Синдромът на неориентираната българка!
Темата „Той ме удряше..“

5-ти коментар: „мен също са ми посягали.както каза една известна личност в дискусия по темата,едва ли някоя жена ще си признае ,че са я удряли,затова че коментари от рода на ,,ти си мазохистка'',ти си нз каква,са глупави и неуместни ,тъй като на повече от 80% от жените в България им е посягано,а най-мразя някои които довчера са ги били,днес много съдят другите!”

За начина на изказване на мисълта няма да коментирам – явно или момичето е бита достатъчно, или трябва да мине през спешна процедура по наместване на чарковете...

Много жени се оплакват, че видиш ли били бити! Но колко от тях си зададоха въпроса „защо“? Къде бъркам? Какво да направя, за да се поправя?

Или може би си мислят скъпите ни жени, че България е пълна с мъже психопати, които бият жените без причина? Хахахаххахахаха

Кой ви е виновен, че нямате останало правилно функциониращо грам сиво вещество у малките ви кратунки?
Кой трябва в живота да мисли вместо вас?
Кой е длъжен да ви търпи поразиите и капризите?
Кой ви е виновен, че заради месечния ви цикъл сте нон стоп вкиснати миризливи сливи и кой трябва да ви търпи вкисналото настроение?
С коя от вас човек може да се забавлява нормално? Да изпита удоволствие от споделения си с вас живот?
Очите и ушите ми виждат и чуват все караници, неразбории, мрънкалници, вещици и меркантилни хиени.

Погледнете само как се изказвате! То даже във вашите коментари човек не може да разбере, какво ви е!

Била бита! Че как няма да те бият ма, алоооО! Ти ако не можеш тука да се изкажеш, си представям в реални живот, на какво приличаш!

И аз съм бил жени! Не съм го искал, но емоционалното и психическо издевателство, на което е способна българката, може да те накара да преминеш всякакви граници.

И после някоя ще плюе задъхано по нас мъжете, че видиш ли в България в последните месеци, колко само жени били убити...

Жалко, че няма достатъчно на брой и нормално функциониращи лудници в тая страна. Има много жени с всевъзможни емоционални разстройства. А и такива с психични.

Ние мъжете го виждаме това, но „обществото“ ни си затваря очите за сериозността и мащаба на засегнатите жени.
Тук няма дори хора с необходимата компетенция.
Обществото възприема наложилите се като тенденции женски „изблици“ за характерна част от поведението на съвременната жена. Но това по никакъв начин не спира негативните резултати. Всъщност всички ние толерираме нарастващата лудост и безумие в женски пол!

А резултатите всички ги знаем много добре!

Под 4.5 милиона реални етнически българи в БГ. Половината от които пенсионери!
Неграмотно, некултурно и демотивирано младо население.
Дехуманизирано и все по-изпростяващо народонаселение, което все повече губи традициите си.
Дори по-лошо – даже няма стимул вече да прави семейство и да се възпроизведе!

В мъжете толкова е намалял тестостеронът в последните десетилетия, че все повече мъже по характер са жени и за да свършат въобще нещо трябва да ги прикоткваш точно като типични жени!
Ами че то като няма мъже, които да гонят жените и да им поставят условия за семейство, вярност, дом, деца, образование, то кой да върши всичко това? Жените ли?

Жените какво са направили през вековете под напора на собственото си желание?

НИЩО!
САМО К*РВОЛЪК! НИЩО ДРУГО!

Защо имало побоища открай време? Точно заради тази женска пасивност и вроден мързел, и тъпота.

Ето нали сега в „цивилизования“ свят жените настъпват в управлението на страните и икономиката. И какво? По-добре ли е? Да се стигне дотам, че в една от темите да чета келеш, който вика, че времето било друго на Земята и не му дремело за демографията и че той бил свободен, и държавата не могла да го използва като инструмент за справяне с демографията.

А бе аланкоолу! Ти не си ли даваш сметка, че си с промит културно-цивилизационен код? Физически и психически здраво човешко същество, което не иска да се възпроизвежда или е минало под дъгата, или е с променен чип!
Ти какви ценности изповядваш и не си ли даде сметка, че всичките ти прародители са водили война със силите на злото на тази земя, така че някой ден да те има и тебе и ти да дишаш чист въздух като свободен човек? И ти да имаш семейство и деца! И ти да почиташ и уважаваш Бога за всички дарове, от които се ползваш в пътя на живота си.

Феминизмът е едно от най-силните психологически оръжия, които са пускали сатанистите до момента.

Всички мъже виждаме абсолютната неориентираност в мислите и поведението на жените и до какво води това. Мозъците им са промити и погледът замъглен!

Може още много да се пише, но в заключение ще кажа, че колкото по-бързо се приключи с феминизма, толкова по-добре за всички! А това без бой няма как да стане...

Коментари

2.   Ти си болен ти си толкова мозъчно болен, че никоя жена не бива да попада на боклук като теб! Какво отвращение изпитах само!

3.   Ти си болен ти си толкова мозъчно болен, че никоя жена не бива да попада на боклук като теб! Какво отвращение изпитах само!

5.   Авторе, само едно нещо ще ти кажа, за да се замислиш. Когато имаш дъщеря и я видиш посинена, друго ще пееш и второ всимко в този живот се връща на децата ни, така че много доцре внимавай какво правиш и казваш.

6.   Искрено се надявам да няма жена до автора и да не се възпроизвежда. Но е прав за едно- малко психиатрии има, иначе и той щеше да е там.

7.   Мъж съм и няма кво друго да ти кажа ходи се лекувай ама да има файда при мозъчен инвалид. Сори!