай, това е най-голямото отмъщение- да покажеш на някого, че за теб е празно място. Малка си още, но колкото по-бързо се научиш да уважаваш себе си и да поставяш себе си в центъра на живота си, а не някой си льольо, толкова по-малко ще страдаш.
Питаш какво да правиш? Работи над себе си, не само външността си оправи, ами вземи се и ограмоти. Имам познато момиче на твоите години- отличничка, с амбиции да следва в Щатите, облича се стилно, държи се гордо и с достойнство и не тя тича след момчетата, а те след нея.

9.   Съветвам те да спреш да мислиш как да разделиш някой с гаджето му.
Ти си на 14 и ако от сега правиш така, не ми се мисли какво ще правиш след години.

10.   Здравей младо момиче! Първо искам да ти кажа, да ти благодаря, че историята ти е супер искрена и истинска. Не си спестила нито една емоция макар и да е отрицателна. Излязла си си душата без да се правиш на невинна жертва. Искам да ти кажа, че това което чувстваш в момента е супер нормално, сега ставаш жена изпитваш емоции супер силни и истински, но още си много зелена. Това не е любов, а той не е последния мъж на земята. Само ако знаеш колко пъти ще се влюбваш и ще си харесваш някого. На теб проблема ти е това Момиче. В момента само си вредиш. Опитай се да ги избягваш, стой далеч от тях, все едно не съществуват. Ще ти мине след някоя и друга седмица и даже като си харесаш ново момче, ще си кажеш малее ама аз какво съм видяла в този другия как съм го харесала изобщо. В противен случай изглеждаш слаба, не че е лошо човек да показва емоции, но недей пред тях. Така другата се кефи и и вдигаш репутацията пред всички останали. Сигурна съм, че ти си много хубаво и нежно младо момиче, което ще срещне момчета, които ще искат да имат нещо общо с нея. Успех и горе главата.

12.   Няма как да накараш някого да те харесва, забрави ги, научи урока си, move on

13.   В този живот няма нищо вечно, да знаеш! Особено, когато си на 14 връзките не са много дълги. Все в някой хубав ден, те ще скъсат, ще се скарат и т. н. Е, тогава ще е твоят момент да я погледнеш със същия поглед, ако ме разбираш. Това ще е твоят миг! Споко!

15.   Тъжно е, да видиш 14 годишно дете така озлобено. Успокой се, ще имаш и други момчета,не е само той. Той ако държи на теб, няма да отиде при другото момиче. Помисли ли за това? Не се обременявай с такива чувства още от малка. Поживей си още малко безгрижно. На тези години, трябва да ти е в акъла само ученето, и твоите хобита, но да се измъчваш на тези години така....недей. Рано ти е за момчета и за връзки. Това момче, ще го забравиш. Човек като едно губи, друго печели.

16.   Намери си някой друг, не я подкрепям тази твоя "приятелка", но... Така по прочетеното разбрах, че той просто вече не те харесва (толкова) или въобще. Съжалявам, гадно е, но това е положението. Примиряваш се и страдаш или си поемаш по пътя и "забравяш" за него.

17.   Мила, не се занимавай с глупости! Явно тази не ти е била никаква приятелка или тайно от теб го е харесвала също. Дори и да ги раздекиш, повярвай ми, това няма да те направи по-щастлива, нито ще привлече момчето. Единствено се тровиш със собствената си злоба и яд. Блокирай ги ибти от всякъдв. Спри да ги мислиш, спри да питаш за тях! Излизай с други хора, намери си хоби. Освен, че се тормозиш сама себе си, се самонавиваш, а и се излагаш пред други хора, които биха били по-стойностни. Не падай до нивото на бившата си "приятелка".
Едва на 14 си. Що мъже ще срещаш още...
Остави ги тези, живей си живота без да злобееш и в някой момент всичко ще се нареди. Вярвай, минала съм през това: няма никакъв смисъл!

19.   Ако това не е фейк история, то е супер очевидно че завиждаш много на това момиче, та чак я мразиш. Да, дори да е знаела че го харесваш и да ти е била приятелка е не е правилно че е тръгнала с него, но е факт че той е харесал НЕЯ, а не теб.

20.   Едно е сигурно- ти не си наред. Хората какви проблеми имат ти пишеш пубертетски истории. И споко, скоро ще сте на онлайн обучение и няма да се тръскаш. Наблягай на уроците, там си не за да въртиш любов!!!

21.   Ти си психопатка...