Пигментни петна?
Моля модераторите да публикуват историята ми, защото ми омръзна да я пиша за трети път! Не виждам какво нередно съм писала!!
Здравейте аз съм момиче на 14 и имах голям проблем с акнето може би от около 11 годишна възраст. Беше страшна работа, тогава не разбирах и се мазах с какви ли не кремове, които изобщо нямаха нищо общо и не бяха предназначени за пъпки. Имате реване, много ми беше тъжно всеки ден да се гледам и се отвръщавах от себе си. Започнах да се грижа за себе си и та търся начини да се справя, тогава разбрах какъв е проблем и като цяло разучих обстойно цялата тази работа с пъпките. Накрая намерих лекарство, което използвах от сутрин до вечер в продължение на един месец. Акнето малко по-малко започваше да изчезва, но кажат ми изгоря, защото съдържаше спирт. Сега пъпки няма, но от време на време имам зачервявания и ми останаха много белези и петна. Единственото, което искам е да имам сияйно и гладко лице. В горната част на бузите забелязах от няколко седмици пори, не съм сигурна дали е точно това, но са черни и имат много малки дупчици през, които излизат мъхчета, може да са и черни точки. В интернет търсих продукти, за да се справя с пигментацията и открих избелващи кремове, туй като и тена не ми е равномерен и това има връзка с петната, но няма как да дам 60лв, за един крем. Намерих и по-евтини (до 5лв), но не знам какъв ще им е ефекта. Бих дала най-много до 20лв. Моля, ако няма кой се е сблъсквал с подобни проблеми и сподели мнението си.
И наистина моля да бъде качена историята ми!

Коментари

1.   Имаш нужда от добър козметик, да ти почисти лицето и да каже какъв крем да използваш.