Мразя мъжете
Аз съм на 19 години и отскоро започнах да изпитвам омраза към мъжете. На външен вид изглеждам перфектно, естествено красива съм и винаги получавам много внимание, комплименти, хората ме харесват. Но вече не се чувствам като преди, вече всякаш порастнах и ми е досадно и неприятно всичко това. Винаги като ми пишат момчета първо пишат нормално Здравей;Как си; и аз отговарям нормално като тях, запознават се с мен и след това започват да ме свалят. И затова вече не отговарям на момчета. Има и някои момИчета, които ме харесват като гадже, аз не ги харесвам по същият начин, но изпитвам симпатии към тях, не мога да ги мразя. Момчетата никога не са ми се стрували красиви, не мога да си хвана гадже момче заради външният му вид, нито пък ме привличат сексуално, не могат да ме възбудят. От момичета мога да се възбудя в някои редки случаи и главно се възбуждам гледайки собственото си тяло и чрез мислейки си неща в главата ми, свързани с мен отново, няма нужда да обяснявам какви точно. Причината да мразя мъжете (мразя е силна дума, но не знам с какво да я заместя) са няколко и ще ги изброя. Дразни ме начинът им на мислене. Дразни ме как като вървят на улицата и ме гледат втренчено или пък виждат някоя друга жена и не спират да гледат. Аз като вървя на улицата, ако до мен минава някое хубаво момче, аз не го гледам, не му обръщам внимание, защото според мен това е жалко и ненужно и аз изглеждам глупаво. Просто вървя и гледам напред без да зяпам някакви хора. И е дразнещо когато момче си има гадже, което е много красиво и в същото време гледа някаква жена, която не е чак толкова. Защо просто не отиде при другата жена и да си я гледа колкото иска, но той иска да има от всичко в живота наведнъж. Друго което ме дразни в тях е, че като общуват с някое момиче, което не е красиво, те и казват, че е много красива и сладка и я лъжат. И това го правят с всички момичета, на всички говорят едни и същи думи. Затова ми е противно някой мъж да ми прави комплименти, дори да съм красива в действителност, така се чувствам все едно те не го виждат и не им пука и просто говорят някакви думи и ми губят времето. Аз ако говоря с някой грозен човек, не му казвам, че е грозен, но не го лъжа, а просто не казвам нищо за външният му вид и ако намирам наистина неща във личността му, които ми харесват, му казвам. Например, ако е умен или забавен, добър, просто не лъжа, не флиртувам, не говоря ненужни неща да му губят времето, а съм откровена. Друго нещо, което ме дразни в мъжете е, че като плачеш или се чувстваш зле, не ти помагат, не те успокояват както жените. Аз съм чувствителна и се разстройвам лесно и понякога просто имам нужда от съчувствие и нежност, а това е нещо, което те не могат да дадат. Понякога го правят, но то е фалшиво и реално изобщо не им пука и не могат да разберат как се чувстваш, искат просто да спреш за да не им досаждаш повече. Друга причина, поради която не ги харесвам е това, че като ти дадат подарък или ти помогнат с нещо, винаги после искат нещо в замяна и се сърдят, ако не стане тяхното. Друга причина, която ме дразни е, че са объркани. Искат красиво момиче, да се облича секси, с рокли, с токчета, да има големи гърди, хубаво тяло, но в същото време се дразнят, че ходела така на улицата и хората я харесвали. Защо се дразнят като те искат секси, красива, ами имат го, но ревнуват от момчета. А като се обличаш зле с широки дрехи и се неоправена, не ревнуват от момчетата, но пък се оплакват, че не си красива, секси и гледат други жени, които са. Имала съм кратка връзка с момиче, живеехме заедно и постоянно се чувствах много спокойна и в безопасност-тя е много нежна, внимателна, състрадателна, дава ти съчувствие и грижа, чувствах се всякаш това е мама, толкова е добра и дори изпитвах любов към нея, а аз много трудно и рядко изпитвам любов към някого. Имам предвид някого като партньор, а не семейство или приятели. Такъв мъж никога не съм виждала и най-вероятно няма да видя. Преди не се чувствах точно така, но вече са ми много противни. Аз на външен вид не ги харесвам, като цяло аз не се впечатлявам, гледам си себе си и своя външен вид, не мога да видя някое хубаво момче и да си кажа Уау! Моят свят е настроен навътре, аз се интересувам от себе си, обръщам внимание на себе си, гледам себе си и моят живот и не се интересувам особено да гледам другите, как изглеждат, какво правят. Не ми е интересно. И както казах мъжете не ме възбуждат никога, дори да стои гол мъж пред