Къде е ??
Здравейте! Пиша тук... и аз не знам защо пиша.. може би, защото е анонимно...
Много искам да открия Жената за мен.... но е много трудно... да си призная... самотата ме убива. Преди време приключих връзка... бях много наранен... преодолях го... но, след това така и не мога да я открия. Трудно се пише такава история... Гледам хората около мен, всеки има човек до себе си... зададох си въпроса защо хора които пият, буйстват, мързеливи, не им пука за човека до тях имат някого а аз не? Знам, какъв човек съм и как ще се държа с нея... вярно не съм Ален Делон но... не мога да я открия.. пробвах дори в сайтове за запознанства - там е някакъв ужас 1во голям брой са фалшиви или още по - лошо - платени (нещо което не търся). Другото е като видят че живея в чужбина и - айде чао... сякаш съм възан за тая чужбина ама това е друга тема...
тежко е...
Ще помоля само без омраза и подигравки. Ако това което съм написал не Ви допада, просто го подминете.
Благодаря

Коментари

1.   Спокойно, ще се появи и правилната жена за теб, просто имай търпение. За всеки влак си има пътници и ще видиш, че в най-неочаквания момент ще се появи. А за чужбина, за някоя мацка това може да е интересна възможност :)