Връзка с мъж Албанец...?!!?!
Имам връзка с етнически албанец, живеещ в Македония. Много го харесвам, дори се влюбвам и ми е трудно до се разделя с него. Осъзнавам, че може да си играе с мен. Моля не ме съдете веднага с атаки и заядливи коментари. Само жени, които са го изживели , знаят какво е да имаш любов, но невъзможна. Той е женен с деца. Не се притеснява пред брат му, роднините му, племенници на сестрите му да е с мен и ме "показва". Даже аз се притеснявам. НЕ започвайте с това, че е мюсюлманин и може да има повече жени. Не е така. Имат по един законен брак. Не зная как да подходя. Не мисля, че дори и да бъдем заедно ще му вярвам за в бъдеще. Много е вироглав и си прави, каквото си иска. Гледа ме постоянно все едно ме изпитва или ми се радва. Не зная какво мисли. Моля, ако има някои опит с тях да сподели. Между другото се опитах да го забравя, от лятото. Спрях да пиша, махнах го от всякъде. И той, каза, че искал да ме забрави и да не ме обърква. Но не издържа и пак почна. Не е само секс и страст. То се усеща, но мисля, че трябва да си изживея това с него и да го оставя.

Коментари

1.   Изживей си, изживей си и ела разкажи после, много ще е интересно.

2.   "Той е женен с деца."
Свършиха се мъжете, само до него си опряла...

4.   Албанците никога не се развеждат, да знаеш! Ще си поиграе малко с теб, и ще се прибере при жена си!

5.   Проблемът не е, че е албанец, а че е женен. Или се развежда и тръгваш с него, или си губиш 10 години, след които я можеш да имаш деца и нормално семейство, я -не. Тоест ти си губиш живота.

6.   Още ли някой спори, че има по-заблудено същество от българката?

7.   Албанците са с манталитета на циганите. Знаят, как да те омотаят и вкарат в трета глуха и после да ти станат господар на психиката ти и да те манипулират. Варвари са по душа пак също като циганите, за една обидна дума или за 5 гроша ще те утрепят без да им мигне окото. В западна Европа основната им дейност е проституцията. Държат доста бардаци в Антверпен. Чест метод за зарибяване на потенциални проститутки е точно този, конто описва авторката. Страшна сган са.

Чингис Хан

8.   Нямаш идея в какво се намираш...но ако ще разбереш. От самото начало тръгваш с оправдания тип "само който е изживял ще разбере" така че, не търсиш съвет, а одобрение. Ами прави кво си знаеш, но ще си натрошиш главата.

9.   Живея в чужбина и от много години имам контакт с албанци. Дали от Косово, Албания или Македония - няма значение. Албанеца си е албанец. Имала съм възможността да съм близка с представители на женския и мъжкия пол. От това, което мога да ти кажа като изводи е че са много отмъстителен народ, мъжете им са ужасно ревниви и контролиращи и изобщо цялата им персона като хора е много токсична! С две думи трябва да внимаваш с тях. Както каза номер 5 имаш два варианта. Или го разкарваш и си намираш някое хубаво, свястно и СВОБОДНО момче, което ще има очи само за теб, или му подаряваш живота си, в замяна на което ще те използва за секс и развлечения докато си млада и хубава и след това ще те зареже. Не си прави илюзии, че ще остави жена си и децата си заради хубавите ти очи. Ако беше свободен, може би, бих ти влязла в положението, но в тази ситуация нямаш работа там. Щом изневерява на нея, мислиш ли, че като се съберете няма да изневерява и на теб? Или ти си различна и ще го промениш? Недай си Боже номер 7 да е прав и да те хване за проститутка. От там измъкване няма. Опичай си акъла. Майка ти не те е родила да ходиш зад задника на Дон Жуан.

10.   Живея в Западна Европа и от малкия досег, който съм имала с албанци мога да ти кажа, че са брутални. Завистливи, сметкаджии, отмъстителни, коварни, подли. Просто си нямаш на представа що за народ са. Сигурна съм, че има изключения, не искам да ги слагам под общ знаменател, но знай че всеки контакт с теб е с цел подобряване на собственото положение. Няма друга такава нация. Работя с целия свят и наистина най-лошите номера винаги идват от тях.