Не съм правила секс вече година и половина
На 22г.
Случвало ли ви се е да се чувствате изнервен, защото имате нужда от секс?
Странно е, сякаш тялото генерира енергия от инстинкта за секс, но понякога не се търпи. Става прекалено и ми пречи на ученето и работата.
Иска ми се да имам връзка, но не попадам на човек, който да ми хареса, а и малко излизам последно вреюе, главно заради пандемията.
Искам да се концентрирам върху ученето и работата, но тези разсейвания са ужасни.
Имате ли подобни ситуации, как се справяте с тях?

Коментари

1.   Здравей мило момиче. Преди 2 месеца бях изоставен след 4 годишна връзка и от тогава не съм правил секс, а имам чувството че не съм правиш от 2 години. Само, ако знаеш колко силно искам да срещна средната си душа и да имаме хубав съвместен живот и да правим редовен секс... Ех мечти, мечти... Напълно те разбирам и подкрепям и знам как се чувстваш. От липсата на секс аз имам раздразнителност и депресия. Искаше ми се да се запознаем по някакъв начин. Бъди здрава.
Момче на 28 години

2.   Не съм правил секс от 6 години. Жените като почнете да драматизирате...

3.   Намери си човек (ДОВЕРЕН ЧОВЕК), с който да правите секс - ако не ти се занимава с връзки. Но гледай преди да почнете да го правите - ясно да му дадеш да разбере, че се виждате САМО за това и да не си прави илюзии за нещо повече.
Или пък си купи ДИЛДО с вакуумна основа, което да можеш да залепиш на плочките в банята или друга гладка повърхност - и да се задоволяваш вкъщи. Даже ти препоръчвам този вариант. Защото дилдото никога няма да свърши в теб и да се притесняваш за бременност. Никога няма да спадне (а на мъжете често им спада - имат еректилна дисфункция). С дилдото можеш да се чукаш с часове наред. Няма да те занимава с чувства, няма да ти изневерява, няма да ти предаде болест. А и в днешно време има толкова реалистични играчки, че при някои въобще не се усеща разлика от истинския член.

4.   Сега тук ще ти заобесняват как трябва да си намериш тъпкач да те чука като долна курва и че това е в реда на нещата и не те прави евтина.

5.   Да, познато ми е. Вземи си хубав качествен вибратор

7.   Неправенето на секс има и позитиви, като например натрупваш енергия и имаш повече време да мислиш за по-смислени неща, трябва само да я насочиш в правилната посока ;)

8.   И аз имах тозии проблем но го реших като си намерих партньор само за секс. Правихме го после той си намери приятелка и прекъснахме. После аз си намерих друг партньор за секс и доста време се виждахме само за това но пък накрая аз срещнах сегашния си приятел и прекратих отношенията. Сега имам щастлива 3 годишна връзка. Така че си намери партньор само за секс това не те прави леко момиче когато не си във връзка и не изневеряваш:) А и е много готино и можеш да експериментираш с каквото си поискаш :)

9.   "Странно е, сякаш тялото генерира енергия от инстинкта за секс. "
Не е странно, защото либидо всъщност означава жизнена енергия, а не желание за секс.
Когато потискаме инстинкт, ние всъщност се фиксираме там и нямаме енергия за другите неща.
Би трябвало мастурбацията да решава този проблем, а ако това не се случва значи има нещо друго. Например нуждата от секс може да е същност нужда от близост, или да е нужда от движение, да има хормонален дисбаланс. Според мен с малко редовен спорт ще свърши чудеса

10.   Авторката
Номер 7, да, опитвам се да се възползвам, но понякога енергията ескалира и пречи.
Благодаря за идеите, малко ме е срам да си купя дилдо, но може би ще помогне доста едно.
Номер 2 - с това отношение и още 6 години няма да правиш, уви :(

11.   Скъпи хора - и аз съм перманентно на сухо и го карам на ръчна, но вече и това взе да ми писва ! М на 30 и един от многото, на които нито една не връзва !Тези дни покрай Хелуин се разходих малко, но си останах само с разходката... Понякога и разходка в планината помага, друг път - цигара и т.н.

12.   И аз подкрепям идеята за дилдо- без драми, без притеснения, без болести и нежелана бременност.

13.   Момчето на 28, има проститутки, има и изкуствени вагини. Няма драми, няма сълзи и сополи,само трябва да се бръкнеш за някой лев.

14.   Момиче на 21 съм
и аз съм в същата ситуация, само, че при мен е по - гадно, защото не съм сама..поне официално и за пред хората.
От 2 години съм с един човек, правили сме секс 5-6 пъти за това време. От година и 3 месеца изобщо. Кофти ми е, защото аз искам а той изобщо не..поне с мен. След много време разбрах, че си пада по - много по - зрели жени на по 45 - 50, а с мен е пробвал просто ей така, колкото да види какво е... мда. Имам си мнение за мъже, които си търсят " каки" и се еб*т просто от скука, " да видят какво е с тази", но тва е отделна тема.

Съветът ми към е теб е да се фокусираш в нещо друго, изобщо да не ти бъде самоцел, още по - малко приоритет секса... на тези години трябва да построиш основите на своя живот, истината е, че не останаха и много мъже..Кой квото ще да говори! в днешно време мъжете са кифлите, трябва да си психолог да разбереш какво им е, а на тях въобще не им пука на теб какво ти е.. Е имаше един свестен мъж в живовота ми, но химията изчезна след 3 години.

