След първата среща
Здравейте, момиче на 22 съм. Много бих се радвала историята ми да бъде одобрена, тъй като се надявам да чуя максимално най-много мнения и съвети относно това какво да правя. Някъде към септември пратих покана на едно момче във Фейсбук, тъй като много пъти съм го засичала в квартала и около блока ми, един път си разглеждах фейсбука и попаднах на снимка на някаква групичка момчета, едното от които ми е в приятели (затова ми и излезе самата снимка) и този въпросния беше тагнат, реших да го добавя в приятели и след 1-2 дни ми прие поканата. Не сме си писали изобщо, нито нищо. Ноември месец в началото ми писа от нищото, беше качил някакво стори от дискотека и просто му го видях, без да реагирам и нищо, явно си е търсил чат ли, нямам идея, писа ми, здравей, аз те знам, ние сме почти съседи с теб, та с малко повече чат осъзнах, че живее в блока ми, изобщо не го очаквах, блока ми принципно е с 10 входа, аз съм във 2-ри, той е в 4-ти, чак тогава зацепих защо толкова съм го засичала, почнахме да си пишем за всякакви теми, при което той ми предложи да се видим, тъй като съм човек, който работи и не винаги имам много свободно време му казах кога ще съм свободна, при което той се нави, няколко дни след това си писахме, но пишеше доста по-рядко, вече в деня на срещата (събота), беше някъде средата на ноември, ако не се лъжа 13-ти, тъй като въпросната седмица си бяхме писали излезнахме, преди това си разменихме номерата, за да се разберем къде да се чакаме, бях се подготвила много добре, даже грим си сложих много хубав, дрехи, абе всичко беше 6, той ми звънна и каза да слизам, седнахме на една беседка, пихме някви сайдери и така до към 23, общо 4-5 часа, говорихме си, той даже предложи да ходим някъде и да не седим на студа, примерно в някво заведение, но знаете, че не всеки има сертификат и казах, че предпочитам тук и ми е окей, няколко пъти докато си говорихме ме пита ти кога ще можеш пак навън, кога си свободна и т. н., казах, че ще се разберем нали, отделно от разговора ни разбрах, че си има и приятелка, но нещо не се разбират напоследък с нея, между другото и аз си имам приятел, от 3 години близо. И така, после ме изпрати до входа, каза ми, ще се разберем пак за излизане и т. н. аз му казах нещо от рода на, да ще си пишем, гушнахме се и това беше.. Оттогава няма нищо, нито писане, абсолютно нищо, качвам сторита с цел да ме забележи - нищо. Миналата седмица единствено се засякохме до блока ми, и му викам здравей, той ми каза, оо здрасти и това е. Не знам какво се случва, много се привързах, изглежда ми някакъв готин, имаме много сходни неща, но в същото време не знам. Не знам и какво правя, имам си приятел, не е редно това, но то не пита. Но искам да ви питам вас, според вас каква е причината един човек да не търси другия след първа среща, защото най-лесно е аз да го потърся, но в крайна сметка той даваше зор да се видим пак, тогава защо не пише, какво се случва, нищо не разбирам. Някакви съвети, препоръки, много ще съм благодарна да ми помогнете, дори и не като гадже, просто за излизанка ме кефи адски много това момче, но явно при него не е същото. Не знам.. Имам нужда от съвет.

Коментари

1.   Разбрал е че не си ваксинира и имаш приятел и трудно ще пускаш на втора среща. Прати му оферта за секс да знае че си сериозна за втора среща

3.   Няма да коментирам това, че и двамата сте обвързани, защото си е ваша работа, но ако и той в течение на разговора е разбрал, че не си свободна, както ти си разбрала за него, това е причината. Според мен си е търсил някоя наивна и необвързана девойка, с която да се разнообразява, защото му е писнало от неговата. Ти си му твърде сложна и няма да си винаги на разположение, т. е. няма полза от теб. Ако зарежеш приятеля си, тогава вече имаш шанс, но пак ще си втора цигулка. С други думи, за какво ти е? Ако действително просто ти е кеф да си говориш с него и нямаш други помисли (което малко ме съмнява принципно) - пиши му и му обясни как стоят нещата. Ако чувствата са взаимни, ще си поддържате комуникация, ако не - адиос и това е.

4.   Така се разждат....

Добрата новина е, че не си изневерила на гаджето си.

А това, че ще го направиш е въпрос на време!

Всичко друго, което си написала е отвратително!

Жена без ценности!!!