мен, аз не се възбуждам, дори може да се отвратя. Аз доста лесно си губя възбудата, знам, че някои хора гледат порно и се възбуждат, но при мен действа наобратно-аз се чувствам зле и си губя възбудата. Като ми показват или говорят за други жени, аз се чувствам пренебрегната или всякаш са повече от мен и пак ми пада възбудата. При мен е доста свързано с мислите и чувствата ми. Като цяло се възбуждам от себе си. Мъж няма как да ме възбуди, никога. И като изключихме външният вид и сексуалното привличане, и чувствата също, защото аз не изпитвам любов дори и да се насиля.. какво остана? Мога да кажа, че мъжете са добри в изкарването на пари, често повече от жените. С това поне би трябвало да са полезни, но повечето са егоистични и садисти. Трябва да ги подсещаш или молиш/казваш да ти купят нещо и дори да имат купища пари, те няма да ти купят това, от което се нуждаеш или искаш. А на тях не им коства нищо почти. Работи си сама и се грижи за себе си сама, купувай си каквото искаш и изобщо не си вземай мъж, който да те тормози. Той да има много пари и в същото време да искаш или да се нуждаеш от нещо и той да не ти купува, а ти да се мъчиш в мръсотиите, да се гаврят с теб и да се чувстваш зле, за да си купиш нещо, което реално за него е като жълти стотинки и не си заслужава ти да даваш толкова много от себе си за тази тъпотия. Мисленето им е на садисти. Аз ако имах толкова много пари и някой поиска нещо, което за него е много скъпо, а за мен е като жълти стотинки, аз бих му го купила, няма да карам човека да се мъчи и унижава, при положение, че за мен е по силите ми. Като пример:малкият ми братовчед искаше контролер за Ps4, който беше около 100 лв и родителите му не искат да му купят, защото нямат пари. За мен 100 лева бяха сума по силите ми за мен и му купих контролера и той беше щастлив. Защо да не му купя като мога? Трябва ли да му кажа “Мога, но няма, просто без причина, обичам те, нищо не си ми направил, но искам да се чувстваш незадоволен и зле”, точно както мъжете правят. Друго нещо, което ме дразни е как извъртат нещата. Говорят за феминизъм, как сме били искали равенство жените и затова ние трябвало да правим всичко като тях. Но това не е равенство жената да ходи на работа, да върши домакинска работа, да прави всичката мъжка и женска работа, а мъжа да върши само мъжката работа. Тоест те искат да ги олекотяваме, жените да вършат много повече неща от мъжа, защото уж “феминизъм”. Но не това е идеята на феминизма, ние нямаме това впредвид, те си го разбират по техен начин, очакват жената да се прави на вол, за да се докаже като силна. Аз не съм феминистка, просто искам да има уважение, равенство-поделяне на ролите по равно, но с тяхното садистко мислене няма как да стане. Защо искат жената да е домакиня, така са се разбрали от началото, а после се оплакват, че не ходи на работа и не изкарва пари? Мислят по странен начин. Има още много причини да не харесвам мъжете. Всъщност май няма една причина вече да ги харесвам или да имам нужда от тях. Аз съм бисексуална, но мисля, че вече се превръщам в лесбийка. О да, друга причина да не ги харесвам е, че почти всички са вулгарни и перверзни. Когато знаят, че съм бисексуална ми предлагат тройки и всякакви глупости ми говорят. Говорят и за тялото ми. Аз не се обличам секси, нося тениска и дънки или широки дрехи, но те не пропускат да споменат неща за тялото ми, с което ме засрамват и ме карат да се чувствам зле. Да, имам големи гърди, слаба съм, имам хубаво тяло, но защо трябва винаги моето нормално човешко тяло да се гледа под формата на секс? Това е просто тяло, дело на природата, не е нужно да се сексуализира. Има и други причини, поради които не ги харесвам, но няма да изброявам повече. Знам, че има жени, които са същите като мъжете, относно всичко, което изписах, но по-голямата част от тях ми изглеждат нежни, приятни и добри, а не като мъжете лоши. С жените мислим донякъде сходно и бихме се разбирали по-добре отколкото с мъж. Мисля да зарежа мъжете завинаги и ако искам връзка и семейство, да бъде с жени само. За в бъдеще не знам какво ще се случи, как ще кажа на семейството ми, как ще имам дете, но за момента смятам да не го мисля. В крайна сметка важното е да се чувствам аз добре и щастлива, а чувствам, че с мъж няма начин това да се случи, защото те са лоши и не знаят как да се държат. Иска ми се да погрознея и мъжете да не ме тормозят и да не общуват с мен, да не ме свалят и да им търпя глупавите изцепки.

