Той ме предаде...
С приятеля ми (вече бившия) ходехме година и малко. Аз съм студентка 2-ра година, а той сега ще е 1-ва (и двамата в София). През изминалата година се виждахме, когато се прибирах (а това беше доста често) и всичко беше просто идеално.

Казваше ми, че съм била най-хубавото нещо в живота му, че никога няма да ме изостави, че последната една година е била най-прекрасната до момента, че съм била много добра към него... Абе с две думи постоянно ме обсипваше с целувки и внимание.

Но започна по-рано от мен семестъра и на 4-тия ден след като замина ми се обади и ми каза, че нямало смисъл (ей така от нищото) и че харесва др момиче, два дена след, което тръгна с нея.

След това се срещнахме (беше много тежко и за двама ни) и ми каза, че още ме обича, че не съм виновна за нищо, че знае, че ще съжалява след време, но решението било вече взето и нямало връщане назад.
Много боли, защото до момента не се бяхме карали. Не очаквах такова предателство от него.

Сега иска от мен да се чуваме през няколко дни и когато ми звъни ми говори по същия мил начин както преди... а аз не мога да събера смелост да му затворя или да не му вдигна..
Много ми е гадно като знам, че е с нея и не знам как да го преодолея... Някакво невероятно съвпадение имаше между нас и аз не знам как стигнахме до тук. Моля дайте ми съвет ...

Коментари

1.   Ех тая софия колко връзки съсипа.
Хекто

2.   Край. Спри да контактуваш с него. Поне е бил честен към теб. Така е по-добре, но му кажи, че за теб е по-лесно, ако не контактувате. Ще мине, скоро ще се появи човек в живота ти, който пък теб си харесва. Такъв е животът!

3.   Не общувай с него няма смисъл да се нараняваш още

4.   Една моя приятелка се поболя от автоимунно заболяване, вследствие продължителен стрес заради един такъв приятел. Няколко години той се люшкаше между нея и бившата си, и двете му бяха много мили.
Имаше драми, и двете му поставяха ултиматуми, а той - много честен и с двете - ту с едната, ту с другата. После взе да им изневерява с други момичета. И не криеше, добър човек като твоя беше.
Страшно съвпадение на характери. Съсипа ги, ти казвам.

5.   ОЧЕВИДНО те използва и те лъже - тия мили думички и аз съм ги слушала и то не от един, ами от двама. Той те е зарязал, нали? Всичко е ясно, ако не си толкова глупава ще му теглиш една майна и ще го заебеш както той теб!

6.   Когато обичаш един човек не го забравяш за 2 дни! А той, милия, виж какъв е обичлив -за има няма 4-5 дни успял да се влюби в друга! Не съжалявай, отрежи го тотално! Нечестен и лицемер, неверен лъжльо- трябва ли ти?

7.   Той те използва, всяка жена е чувала такива изтъркани лафове. Свалят звезди и после хоп, чао. Другата сигурно го е отрязала и се опитва да те върже пак. Дори и да му повярваш на глупостите пак ще се разделите. Забрави го.

8.   Кажи му че ако поне малко го е грижа за теб, поне да не те търси... Обясни му че се съсипваш и не можеш така...
И се запознай с друг, може би те чака твоят съпруг и това не е той