Пък и имай предвид, че секса е най - силния енергиен обмен между двама души.. правейки секс с някого, ти непременно попиваш от неговата енергия и заприличва на него.. не е просто секс. За това не прави секс с човек, на когото не искаш да приличаш

15.   Ох, от коментара на 2 ми стана по - добре. :DD развеселих се

16.   Много глупави съвети. Без истински секс е мъчение. Хвани си секс приятел временно и си търси гадже през същото време, защото така може и 5 години да откараш без секс.

18.   Аз пък съм почти на 22 и никога не съм правила секс, което е още по-лошо. И аз го имам този инстинкт, това желание дори за груб секс, но как да стане като дори не съм изживяла първият си път още и ми трябва внимателен човек. На тази възраст страхът е още по-голям от това хората да те съдят, че не си го правил.

19.   Няма какво да те е срам да си вземеш дилдо, иначе може да си поръчаш онлайн, до адрес. Не знан, вибратор с такова за клитора май е по-яко ;д не съм пробвала, но реално ако бях на твое място щях да си взема. Другия ти вариант е наистина да си намериш някого, с когото да правиш само секс, като не трябва да изискваш да е много често, защото жените сме влюбчиви и ще стане мазало.
Една приятелка така, уж само за секс, обаче тя искаше по няколко пъти в седмицата и накрая ревеше, че иска да е с него, а той не.
Аз лятото приключих една връзка и имах отношения с едно момче, с което не потръгнаха нещата и се видях с един човек, уж само да си говорим и то накрая го направихме.. Обаче аз си се усещах, че съм в депресия заради първия и нямах желание впоследствие и за срещи с друг, та на онзи сто пъти му обяснявах, ама той полудя.. Постоянно ми пишеше, звънеше, цупеше се ако не мога да отговоря и вдигна, искаше да му пращам целувки и тн. А си имаше приятелка. И му бях казала, че повече от това няма да мога да му дам, той да, ок и накрая.. Сега ми е сърдит, че не му пиша..

22.   Не съм правил секс от 9 години и не виждам нищо особено. Нито в секса, нито в неправенето на секс. На 35 съм впрочем. Същото става и с чекия. Честно казано, не разбирам какво толкова се вманиачават някои на тема секс. За мен целта му е да се прави деца, да се размножаваш. Когато не го правиш (размножаването) секса тотално губи смисъл.

23.   до авторката 10 от 2:

Много "благодаря" за кълненето... Явно с този кофти характер и ти няма да правиш секс скоро. Или ще е с някой дето гледа на теб като на парче месо.

24.   Една дума, авторке: вибратор!

Поздравления, че успя да напишеш тази тема! Издръжлива си! За разлика от някои, които сигурно ако спрат секса за 20 минути и изпадат в криза. Но пък нали и докторът по венерически болести трябва да има пациенти? Има да издържа семейство, човека!

25.   Секса трябва да започва с разговор, докосвания и целувки между двама души и да свършва с разговор, докосвания и целувки, никоя секс играчка не може да замени възбудата на съзнанието което води до възбуда на тялото, да не говорим за топлината на телата и докосването, аромата на телата(феромони отделяни при възбуда) и не на последно място вкуса.

Мнение на един девственик на 33 който има 2 изкуствени вагини които прашясват. Понякога ползвам Vulva Original женски аромат за увеличаване на възбудата.

26.   Авторке здравей! Ти си жена, без проблеми ще си намериш мъж само за секс. Избири си някой познат, на когото имаш доверие, а междувременно си поръчай дилдо по интернет, дискретно е!
Липсата на секс не ми е чужда, когато бях на приблизително твоята възраст, бях зарязан от приятелката си ( мъж съм на 45), която излизала и с друг и забременяла от него. Бях принуден да се върна, беден, сломен и отчаян в родният си край. В разгара на едни смутни и безперспективни времена, нямаше много възможности за работа, работих буквално за парче хляб, всичките си ( мизерни ) пари, носех в къщи на безработните си родители, за да си помагаме да оцелеем. От самосебеси се разбира, че без възможност да се погрижа за себеси няма как и да си хвана приятелка, можех само да маструбирам и нищо повече. На няколко години веднъж посещавах и платено момиче - от най - евтините ( не се срамувам да го разкрия, но ми е тъжно за себе си), то нямаше и много такива, тогава. Отделно и това, че не съм бил никога дори посредствен красавец, никоя не ми се връзваше, бях отчаян и сексът ми беше фикс идея и непостижима мечта. От връзката си преди това, бях свикнал на редовен секс и тестисите ми изгаряха от болка, препълнени със семенна течност, неможех да ходя, защото всяко движение на бедрата ми ми причиняваше болка. Гледах със завист на момчетата около мен, които си имаха приятелки или дори съпруги, а аз нямах никакви шансове. Мислих си, че дори и някога да успея да си намеря полова партньорка, то ще е като изпросено, без сладост или едва ли не, като нещо откраднато и незаслужено..
Но ти си жена, никога не ще изпиташ, описаното от мен, имаш възможности.
Успех, мила!

29.   Спорт! Колкото по-натоварена ми е една тренировка, толкова по-рядко изпитвам остра нужда да правя секс. Аз също като теб, авторке, не искам някого просто за секса, а имам нужда от партньор.