Коментари

1.   Тъжна история,много си малка на 19 да мразиш каквото и да било,когото и да било но нищо след още някоя друга година като поузрееш и срещнеш някой симпатяга ще си промениш мнението,повярвай ми!!!!

2.   Загрози се - подстрижи се сама късо, спри да си хидратираш кожата и да се епилираш, надебелей. Wtf, егати странната тема.

3.   Аз пък започвам да охладнявам към жените, досега от тях видях само отхвърляне. Не ги мразя или нещо подобно, просто все по-често си представям, че правя секс с мъже, както и други приятни моменти с тях. Всеки е свободен да изпитва каквито чувства усети, не те упреквам авторке.

4.   1, историята е тъжна, защото не са останали истински мъже и най-вече заради проклетия феминизъм!

19-годишна, а с толкова сбъркана представа за себе си.

В задачата се пита

1) Къде са родителите й?
2) Къде е бащинската фигура в семейството?
3) Защо й липсва правилна преценка, въпреки че си личи, че момичето е наблюдателно и разсъдливо?
4) Откъде й идва грешната представа за нещата и вътрешното й раздвоение?
5) Кое я кара сама да се самонавива, че е лесбийка?

Момиче, само ще ти кажа, че още нищо не си видяла от мъжете и колко много може да те трансформира един мъж в положителна посока. Сама няма да може да се познаеш.

5.   Ти си на ниво 13 годишна.
след това започват да ме свалят
е какво да правят, да си говорите за ядрена физика ли? Кое не е нормалното.
Не другите а ти си много объркана.

6.   Много разсъждаваш…
Като те удари сляпата неделя, ще видиш как светът ти ще се обърне с главата надолу!

7.   Глупости - на 19 е лесно да се правиш на интересна. Почакай до 30 , да видиш как ще омекнеш като те шибне майчинския инстинкт , като видиш наборките ти с деца по на 8-10 , как сама ще се молиш някой мъж да те заговори , ще се молиш да си като другите , ще си свалиш критериите за мъж с единствената идея да имаш дете. И тогава се сети какви простории са ти минавали през главата март 2022ра...

8.   Само ще ти кажа...НИКОЙ на този свят не е перфектен или изглежда перфектно, едва ли докарваш пропорциите на Фибоначи...така, второ: С какво си заслужила някой мъж да ти купува каквото и да било ??? Мъжете, които много купуват знаеш ли как постъпват с тях повечето жени след време ? Зарязват ги и си хващат друг, и то точната дума тук е ''спонсор'', а не мъж. От написаното, разбирам, че ти не искаш мъж, а спонсор...отделно от това как за Бога очакваш да срещнеш свестен мъж, при положение, че вероятно не си се набутвала в среди и потенциални места, където може да са те, а именно: библиотеки, паркове, театри, музеи, изложби...ти обща култура имаш ли между другото ? Защото ако ходиш по дискотеки, барове, ресторантчета и не знаеш коя година е основана България (примерно)...забрави да си намериш мъж който да те обича от сърце, КАКТО И ТИ НЕГО ! За начина ти по който пишеш за възбудата, дори няма и да коментирам. И последно...не не те съдя, не ти лепя етикети ама с тези си твои изказвания, като се изпуснеш някъде пред хора нищо чудно и да те осмеят.

