Защо той е женен
Привет, момичета.
Моята история на 24години съм, а той е на 35години.Има си семейство,но не спира да ми пише и да ме гледа.
Мина едни година от както продължава това.
Каза ми, че не може да ми даде това което заслужавам.Държи се добре с мен,пишем си по телефона се чуваме.
Иска поне приятели да си останем,но между нас не мисля че може да има приятелство.Аз имам чувства към него и съм му го казала,че го искам.Разбирам го има си жена и дете.Но като не може да ми даде това което искам,защо продължава да ми пише и да ме гледа всеки ден.
Винаги съм била против женени,но какво да правя всеки ден се засичаме.
Виждаме се по 2,3 пъти в седмицата.
Да,не ми е мястото трети човек в това семейство.
Някой бил ли е в тази ситуация.
Да знам колкото по-рано избягам толкова по-добре…
Огромна грешка …

Коментари

1.   Него го разбирам - иска просто да прави неагажиращ секс с друга, защото жена му му е омръзнала. Трябва дори да си му благодарна, защото не те лъже, че видиш ли имат си проблеми в брака и не правят секс, а директно ти казва, че не може да има връзка с тебе.
Обаче, тебе не те резбирам. В такава ситуация има само едно решени - пълен игнор. Блокираш го, за да не ти звъни, блокаж и във всички останали канали за комуникация (Вайбър, Уотсап, Фейсбуук,...). Когато се срещнете някъде на улицата не казваш нищо, нито дори здравей, все едно не го познаваш. Толкова ли е трудно?

2.   Безплатна "друга" за олабване на жилата, четкане на его. За това ти пише още. Като почнеш да създаваш проблеми, ще те отсвири.
Какво толкова има да се нищи и чуди защо? !

3.   Игнорирай го и се оттегли

4.   Да, а когато 35 годишни ергени се свалят с 24 годишни момичета, те са чичовци, ама тоя нали се е разписал, та глупавото ти мозъче го вкарва в категория - опитни. Кой знае какъв е смотльо. Само мухъл ще се жени и ще лудее зад гърба на жена си, иначе няма да се ожени никогиш. Намери си истински мъж.

5.   До авторката

Виждате се само или правите и секс?
Защото, колкото и невероятно да звучи някои мъже искат да имат и приятни жени за кафе от време на време.

6.   Женен мъж не се пипа. Майко, по-мръсно животно от вулгарката наистина няма. Дано ти лепне СПИН.

7.   До номер 5.
Не, не сме правили секс.
Говорели сме на тази тема и той ми сподели, че той това не може да го направи. Аз се радвам за това, но не го попитах защо, но мисля че е ненужно, а съм сигурна, че държи на жена си, което така трябва и да бъде.
Аз усещам, че между тях нещата просто не вървят…. , но не искам да съм причина аз за техни проблеми, а и все пак си имат и дете.
Да, свикнах с този човек колкото и да го искам аз знам, че никога не мога да бъда, а и да бъда откровена нямам тази съвест да развалям семейства.
Но поне да сме си приятели ей така кой на кой може да си помагаме, пак ще се радвам.
Не искам да го подминавам…. няма смисъл.
Той ми е казал ти заслужаваш много повече, а не това.
Аз не мога да ти го дам.
Благодарна съм на това, че от първият път той не ме излъга каза ми какъв му е живатът е ми каза нищо не мога да ти давам и не ти обещавам……
Да, знам виновна съм моя си е грешката …

8.   Авторката съм
Той ми сподели, че с жена му нещата не вървят и ще се разделят. Не ми е казал, разделям се с нея заради теб или веднага теб хващам.
Поговорхме си, каза ми че от доста време не вървят нещата и ме няма какво да се направи.
Аз му казах, че трябва да пробва и да не се отказва все пак са от доста време и дете имат.
Може да имам чувства, но не искам дето му да страда, че родителите му са разделени. Дори и да се разделят, аз не мисля че може да съм с него.
Един човек изневерили ли, той и на мен ще ми изневерява…