Дилема
Здравейте! Момче съм на 24 години, наскоро се запознах с много готино момиче, чрез интернет. Всичко върви супер, постоянно си пишем, понякога дори се чуваме. Но проблемът идва от там, че през последните 2-3 години качих около 40 кг, а това ми е голям демотивиращ камък. Не исках да я лъжа и да и показвам стари снимки, където съм във форма, а исках да съм напълно искрен. Когато и показах как изглеждам сега, нейният отговор беше, че съм сладък. Честно казано, това ме шашна, как може едно момиче да си падне по дебел човек, като мен? Дали наистина е искрена? Дори предложи да се видим, когато ще ходя в нейният град, което естествено аз искам много. Въпросът е там, че външният ми вид ме спира и си задавам въпроса "Има ли смисъл да ходя?", понеже нямам никаква увереност в себе си.

Коментари

1.   Диета и скачай на въже всеки ден - не заради жената, а заради себе си: ще си увредиш сърцето с това наднормено тегло.

2.   Виж сега, първо за повечето хора външният вид изобщо не е от пъвостепенно значение, а да речем - емоционалното общуване, сходство на характери и интреси, и т. н.
Второ - остави го външния вид, ами подобно тегло е супер-вердно за здравето ти! Ако нормалното тегло е 70-80 кг., то с 40 отгоре ти отиваш към 120 направо! При такова натоварване, сърцето ти я издържи 40-45 години, я не - време недостатъчно, за да създадеш и отгледаш децата си... Така че се вземай в ръце, спортувай и влизай в норма! Момичето, ако е свястно, ще те подкрепи в това! И дори и да те приема такъв, какъвто си сега, вярвай ми - много по-добре ще се чувства със строен и силен младеж, отколкото с някаква разплута биомаса до себе си...

3.   Приятел, изобщо не го мисли отиди и се виж с момичето. И за в бъдеще се откажи от навика наречен колебливост, защото само ще ти пречи в живота казвам ти го от опит ;)

4.   Няма смисъл, шото най-вероятно просто не е искала да те обиди. Освен това, обича вниманието, което и даваш. Не се обиждай, но си е точно така. Спри да и пишеш и ще видиш, че едва ли значиш нещо за нея. Не се бой, всички са ни рязали така. Почвай работа върху себе си, заеби ги жените на тоя етап.
Липсва ти самочувствие, а част от него ще дойде след промяна във визията

5.   От автора.Първо благодаря на всички ви, определено вашите мнения са ми от полза! Второ допуснах това да се случи, защото когато съм в депресия се тъпча, а нормалните хора дори отслабват.

До автора на 4 отговор. Тя ми пишеше всяка сутрин, дори предложи да ми се обади, а след това каза че би се радвала да се видим. Мен не ме е страх от това да ме среже, а по скоро ме е страх от това дали, ако отида ще имам смелостта да бъда себе си!

6.   Не слушай женските дето гледали душата! Пълни глупости.
Ти ако трябва да избираш между една жена, която се поддържа и друга, която е като лойна топка, коя ще избереш?
Почвай да тренираш и да влизаш във форма. То и дебел да си на теб няма какво да ти пречи, ама ако искаш и жена.

8.   Много подло си постъпил с нея! Ето затова не одобрявам връзки от разстояние! Защото всеки може да се престори на нещо което не е. По-добре и поискай камера, да не се откаже лъжкиня като теб. : )
След като не се харесваш, не започвай връзки. Първо отслабни и след това си хвани приятелка от ТВОЯ ГРАД!

9.   Автора- До номер 8. Аз не съм я лъгал затова, аз съм й казал от самота начало и тя нямаше проблем с това. А след като се запознахме и на живо, всичко мина много добре. И моля те,. Не обиждай хората, преди да разбереш какво точно е станало!