9.   Има хора всякакви, не се опитвай да генерализираш, няма как да си права. Не е хубаво да мразиш каквото и да било, а иначе явно имаш някакъв проблем на психологическо ниво - нарцисизъм липса на либидо омраза.
Колкото до мъжете, които се опитват с всяка, нали ако не го правят ще станат като ергените, които постоянно пишат в този форум. Ти поне имаш някакъв шанс за нормална връзка с човек от другия пол. Представи си мъж, който винаги се е държал официално и почтително с всички момичета и никога не е дори пробвал да свали някоя - какъв шанс е имал той да създаде семейство?

10.   Здравей. Не само жените са способни да бъдат мили, съчувствени и прочие.
Това, което казваш е : привлекателна съм и това оценяват в мен. Над нивото ти е да проявяваш интерес и да се стремиш да се свържеш с хората емоционално. Жалко, както ти се изказа.
Има хора, които търсят вътрешна красота, близост и доверие.
Тези неща се заслужават и късно се осъзнават. Особено от мъже. Запознах се с някой по-възрастен, някой, който е имал или има дългогодишна връзка. Питай го какво е ценно за него и как поддържат връзката си. Така може да чуеш нещо по-различно от вулгаризми и опити за манипулация.

12.   2, нищо странно няма в темата - това си е откровена пропаганда на ЛГБТ.
На 19 и с такива обобщения... Да, ама друг път.

13.   Като не ти харесва някой не го мрази защотото омразата е грях кокато я насочваш към даден човек ти му причиняваш щета.., а щетата е грях щом не можеш да я възстановил, жените искат всички мъже да станат жени"добри" (Пази Боже) знаеш ли, че доброто от което ползваш живее в мъж и то не живее само понеже доброто когато е било Абсолютно добро е прегърнало злото., по закона на превличането и по моралния закон на спасението. От друга страна този мъж от когото ти ползваш доброто в него живее и свят дух та да може когато злото (омразата) Победи добото(любовта'милостта) Светия дух да възстановява любовта' милостта и омразата да изчезва.

14.   Ако искаш мъжете няматк нищо против да си сменят работата ти дръж здраво злото и не го пускай, а мъжа ти ще върши всичко останало:)

15.   А мъжете светци и тях ли ги мразиш, които не са нито добри нито лоши просто са Святи.!?Това което не ти харесва в някой обикновенно го има в теб и го виждаш и затова не ти харесва ако го нямаше в теб ваобще нямаше да ти прави впечатление.

17.   Добре де вместо да търсиш неща в някой които да ти харесват няма ли да ти е по лесно да кажеш искам Бог да те направи свята.. Така нито ти ще грешиш нито той ще греши. Искам Бог да те направи свята.

18.   От темата ти разбрах само, че си силно объркана. Мразиш мъжете - Защо? Защото свалят, ами такива са си. Автоматично следва да се причисляваш към друга категория - лесбийки, без дори да си опитала с жена. Аз съм лесбийка, но не мразя мъжете. Да, досадно е когато пишат непрекъснато в социална мрежа, но не ги мразя САМО за това. Мразя самото им отношение към жените, повечето от тях са използвачи, винаги гледат да забият някоя, лъжат, отнасят се с пренебрежение към жените, които вече имат и т.н. Но не всички. Има и истински мъже, такива които защитават, обичат безусловно, грижат се и т.н. Не бива всички да ги поставяш под общ знаменател и чувствата ти към мъжката половина не бива да се определят от това какво харесваш сексуално - мъже или жени. И в двата пола има мърши. Моят съвет е да не се съсредоточаваш толкова в това, кого мразиш. Всичката тази енергия насочи към себе си в положителна насока - разви хоби, спортувай, грижи се за здравето и тялото си, не само физическото, но и психическото, важно е. Научи се да се харесваш и сама да се обичаш, защото ако ти не се уважаваш и цениш като човек и индивидуална личност, никой друг няма да го направи. Дори напротив, каквото отношение показваш към себе си такова и получаваш от околните. Запомни това.

19.   1, не и малка да ги мрази. И аз ги мразя от малка. То не бяха подигравки, не бе чудо.

20.   Да, имам сходни наблюдения, много добре описа масовият мъж в наши дни. Има обаче и малък % мъже, които са човеци и няма да те карат да се чувстваш като някакво парче месо и да гледат да те използват, а те уважават като личност и са благородни. Срещнала съм само няколко такива. Останалите са доста зле като мислене, права си. Реално повечето от тях действат като аутисти. Взех и аз да се замислям за почивка от мъжете, нищо, че съм хетеросексуална.

