Да наваксаш пропуснатото !
Здравейте, пише ви мъж на 30 години. Имам зад гърба си 3 връзки от които едната ме беше кой знае какво. За в момента не си търся други приятелки, но ще се радвам в бъдеще да си намеря. Фокусирам към кариерата си и не ми се занимава с глупости.

Някои мои приятели все се опитват да ме критикуват защо съм бил сам. Те са като отвързани коне, само секс им в главата. Казват ми "Сега е времето да се живее" после съм щял да остарея.

Един познат на 25 до вчера прави сефтето и изведнъж за него секса станал ебати чудото. Една колежка от работата разведена на 35 и ми каза онзи ден "Бях вярна на съпруга си, а той се оказа пълен боклук, сега и аз ще живея и ще си лягам с който пожелая" нещо подобно не помня точните думи, друг голям женкар, а един приятел на 26 девствен и ако не правел секс живота му нямал смисъл и след това не знаел как ще навакса пропуснатото.

Каква е тази мания за секс, разбирам че сме големи хора и от време на време говорим за секс, ама това минава граници. Вие познавате ли такива хора като моите, които ви досаждат по тема секс. Досега съм нямал чак такъв проблем с жените и аз като всеки мъж съм имал неуспехи, но не мога да разбера някои хора.

Как се справяте с това?

Коментари

2.   Ами защото са незрели. Твоите приятели не са мъже, а още момченца. Особено, ако наближават 30. И не, не е време да се живее. Точно време е за нещо сериозно. Но не се очудвам. С това се сблъсквам и аз постоянно. Мъже около 30, които разправят как могат да правят деца до живот и за това перфектният момент би бил някъде, когато станат на 45. До тогава не им се занимавало сериозно. Много ме забавляват. А ПрипадВам от смях като чуя, че нямало свестни жени, които да са сериозно. Еми и да има как да се занимават с някой ебльо на 30 с акъл на 16 годишен пубертет с бушуващи хормони. То пък бива без отговорност ама вече се уливате...

3.   "Фокусирам към кариерата си и не ми се занимава с глупости. " - после ще разбереш що за глупаво изказване е това.

4.   Липсата на интимност много обърква хората психически. На някои хора им липсва близост още от детски травми и т. н. и като добавим комплексите, наложените норми от обществото, съответно любопитството и желанието да си като другите... през цялото време самотата расте, а хората са все по-объркани. Някои си провалят даже ученето от зор да тичат по разни изгори или просто от вманиачено мислене за липсите в живота си. Просто не си като тях и не ги разбираш. Да си си самодостатъчен е голям плюс, но когато си незадоволен на физическо и емоционално ниво, всичко отива подяволите.

5.   До №2,
много съвети даваш с тоя развален правпис "Очудвам", "без_отговорност", "Уливате... " и т. н.
Недей да съдиш по хората кой, колко е дорасъл. На елементарния човек са му елементарни неща в главата. Като нямаш сериозни отговорности, било то професионални, лични и т. н., имаш прекалено много време да мислиш за еб@не. Когато човек се има програма за деня, не му е до това цял ден да си мисли мръсотии. Разбира се вечерно време, като се прибере при приятелката(съпругата) и решат да се разтоварят и двамата не е лошо, но не значи постоянно.

Хора всякакви, така че недей съди за всички еднакво! :)