21.   Цялото ти писание лъха на абсолютно безрезервен нарцисизъм. Почти всичко е "АЗ, АЗ, АЗ", "аз съм страхотна, те са боклуци!", "страхотна съм в това отношение, и в онова отношение, и в третото отношение!!!", "аз да повторя пак, че съм страхотна! КОЙ Е СТРАХОТЕН - ААААААЗЗЗЗ!!!!".

Толкова си вглъбена в нарцисизма си, че даже не виждаш логическите си пропуски. Примерно споменаваш колко си по-добра от мъжете, понеже не заглеждаш мъже по улицата.....след като сама си казваш, че не представляват никакъв интерес за теб и не те привличат, че даже и те отблъскват. Е че много чудно, защо ли нямаш проблем да не ги заглеждаш?????

Отделно, много обичам някакви пикли, дето вчера са излезли от гимназията, където са познавали общо 10 момчета, да седят да ми обясняват за това "какви били МЪЖЕТЕ". Алооуууу, ти с мъж не си била. Като те гледам, нямаш и желание да бъдеш, ама не защото мъжете са "еди какви си", а защото ти не харесваш мъже!

btw, в подкрепа на това, че си патологичен нарцисист, ще посоча и факта, че сама си признаваш, че не изпитваш любов.

Ще добавя и чистата проба "чувство за полагаемост", което демонстрираш, казвайки "мъжете що не ми купуват разни неща ей така, без причина???". На коя планета живееш изобщо?! Където чувствша, че ти се полага всякакви хора да ти купуват неща?!

Като цяло, говориш за сума ти неща, от които си нямаш грам понятие и житейски опит, нарцисист си (ходи да те диагностицират, ако не вярваш), и си (май) лесбийка. Уаааау, направо сме шокирани, че човек, който има разстройство на личността, е супер нарцистичен и солипсистичен, и има обратна резба, мрази отсрещния пол.

22.   Детински разсъждаваш още, посмях се на историята ти, а и даже не я четох цялата, такива тиради не ми се слушат/четат. Нормално е да гледат, и жени са ми споделяли, че заглеждат други мъже и жени на улицата. Порасни, работи и учи, дано ти дойде акъла, бъди здрава!

23.   На 15 съм , почти на 16 и съм напълно съгласна с теб - момчетата са ... отврат , мъжете също. Мен много ме тормозиха момчета ,защото отказвах да спя със тях и затова ги намразих. Един даже ми се нахвърли ей така. Какво да ти кажа...свят.Трябва да бъдеш силна и да си спечелиш респект от момчетата-да видят,че не си лесна и достъпна за единия секс. Бъди...себе си ,бъди вярна на себе си , не изменяй на себе си , бъди твърда...като скала-такава,каквато съм и аз. След 3 години и половина ад и тормоз от момчета , те взеха ,че започнаха да ме уважават и да го показват. Това говори ли ти нещо?

27.   Авторката.

Благодаря за коментарите. Имала съм гаджета и само като си помисля за тях се чувствам зле. Най-голяма вреда ми нанесе по-бившото гадже. Постоянно гледаше момичета на улицата, в интернет, в снапчата му има само чисто голи жени (интернет проститутки), пишеше си с момичета и за всичко ме лъжеше, даваше ми обещания и никога не ги изпълняваше. Аз не бях ревнива и не се сравнявах с другите, но той ме направи такава с времето. Другите ми гаджета не са ме наранили чак толкова, но ме оставиха объркана, спряха да ми пишат без да ми кажат нищо, а всичко беше перфектно и сега отново се връщат да ми гледат профила и да ми пишат и аз постоянно ги блокирам, те си създават нови профили непрекъснато. Аз няма да се обидя ако ми кажат истината, нямаше да е зле поне да ми дадат някакво обяснение, от уважение поне, а не да ме оставят объркана. Дотук говорех за 3 момчета. Имах и четвърти, мъж вече, доста по-голям от мен. За него мога да кажа, че е добър човек, имаме различия в начина на мислене, защото той е от друга държава. В началото бяхме само приятели, но прерастна в сериозна връзка. Не ми харесваше това, че е прекалено стриктен, казваше, че ако на жена и се вижда деколтето или носи къса рокля, пола, къс топ, тесни дънки или токчета е проститутка. Говорим за напълно нормални дрехи, почти всички жени се обличат така както знаете. Казва ми, че ако имам нормално тяло мога, по неговата логика ако жена има малки гърди тя може да носи потници и блузи с деколтета, защото не и се вижда нищо, също и при тесните дънки, а аз понеже имам големи големи гърди и дупе и тялото ми е по-така секси, не мога. И то само защото приятелите му ще говорят лошо за него като ни видят на улицата или в социалните мрежи. Караше ме дори да си трия снимки в инстаграм, а те са били нормални, просто бях с къси панталонки. Имаше и други неща, които на мен ми създаваха дискомфорт, но не искам да ги пиша, защото ми е много дълъг коментара и без това, свързани са със семейството му и реших, че е по-добре да го зарежа вместо цял живот да се мъча. Аз не съм перфектна също, самовлюбена съм, обичам да ми се възхищават, но съм и добра, щедра, винаги помагам с каквото мога на хората. Аз нямам много пари, но почти всичко, което изкарам го давам. Живея минималистично, не обичам да си купувам дрехи и вещи, освен ако нямам крайна нужда от нещо, не изпитвам толкова голяма нужда от парите, работя и затова каквото остане след разходите го давам на семейството ми, на прители също. Хората ме харесват без дори да опитвам, карам ги да се усмихват, имам нежен и спокоен глас, умея да общувам с всеки, не съдя. В моето семейство е патриархат, всички жени са домакини и гледат децата, а мъжете изкарват парите. Аз работя, защото нямам мъж, живея в друг град и семейството ми няма достатъчно пари да ми плащат всичко. Не се оплаквам. Но е хубаво когато мъжът до теб мисли за теб и ти купува подаръци, защото иска без ти да си го молила, а не се стиска постоянно, грозно е. Аз правя подаръци. Знам, че всеки си има някакви недостатъци, аз също, но не мисля, че съм заслужила всичко, което съм преживяла, защото все пак съм добър човек и давам доста от себе си, опитвам се да съм възможно най-добра като партньор. Но виждам как всички ме харесват само заради външността ми и досега никой не е бил напълно лоялен към мен, все са гледали други жени, дори те да изглеждат по-зле от мен и ме сравняват, дори да е в моя полза сравнението, пак не мисля, че е приятно. В инстаграм мъжете ти пишат и започваш да се чувстваш специален, но после осъзнаваш, че те пишат на още сто момичета. И това сваляне преди ми харесваше, но вече ми се струва грозно, защото те не пишат някакви смислени неща, а само непрекъснати комплименти и глупости, само за да те вкарат в леглото или да имате връзка и после да те правят на клоун както винаги. В училище бях по-срамежлива, аз съм естествено красива, но се обличах с широки и дълги дрехи, ходех на опашка винаги и имах акне и като цяло не съм била толкова обсебена от това как изглеждам и момчетата се държа а с мен все едно съм нищожество, никой не искаше да стои с мен, подиграваха ми се, казваха си и един на друг “Виж, това е жена ти” сочейки ме и ми се смееха. И като цяло няколко години непрекъснат тормоз. Момичетата не са ме тормозили така. С годините се промених, кожата ми стана перфектна и чиста, пуснах си дългата руса коса, тялото ми се разви и станах много надарена, спрях да се обличам с мъжки дрехи и станах много красива и всички момчета спряха да ме тормозят и започнаха да ме свалят и да искат да стоят с мен. Това доказва какви хора са. Преди няколко дни се върнах в града си и започнах да излизам отново с приятелките си момичета, не ги бях виждала от много време. Известно време аз общувах почти само с момчета, просто само момчета ми пишат (като изключим старите ми приятелки) и се беше променило мисленето ми. И сега като отново започнах да общувам само с момичета, да излизам всеки ден с приятелките ми, аз се почувствах истински щастлива и пълноценна. С никой мъж не съм се чувствала така. Седейки с момичетата аз се почувствах много спокойна, спрях да се сравнявам постоянно и да мисля за външният си вид, както преди и се чувствах отново себе си. Моите приятелки са много добри, забавни и широкоскроени, приятелки сме от деца, малко повече от 10 години вече и никога не сме имали проблеми. Знам, че приятелската любов е различна, но мисля, че тя ме запълва. Вече дори не изпитвам нужда да имам любовна връзка. Допреди аз бях във любовни връзки, но не си виждах приятелките и бях нещастна отвътре, мъжете не могат да компенсират, а на всичкото отгоре и дори ме стресират. Аз лично се определям като бисексуална, но мисля, че ме влекат повече момичета, защото само от момичета мога да се възбудя, а от мъже никога. Не съм правила секс с момиче, но съм се целувала и опипвала и много ми харесва. С тях чувствам истинска страст, изпитвам и спокойствие и грижа както майка, а с мъжете го правя всякаш насилствено, без желание и не се чувствам защитена и спокойна. Знам, че майка ми иска да има внуче, баща ми почина преди 6 години и не можа да види и това е тъжно. Аз съм още на 19 и не се чувствам готова, не съм достатъчно зряла и алтруистична, а и когато имаш бебе ти се обвързваш за целия живот с бащата и трябва да се прецени много добре. Аз ако не изпитвам любов към мъжа до мен и не съм щастлива защо да правя дете с него и цял живот да се мъча. Имам брат на 30 години той също още няма деца и мама няма никакви внуци, което е лошо, тя е болна и не искам да почине и да не ги види. Бих искала да опитам с момиче, но знам, че едва ли ще мога да живея цял живот с нея, макар да съм щастлива, защото няма да имам поколение, а и семейството ми няма да го приеме. Честно казано малко ме е страх от бъдещето ми и не знам как ще протече живота ми. Насилвах се да обичам и харесвам последният мъж в живота си, този който казах, че е стриктен и е добър, ами не се получава. Нито ми е приятно да спя с него, нито да си говорим и да прекарвам много време с него. Когато ме гушка някой или ме целува с тези малки целувки по челото или ме гали ми е приятно, изпитвам грижата и може да се каже, че чувствам любов, но само тогава и не е достатъчно. Има всъщност един вид мъже, които не мога да кажа, че мразя. Те са като брат ми. Много високо интелигентни, които имат интересни хобита, обичат философията, артистични, възпитани с класа и самоувереност и не много сексуални. Имам предвид не оглеждат и не са вулгарни, никога не говорят за секс, не ти досаждат, предлагат и не те свалят, много сдържани и не са отчаяни, не са толкова натрапчиви като всички други мъже и карат момичето да се чувства спокойно в компанията им, приятно е да си приятел с такъв човек. Срещала съм две-три такива момчета от този тип и мога да кажа, че такъв човек никога не бих мразила, а уважавам. Те много се открояват на фона на всички други перверзни откачени маймуни (с извинение, но буквално като маймуни се държат). Но пак не изпитвам никакво любовно влечение, но те стават за приятели, а другите извратеняци дори и за това не бих ги искала в живота си. Някак човек като е сдържан и не те сваля, не се натрапва, не иска секс или поне не ти дава знаци, че иска, то е много по-голям шанса да изпиташ влечение към него и сама да поискаш. И също по този начин ти му имаш някакво доверие, знаеш, че той не би говорил на други момичета така, както други момчета свалят всяка срещната, отлеждат все едно не са виждали момиче през живота си и не подбират, все им е тая коя ще е. За мен е отблъскващо когато един мъж не си е харесал просто една жена и да опитва с нея, а веднага я заменя ако не стане и пробва с всяка срещната. Както вие не харесвате леки жени, които спят с всеки и всеки може да я има, така и аз не харесвам, а всички мъже, които виждам са такива. Когато един човек има много високи изисквания и подбира много стриктно, за мен такъв човек е стойностен. Колкото по-трудно е едно нещо, толкова е по-хубаво. Например мечтаеш за Ролс Ройс, само тази кола искаш, работи за нея докато не я придобиеш, дори да мине време, не се задоволявай с някоя кола която е евтина, но не е най-доброто. Според мен всеки себеуващаващ се човек трябва да иска и да се бори да има само най-доброто, а не да му е все тая какво ще е. Ако видя диамант върху куп пълен с въглища, аз ще искам само диаманта и нищо друго, ще се боря колкото е нужно за да го получа и няма да се отказвам лесно и няма през това време да се опитвам да се докопам до въглен. А ако имам вече диаманта, няма да го заменя за въглен и да не го оценявам. С примера си нямам предвид, че едни хора са въглени, други са диаманти, не. Имах предвид, че не е приятно да не подбираш и да се отказваш лесно, за мен е неуважително да се чувствам като план Б едва ли не и пренебрегната и заменена толкова бързо, кара ме да се чувствам все едно съм безлична и не им пука за мен, а в същото време говорят лъжи, че не е така. Няма да останете сами, не бъдете толкова отчаяни, в един момент в живота на всекиго идва човек, огледайте се и ще видите, че почти всеки в даден момент от живота си е имал съпруга преди на умре, няма ергени. А ако има то е по тяхно желание, за всеки влак си има пътник. Просто ако някое момче сваля всички или други освен мен и в същото време реши и с мен да се пробва, въобще да не си прави труда. На мен не ми трябва такъв човек в живота ми. Той не е ценен. Но момчетата няма да разберат какво говоря. Аз съм красива, мога да имам който мъж си поискам с лекота и въпреки големия избор който имам не съм паднала толкова ниско, че да спя с всеки или да излизам или да си пиша и каквото и да е. Ако един човек ми хареса си пиша само с него и с никой друг. Не свалям всички наред и не се предлагам, едва ли не да имам резерви, което е крайно обидно. Дори да не ми е гадже, ако харесвам човека флиртувам само и единствено с него, ако ми стане гадже, стане. Това като цяло е най-голямата от причините да ненавиждам мъжете, както и липсата на емоционалност и това, че се интересуват само от външният вид и са обсебени от секса и са като маймуни. Нещата са много сложни, не е само едно нещо, а омразата ми се състои в съвкупност от опита, наблюдението и обърканата ми ориентация и може би дори и други фактори.

28.   Омразата е присъща на слабите и е порок. По изказа ти не изглежа да си слаба, а просто малко объркана и раздвоена(в сексуалността си). Аз трябва ли да мразя всички жени заради алчната, отвратителна и властолюбива змия, която се е увила около врата ми. Върни се на първото изречение. Живота е такъв, борба, мъка, доказване(на себе си и околните) и тук там малко розово(малко черноглед скорпион съм, но само малко) Бях си казал край, никакви връзки повече, доверие никому, но не става и така, трябва да ходя в гората иначе. Отупваш праха, поемаш въздух и продължаваш. От писането ти, а и от няколкото пъти, в които прочетох темата, в мен се е зародило едно подозрение(за добро), но за това по-нататък. Хайде, засега толкова.

29.   28, едно е да имаш една алчна змия в живота си, друго е цял живот да те е*ават з@дници. Ако бяха един- двама мъже да са се държали гадно с мен, нямаше да съм мъжемразка, ама те много... И не говоря за любов и връзки, а за ежедневие.
Мъжко ли е, не го знаеш какво ще му щъкне из някоя от двете глави.
П. П. ако под "алчна змия" имаш предвид жена ти/ приятелката ти, не искам да звучат грубо, но сам си си виновен за избора. Предполагам, че си гледал основна външния й вид и почти нищо друго по- съществено като вярност, грижа, доброта. Реално, голяма част от мъжете първоначално не се интересуват от тези неща и после плащат скъпо, заради това.
От 19.

30.   До 29, изобщо не съм гледал външност. В началото си имаше вяра, доброта, грижовност и всичко, както си е. Алчността дойде няколко години по-късно, т. е била е много добре прикрита. Те и други неща излязоха наяве, ама....
За еб@ването,всеки е минал по този път, едва ли на някой му се е разминало, дали в по-малка или по-голяма степен.
От 28

31.   Еми просто си лесбийка, бе, кво го разтягаш в 5 романа.
Голяма работа, не харесваш мъже, харесваш жени, това е.

32.   От тринадесети до седемнадесети коментар са мои ...неможеш да имаш всеки мъж защото не си Бог.

33.   Довре де от къде знаеш, че тези твои "гаджета, "ти не си ги заразила с греха си и те заради това да са станали мръсници? ! Твоито отношение чисто ли беше към тях? !

34.   Ще ти кажа нещо за моето куче за да си направиш изводи и за теб и за мене аз съм Мъж на 42 по документи .Когато стоя на 3 метра от него се страхува от мене ,когато се доближа на метър от него започва да ме мрази ,а когато си сложа ръката на главата му повръща тези духове с които ме мрази и започва да ближе ръката ми.